Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

Daha önce kaycaktım ama kısmet olmadı.Nişan resimlerimin arasından bi tane alyansımın göründüğü fotoğraf buldum.Bundada ben çirkin çıkmışım iyimi :dilcikar:

Çok beğenerek aldık ama bunu..atasayın el yapımı bir yüzüğü
yerimseniben

img0122ba5.jpg

ben bundan ıstıom bakalım

bende istiodum yıldönümümüz için adam alacaktı tam ama malesef ki bizim memlekette yokmuş koçak gold... sinir oldum....internettende sipariş vermek istemiyorum.. bak gene moralim bozuldu yaaa şimdi... bakalım görücez 2gün kaldı zaten...
ama bizim alyanslarımız düz gibi ama diil gibi enteresan bişe ama çok hoş.. 3 kere değişti bu alyaslar ama olsun...

Son düzenleyen: Moderatör:
benimde alyansım yok ama sevgilimin taktıgı yüzük var pırlayanından :))))

Son düzenleyen: Moderatör:
medinalle kaça aldın bacum 22 ayar altın demi bu beyaz yada yeşil değil

medinalle kaça aldın bacum 22 ayar altın demi bu beyaz yada yeşil değil

canım,ben 300-450 ytl ye almıştım yanılmıyorsam.ogün 2 tane yüzük almıştımda tam hatırlamıyorum fiyatı...ama 1 sene oluyor birde gramajı fazla biraz.1.76 boyum ona göre parmaklarımda biraz kalın...parmağının ölçüsüne göre gramajı değişeceği için fiyatıda değişir...beyaz ve 22 ayar altın.taşların olduğu yer beyaz çevresi 22 ayar...ama tamamen 22 ayar olanıda var..görmüştüm kuyumcuda,ben rahat kullanıyorum çünkü benim bütün yüzüklerim böle kalın yüzüktür,,alışkınım yani,,,,bazı arkadaşlar memnun kalmamış kullanışsız demişler,onu kullanıp kullanamayacağına artık sen kuyumcuda parmagına denemek için takınca anlarsın ona göre kararını verirsin...

65947660bl0.jpg

buda benim alyansım....aslında 3.ü alyansım....yeni evlendiğimde alyansım başkaydı....parmagımı sıkmaya başlayınca çıkardım ..yerine başka bi tane aldım..ondanda sıkıldım bir süre sonra ...en sonunda bunu aldım ...ama bundan çok memnunum...çok beğenerek kullanıyorum.........

bayıldım ben senkine yaa ...çok güzel güle güle kullan canım ...

çok parlak çıktı resim hiçbirşey anlaşılmıyor....o yüzden eklemedim.bir yolunu bulursam eklerim..ama hepinizinki çok güzel kıslar..

resmi yoktu ama medinella sayesinde artık var.....benimkide aynısı...2 önce evlendiğimde çok beğenerek almıştım..halada çok severek takıyorum....eşiminkide ortası taşsız olanı......

X