Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

bizimki de bu :KK69: çok rahat, taşı düştü mü derdi yok :KK1:
$DSCF1973.jpg
tektaşımla tamturum da bu :KK31:
$DSCF2012.jpg
$DSCF1980.jpg

kaç kere bu sayfaya bakıp iç çektim bilmiyorum ama Rabbim sonunda bana da nasip etti bu güzel duyguları.
19/07/2014 bir ramazan akşamı Allahın izni ile bir daha çıkmamak üzere taktık bizde yüzüklerimizi... :KK68:

Eklentiler

• IMG_0052.JPG
    IMG_0052.JPG
    1,3 MB · Görüntüleme: 1.292
bunlar da benim tek taşım ve alyanslarımız :) 398451ecbd7d5ccd740d93a25fb7f612.jpg a2d724f7a31b46adad900ca4dc0809ba.jpg a97e2239966a91294e6c944639b898f5.jpg
ben çok zor beğenirim, bunları alana kadar izmir'de kapalıçarşı'da az dolaşmadık :) benim parmaklarım çok ince, sol 10 numara (9da oluyor) sağ 11 numara, sevgilimin de parmakları sosis gibi 26 numara :) böyle olunca biraz sıkıntılı oldu bizim alyans bakma işi. bütün alyansçılar senin parmakların ince, kalın alyanslar sende kaba durur, ince al dediler, ben de onlara güvenerek ince bir alyans seçtim. benim alyansım parlak, sevgiliminki mat. nereden aldınız diye merak ederseniz, alyansları kapalıçarşı'daki modern alyans'dan, tek taşı da yine kapalıçarşı'daki garbis kürkçü'den aldık. ikisi de el yapımı, 18 ayar beyaz altın. seri üretimler gibi içleri boş hafif şeyler değil. buraya gitmeden en son altınbaş ve koçak golda baktık sanırım, yine ince alyans beğendim ama çok hafiflerdi ve pahallılardı.
tek taş için bir arkadaşın söylediği yere bilmeden gittik, adam 50 yıldır yüzük yapıyormuş meğer :) ben aşağı katta dükkan sahibiyle muhabbet ederken tek teşım yukarı da hazırlanıyordu, :) piyasaya göre uygun fiyat veriyorlar, benim yüzüğümün kalitesindeki yüzüklere baktım, 3500 civarı gibi bir fiyatı var, biz 1900 liraya aldık.
alyanslarımız da 900 lira tuttu. gidip bakmak isterseniz modern alyans'ın nişantaşı'nda da şubesi var.

bunlar da benimkiler... üçü bir arada :KK66:

Neden ben herkesn yüzüklerini beğenmeme rağmen kmse benimkileri beğenmiyor anlamıyorum.. üçü bir arada garip mi kaçıyor daha önce çok tepki görmüştüm bu konuda çünkü.... :KK66:

Neden ben herkesn yüzüklerini beğenmeme rağmen kmse benimkileri beğenmiyor anlamıyorum.. üçü bir arada garip mi kaçıyor daha önce çok tepki görmüştüm bu konuda çünkü.... :KK66:

Garip kaçacak ne var anlayamadım.
hepsi gayet zarif mini mini çok hoş durmuş parmağınızda . Mutlulukla kullanın inşallah...

Garip kaçacak ne var anlayamadım.
hepsi gayet zarif mini mini çok hoş durmuş parmağınızda . Mutlulukla kullanın inşallah...

Daha önce bi konum vardı, orda yüzüklerimi 3ünü birden kullanıyorum diye herkes çok saçma, ne gerek var, 3ü olmamış vs.. tarzında yorumlar yapmışlardı o yüzden...beğendiğinize sevindim çok teşekkürler :)

Daha önce bi konum vardı, orda yüzüklerimi 3ünü birden kullanıyorum diye herkes çok saçma, ne gerek var, 3ü olmamış vs.. tarzında yorumlar yapmışlardı o yüzden...beğendiğinize sevindim çok teşekkürler :)

Sen beğendiysen kimin ne dediğinin önemi var mı? Bence yok :KK47:
hepsi mini mini olduğu için çok kibar durmuş bence tabii bu benim fikrim zevk renk meselesi :KK66:

Sen beğendiysen kimin ne dediğinin önemi var mı? Bence yok :KK47:
hepsi mini mini olduğu için çok kibar durmuş bence tabii bu benim fikrim zevk renk meselesi :KK66:

Evet haklısınız, çok teşekkürler.. kalın yüzüklerden hoşlanmadığım için böyle seçtik yüzüklerimizi... alyansda da kalın modelleri sevmiyorum, ellerimde hem kaba duruyor hem de terletiyor sıkıyor.. tekrar çok teşekkürler :KK66:

Evet haklısınız, çok teşekkürler.. kalın yüzüklerden hoşlanmadığım için böyle seçtik yüzüklerimizi... alyansda da kalın modelleri sevmiyorum, ellerimde hem kaba duruyor hem de terletiyor sıkıyor.. tekrar çok teşekkürler :KK66:

Rica ederim içimden geçenleri söyledim.
kalın yüzük konusunda çok doğru tercih yapmışsınız seçmemekte alyansımı çok sevmeme rağmen pişmanım şahsen terletme değilde nemli kalıp derimi soyuyor benim.

X