Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

tek taşın çok güzelmiş, sıradışı en azından... ben de böyle biraz göze çarpan bir tek taş istiyorum. :)))

alyansımız bundan, ben bakınca alyans gibi duran bir yüzük istediğim için klasik aldık.

eşim almıştı surprız yapıp...:asigim: kendım duz bombelı istıyordum gerçi ama sevyorum bunu..Şeniz

Son düzenleyen: Moderatör:
resmi yok benimkinin...bvgarı...2 sıra altın orta 2 sırası taş....4 sıra yani....ben isteyerek aldım ve çoookkk memnunum.....

Sitesinde benim yüzüğün aynısını bulamadım :mymeka: çok benzeri var ama aynısı yok :mymeka:

Şimcik elimin resmini çekmekle uğraşamiyiciğim :dilcikar: Diğer pc açılsın nişan fotolarımın arasında elimin dolayısıyla yüzüğümün göründüğü bi foto varsa eklerim şakkıdı

benim bu ikinci alyansım.çok severek aldığımız alyansımı hamilelikte kilo alınca takamamıştım. bende doğumdan sonra takmak üzere bir süreliğine kaldırmıştım. eve hırsız girince bütün altınlarla birlikte o da gitti. benimde hevesim gitti. alyans takmamayı düşünüyordum ki eşimin ısrarıyla öylesine bir alyans aldım işte. resmini koyarım en kısa sürede.

benim alyansım düz bi alyans yazmıştım başlarda aha bile birici resim ikici resimdede yeni aldık bayram hediyesi

:1shok: anaaaaaa gocaman resim oldu la abow ekranı dagıttım kafamçokkarıştı

ımm değişik zevkler... değişik alyanslar... hepsi ayrı güzel. Allah herkese mutlu, huzurlu, keyifli evlilik nasip etsin...bir ömür boyu parmağınızdan çıkmasın alyanslarınız :)

buda benim alyansım....aslında 3.ü alyansım....yeni evlendiğimde alyansım başkaydı....parmagımı sıkmaya başlayınca çıkardım ..yerine başka bi tane aldım..ondanda sıkıldım bir süre sonra ...en sonunda bunu aldım ...ama bundan çok memnunum...çok beğenerek kullanıyorum.........

medinalla aman tanrım çok güzel bi alyansmış bende aldıracam bundan

düz klasik alyans işte
ama çok seviyorum ben çokta kullanışlı parmağımda varlığını bile hissetmiyorum çoğu zaman
bazen nan benim yüzüğüm nerde die bian boşluğa düşüyorum bi bakıyorum parmağımdaymış =))

X