Saç Rengi ve Saç Boyama kendi evinizde saç boyama hizmeti veriyorum .. .

merhabalar yine ben şimdi ben dediklerini aldım(40 volüm ve renk açıcı) bir de kahve köpüğü aldım palette.Şimdi bunları nasıl karıştırıyoruz canım.

gül sanırım içine 1 kaşıkta oryal koyman gerekiyr. ben saçımı boyrken plastik bir kapta karışımı hazırlamıştım. kolay gelsin canım. umarım güzel olur

benim saçımda kızıllık var rengini açar umarım ço bunaldım bu renkten firuze

merhabalar yine ben şimdi ben dediklerini aldım(40 volüm ve renk açıcı) bir de kahve köpüğü aldım palette.Şimdi bunları nasıl karıştırıyoruz canım.

şimdi boyayı normal hazırla 40volümlük oksidasyon kremini ve boya tüpünü karıştır. içine 1 yemek kaşığı dolu dolu oryel koy. ve boyanın kendi oksidaını da yarısını koy. uçlardan başla boyamaya 20 dk bekle sonra dipleres sür 1 dk daha bekle ve kontrol et dipler ve uçlar aynı renk olunca yıkaya bilirisn

merhabaaaaaaaaaaaaaaaaa sirinshey bana da yardım edebilirmisin ben aydında oturuyorum sana gelebilmem imkansız saç larım bakır kzıılın akmış hali ve ben saçlarımın rengini açmak istiyorum ama her seferinde yaptığım boyamalar başarısızlıkla sonuçlanıyor istediğim renk açık altınsarısı bakır tarzı bi renk aslında hande yenerin yeni saç rengi gibi birz 3 tene boya aldım alix koyu sarı bakır alix ekstra açık sarı ve igora yoğun altın ne olur bana yardım arkadaşım bu boyaları hangi oranlrada karıştırayın ve yüzde 12lik de oksidan aldım oryel koymam imkansız saçlarım çok ince telli ve yanık bne şöyle yapayım diyorum ekstra açık sarıdan bi tüp diğerlerinden yarım tüp koyayım ve bir tne yüzde onikilik oksidanla bir tane yüzde dokuzluk oksidan koyayım açılırmı saçlarımın rengi yardım lütfennnnnnnn

merhaba:kedi:bebegım cok kucuk oldugu ıcın burda berbat bır kuaföre gıttım.. gıtmek zorunda kaldım.
kardesım kuaför ama evlenüp istanbula geldim.
saclarımı hep kardeşimboyardı.sık röfle atardı ve çok tatlı bebek sarısydı hamıle kalınca koyuyo boyadımkndım. dıpler berbat duruyordu cunku bilmiyorumkismile
tekrar sarıya dönmek ıstedım ve burda boyattım sacımı kopmple akıttılar orielle sarıya boyadılar ben röfleyle ugrasmak ıstemedım zor oluyo çünkü..
fakat dıpler kızılll. cok kötu duryoo ve bebegım kuçuk oldugu için uzaga gıdemıyorum
çağla sıkelın rengını dusunuyorum. tenım beyaz gıdermı sızce???ve nasıl elde ederım hem kızıllık gıdıp hemde o rengı nasıl yakalaırmmafoldumben

Son düzenleme:
sari_sac_modelleri0607.jpg

su anda bu renk ama dıpler kzıl turuncu gıbı fönde berba sırıtıyo
istedıgım renkte bu
cagla

evde sarı boyam var 10.0 sanırım annem verdi:kedi:
onunla dıp yapıp balköpüğü yapsam tutar sanırımeyvahedigeldismile

merhabaaaaaaaaaaaaaaaaa sirinshey bana da yardım edebilirmisin ben aydında oturuyorum sana gelebilmem imkansız saç larım bakır kzıılın akmış hali ve ben saçlarımın rengini açmak istiyorum ama her seferinde yaptığım boyamalar başarısızlıkla sonuçlanıyor istediğim renk açık altınsarısı bakır tarzı bi renk aslında hande yenerin yeni saç rengi gibi birz 3 tene boya aldım alix koyu sarı bakır alix ekstra açık sarı ve igora yoğun altın ne olur bana yardım arkadaşım bu boyaları hangi oranlrada karıştırayın ve yüzde 12lik de oksidan aldım oryel koymam imkansız saçlarım çok ince telli ve yanık bne şöyle yapayım diyorum ekstra açık sarıdan bi tüp diğerlerinden yarım tüp koyayım ve bir tne yüzde onikilik oksidanla bir tane yüzde dokuzluk oksidan koyayım açılırmı saçlarımın rengi yardım lütfennnnnnnn[/QUOT
içine birazcıkda oryelkoyman gerekiyor. 1 kaşık

merhaba:kedi:bebegım cok kucuk oldugu ıcın burda berbat bır kuaföre gıttım.. gıtmek zorunda kaldım.
kardesım kuaför ama evlenüp istanbula geldim.
saclarımı hep kardeşimboyardı.sık röfle atardı ve çok tatlı bebek sarısydı hamıle kalınca koyuyo boyadımkndım. dıpler berbat duruyordu cunku bilmiyorumkismile
tekrar sarıya dönmek ıstedım ve burda boyattım sacımı kopmple akıttılar orielle sarıya boyadılar ben röfleyle ugrasmak ıstemedım zor oluyo çünkü..
fakat dıpler kızılll. cok kötu duryoo ve bebegım kuçuk oldugu için uzaga gıdemıyorum
çağla sıkelın rengını dusunuyorum. tenım beyaz gıdermı sızce???ve nasıl elde ederım hem kızıllık gıdıp hemde o rengı nasıl yakalaırmmafoldumben

çağla şıkeln hangi rengden bahsettiğinianlamdımcnmresimkoyarsan yardmcı olurum

mrb ben site de kuaför olan bir arkadaşa sordum ama size de sormak istiyorum(dışarda da en az iki kuaföre sorarız demi:)ve ben sitedeki arkadaşlara güveniyorum.sorum şu ;benm saçlarımda röfle vardı ve saçlarım yıpranmıştı,uzattım saçlarım şuan doğal renginde(koyu kahve)sadece 3cm uçlarda sarı kaldı,şimdi ben boyatmayı düşünüyorum ama misal evde boyasam resimdeki saçı yapabilir miyim?beyaz tenli,kahve gözlüyüm.şimdiden tşk...

ilk sıradaki ortadakı uzun dalgalı sac mesela çok guzel ..o tonalarda istıyorum.kızıllıkta kapanır böleceohaoldumsmile

ama saçlarım çok ince telliler bişey olmasın sirinsey cvp için teşekkürle bu arada

Son düzenleme:
mrb ben site de kuaför olan bir arkadaşa sordum ama size de sormak istiyorum(dışarda da en az iki kuaföre sorarız demi:)ve ben sitedeki arkadaşlara güveniyorum.sorum şu ;benm saçlarımda röfle vardı ve saçlarım yıpranmıştı,uzattım saçlarım şuan doğal renginde(koyu kahve)sadece 3cm uçlarda sarı kaldı,şimdi ben boyatmayı düşünüyorum ama misal evde boyasam resimdeki saçı yapabilir miyim?beyaz tenli,kahve gözlüyüm.şimdiden tşk...

resimdeki saçda da ince ,nce röfleler var
sarı değil de bal köpüğüne kdr açabilirsinz doğal saçını uçtaki sarılara düz bal köpüğü boyası kendi doğl saçınızada içine 1 kaşık oryelle 40 volümlük oksidan la karıştırıp bal köpüğünü boyayın. diplerinze en son sürceksiniz dibi fazla bekletmeyin. sonra kolestonun röfle seti var onn üstüne yaparsanız. buna yakın olur sanıırm

cnm bak köpüğü boyanın içine 1 kaşık oryel ve 40 volümlük oksidan koycaksın . sonra boya şuan gölgeli olan uçların biraz daha açık ton olck bnce güzel durur yok istemem dersen açık olan tutamları ayır onları oryelsiz boyayla boya saçının diğer kalan kısmını da oryelli boyayla boya

orela koymdan sadece 40 volüm oksidan ve boyayla olmaz mı benim saçımda kahve boyalı altında kızıl vardı kapatmak için boyadım ama koyu geldi bana açmak istiyorum rengini bu şekilde olmaz mı

X