Kendi rahminizi elle test ederek hamileliği öğrenme

aysouk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2009
212
3
arkadaslar ben bu bilgiye başka bir sitede rastladim, duyan veya deniyeniniz varmi?gelin bunun uzerine konuşalım,

benim reglime 4 gun var, bu sabah kendimi elle, parmakla test ettim ve söylenilen eğer doğruysa hamile değilim. Ayrica idrar testide yaptim negatif cikti, birde reglim bittikten sonrada deneyecegim, bakalim bu yöntem gercekten dogrumu.

eski kadınlar bu şekilde kendilerinin hamile olup olmadigini anlıyorlarmış,

bir kac kisi bu sekilde vajinayi kontrol etmis ve bu söylenenleri dogruyorlar.

[]orta parmağınızı vajinanın içine soktuğunuzda elinize hemen çocuk yatağı değiyorsa hamile değilsiniz ama eliniz hiçbir yere değmiyorsa, için boş bi alan gibi ise kesin hamilesiniz çünkü adete yakın rahim yatağı aşağıya sarkar eğer hamile isen zaten adet olmayacağın için rahim yatağı aşağıya inmez

Son düzenleyen: Moderatör:
emın ol canım denıcem ve bıldırıcem daha adet olmama cok 15 gun flan var cok etkılendım deneyıp topıgıne yazıcam

parmaga ne gerek var, test yapin, kan aldirin bisi yapin ama parmak
normal gelmedi bana...

Son düzenleme:
ben ingilterede yasiyorum burda gunun gecmeden test yapmiyolar.kendi istegime gore test yapmiyolar yapsalar bile sonucu 1hafta sonra veriyolar
idrar testi yaptim negatif cikti
4gun kaldi reglime daha

eskiden bu muayenelerle ebeler, dr lar anlıyormuş diye duymuştum ben de. kişinin kendisi zor anlar bence.
kan testi dışındaki yöntemlere pek güvenemiyorum ben.

Rahmi deneyerek test uygulamasını defalarca topic olarak yapanlar oldu ama regline 1 saat kala bile değişebilir o yüzden anlaman mümkün değil..

Aysouk nekadardır istiyorsun.. Düzenli adet görüyormusun..

evet adetim duzenli
3 yillik evliyiz.3aydir tam olarak deniyoruz.yani erken daha.ama cok istiyoruz simdi. gogus agrilarim cok var.hatta sanki bazen igne batiyor gibi
karin agrim daha bugun hafif hafif agrimaya basladi. bilmiyorum beklemem gerek.gercekten beklemek cok kotu.bu ay olmazsa onumuzdeki ay icin preseed alicam.doktoroda gittim hicbirsey yok dedi.hersey temiz esim ve bende. her ay ovulasyon testi alip deniyorum.

bunu daha önce bende okuyup burda sormustum ama denemedım pekı bıse sorcam bunu esımız anlamazmı ılla parmak mı sokmamız gerek valla ben cesaret edemem asla

arkadaslar bu yöntem düsündügünüz kadarda igrenc bisiy degil tamam ilk okuyunca insan bu ne ya diye bilir ama dogum kadin uzmanlari bile bu yöntemi yapiyorlar. Ben düsük yaptigimda hemen acile gitmistik ve doktor önce usg bakmisti ve sonra parmagini sokup biseyler hissetmeye dokunmaya calisiyordu :1rolleyes: yukaridaki yazan arkadasa katiliyorum adete yakin hersey degisebilir yani kullana bilinir bir yöntem ama kesinligi adet gecmeden bilinmez

arkadaslar bu yöntem düsündügünüz kadarda igrenc bisiy degil tamam ilk okuyunca insan bu ne ya diye bilir ama dogum kadin uzmanlari bile bu yöntemi yapiyorlar. Ben düsük yaptigimda hemen acile gitmistik ve doktor önce usg bakmisti ve sonra parmagini sokup biseyler hissetmeye dokunmaya calisiyordu :1rolleyes: yukaridaki yazan arkadasa katiliyorum adete yakin hersey degisebilir yani kullana bilinir bir yöntem ama kesinligi adet gecmeden bilinmez

laubali cim, peki adet gunu gecince nasil anlariz bu yontemle, artik testlere para vermek istemiyorum.eger dogruysa bu yontem ondan sonra test alicam

ama parmagimizla nasil anliyacagiz.parmagimiz sert bir cisimemi degmeli yada boslukmu olusmali.kimisi diyor her saat degisiyor anlasilmaz. bir fikrin varmi

bu yöntemi gecen ay bizim forumdan bir arkadas yazmisti o zamanlar denedigimde adetliydim ve parmagimi soka bildigim kadar ileri soktum ve bombos yerde kalmisti yani adet olunca o dokuna bilecegimiz cisim tekrar yukari kayiyormus. Simdi tekrar denedim adetime gerci daha 5 gün var yine bosluga gitti parmagim böyle devam ederse ve adetimde gelmezse gebelik oluyormus. Ama adete yakin heran hersey degise bilir.

bu yöntemi gecen ay bizim forumdan bir arkadas yazmisti o zamanlar denedigimde adetliydim ve parmagimi soka bildigim kadar ileri soktum ve bombos yerde kalmisti yani adet olunca o dokuna bilecegimiz cisim tekrar yukari kayiyormus. Simdi tekrar denedim adetime gerci daha 5 gün var yine bosluga gitti parmagim böyle devam ederse ve adetimde gelmezse gebelik oluyormus. Ama adete yakin heran hersey degise bilir.

ya ben denedim elim bosluga gelmedi,3 gun var adetime, yani ben adetmi olucam

X