Kendi rahminizi elle test ederek hamileliği öğrenme

inanın çok zor dönemler biz burda hepimiz kadınız ve bşirbirimizi en iyi anlayanlar olmalı en çok yardım eden en çok birleşen ve derlerini sevinçlerini sorunlarını paylaşan olmalıyız birbirimizi en iy anlayanlar gene bizleriz.uabbim tez zamanda tüm bebek isteyen ve çok bekleyenlere hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına kondurur bekletmeden inş tabi benide tez zamanda yüzümüz güler inş ayrıca düşük yapmak öle kolay bişi degil öle parmak girdi başka şey girdi düşük yaptım olmaz bende düük yaptım bunuda söylıyeymde sonra yanlış anlaşılma olmasın bebek korunaklı biyerde oluyo bilirsiniz zaten düşük tehtidi varsa ozaman belkii zararı olur ama oda çok zor çünkü parmak içeri girdiginde zorlanıcak o bebegi ordan kopartıcak kadar bi zarar verilmicektir emin olun buna.bizim parmagımızın girdigi yerde bebek yok biz vajina içine giriyoruz rahim içine degil tabikide bebege ulaşmak in önce rahim agzını geçmek lazım ki oda imkansız yapında demem kim ne isterse onu yapsın ama kesinlikle yapmayın düşük olur da demem.siz kendiniz kendi vücudunuzu daha iyi bilirsiniz canlarım

Son düzenleme:
arkadaslar ben bu bilgiye baska bir sitede rastladim, duyan veya deniyeniniz varmi?gelin bunun uzerine konusalim,

benim reglime 4 gun var, bu sabah kendimi test ettim ve soylenilen eger dogruysa hamile degilim.ayrica idrar testide yaptim negatif cikti, birde reglim bittikten sonrada deniyecegim, bakalim bu yontem gercekten dogrumu.

eski kadinlar bu sekilde kendilerinin hamile olup olmadigini anliyorlarmis,

bir kac kisi bu sekilde vajinayi kontrol etmis ve bu soylenenleri dogruluyorlar.

[]orta parmağınızı vajinanın içine soktuğunuzda elinize hemen çocuk yatağı değiyorsa hamile değilsiniz amaaa eliniz hiçbiyere değmiyorsa, için boş bi alan gibi ise kesin hamilesiniz çünkü adete yakın rahim yatağı aşağıya sarkar eğer hamile isen zaten adet olmayacağın için rahim yatağı aşağıya inmez

kizlar bakalim bu ne kadar dogu cikcak regl olmaya yakin yaptigimda elim yarim parmak girmeden bile coocuk yatagi dedigiz seye degiyordu.
bugün reglden 3 gün gecti ve konturol ettim dokunamiyorum iyice yumuri cekilmis bu ay ilk defa bu sekilde oldu eger gercekten hamile kalirsam bu yöntem yüzde yüz dogru diycem

arkadaslar bnce inanmayın biz bi arkadasla denedik bunu onun degdi bnm deymedi o hamile bn degil :)

evet kizlar regl günüme yakin asagi indi iki gün gecti regl yukari cekti kendini sabahhhh aksami birdaha baktim inmis ve bir saat sonra regl oldum.

ya kızlar böle bişey varmı yaaaaaaaaa kaydirigubbakcemile3

kızlar denemeyin yaaa allah korusun bişi mişi olur ne gerek var eczaneden bi test yeter
aaaaaaaaa abartmayalım lütfenyasakkelime

bu testi hemen uygulamam lazım çok merak ettim gerçekten doğruluğunu da bi kaç gün sonra yazarım

anlayamadığım bırsey var parmak sokmayın çocuk varsa düşer falan dıyorsunuzda ee hamıleyken ılışkıye gırılıyor o zaman bırsey olmuyorda parmak neden ben anlamadım aydınlatırsanız=) bekarım ayrıca merak ettım :p bu uygulama doğru olabılır belkı ama herkesın yapısı aynı değil tabıkıde kımısının uterus uzunluğu normalı 8-10 cm parmak yetmezkı :s tabı dokunmaya çalışılan yer orasımı onuda pek anlmış değilim =)

bencedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee cunku olcgi varsa 1 hft bekle temiz sekildezamani geldigi zaman ogren

deneyen var mı arkadaşlar?garip bi yöntemmiş.

Ayy ne kadar kötü ve itici yorumlar yapılmış zamanında çok tuhaf geldi şimdi okuyunca.... düşük sebebi olabilir mi???? Mesela 4 tüp bebek denemem var her transfer den sonra düşuk önleyici progestan iğne fitil veya jel veriyorlar jel dediğimiz orta parmagımızın iki katı uzunluğunda plastik parmaktan çok daha sert bir tüp içinde bizler bunu Rahime yerleştirip içindeki ilacı enjekte ediyoruz eğer düşük yaptıracak olsa bence crinone jel kullanan hiç bir kadının hamile olamaması lazım bu derece bilgisizce yorum yapan hemcinslerim için hem onlar hem kendim adına üzülüyorum ve doğru bir yöntemdir bu ancak kimisinde adet günü geciktikten sonra rahim yukarı çıkar ve yumuşar ki o kişide zaten test ile gebeliğini kesinleştirmiştir artık bu yönteme ihtiyaç kalmaz

Konuya mesaj yazilmayi baya olmuş kızlar ben yeni tüp bebek yaptırdım bugün 4. Günüm bu yöntem kaçıncı günü doğru sonuç verir bilen varmı enfeksiyon konusuna gelince zaten fitil koyuyorum günde üç tane yani üç kere parmağım oraya giriyo benim elim biseye değdi maalesef tüp bebek öncesi olduğu gibi

Konuya mesaj yazilmayi baya olmuş kızlar ben yeni tüp bebek yaptırdım bugün 4. Günüm bu yöntem kaçıncı günü doğru sonuç verir bilen varmı enfeksiyon konusuna gelince zaten fitil koyuyorum günde üç tane yani üç kere parmağım oraya giriyo benim elim biseye değdi maalesef tüp bebek öncesi olduğu gibi

X