Kendimi çok kötü hissediyorum

yorguntosbik

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2023
176
194
34
Çok gereksiz belki ama bugün olan bir şey aklımın bir köşesinden hiç gitmiyor ve kendimi çok kötü hissediyorum düşündükçe.whatsappımda bir sıkıntı vardı, daha önce denedim beceremedim,bugün bu işlerden anlayan bir arkadaşım bize gelmişti ona söyledim sen halleder misin diye. Listeme baktı kendi ismi filan orda var normalde.sonra rehbere girdi kisiler listesine ve ordan çöp kutusuna baktı.orda bazı kişilerin ismi vardı dikkat etmedim bazı numaralar iki defa kayıt olduğu için silmiştim çöp kutusundaymış. Ama ayni zamanda rehberimde normalde kayıtlı ve whatsapta da var durumlarını görüyorum onlar benimkini görüyor.sadece çöp kutusunda kendisini ve kayinvalidesinin numarasını da gördü diğer isimlerin arasında. Bir şey demedi ama o an yüzü asıldı.ben de diyemedim orda ikiledigi için sildim ama duruyor diye zaten durduğunu gördü de.acaba aklina yanlış bir şey gelmiş midir diye kendime öyle dert ettim öyle üzüldüm ki.bi yandan da takıntı yapma diyorum kendime ama çok dert ettim kendisiyle ve kayinvalidesiyle aram gayet iyi en ufak bir sıkıntımız olmadı numaram niye çöp kutusunda diye düşünür diye çok dert ettim kendime bütün gün.

Bu tarz şeyler gereksizce kafanıza takılıyorsa hep daha kötüsünün olmadığını düşünün. Yasaklı sitelere baktığını görmedi en azından yada onun dedikodusunu yaptığını. Sonra aman nolmuş sanki hallolmucak şey mi, 1 2 gün tavır yapar belki geçer diyip sizde mışıl mışıl uykunun kollarına geçin.

Karşı komşum, bana çok sıcakkanlı davraniyor ben yoksam kvsi hep soruyormuş ne zaman gelecek diye ,4 senelik komşularım çok iyiliklerini gördüm ondan benim için değerliler,arkadaşımın aklina bir şey gelir diye çok üzüldüm
E tanışıyorsanız niye kafaya takıyorsun ki ne düşünürse düşünsün. Komşunmuş nihayetinde. Kapı komşunun numarasının olması gayet doğal.

Açıklasaydınız keşke çift kayıt olmuş, ikincisini sildim diye. Niye bu kadar kurcaladı ki bu arada çöp kutusuna kadar bakmak bence hoş değil.
Kişilerle ilgili bir sıkıntı vardı ben kişileri çok kurcaladım Google kişileri filan çok karıştırdım ama halledemedim o da o yüzden kişileri çok kurcaladı whatsapta ve normal rehberde kendi ismini görmüştür zaten durumlari da görürüz araşırız da ama çöp kutusunda gördü diye çok suçlu hissettim mahcup oldum keşke ordan temizlemişolsaydim diye

Kişilerle ilgili bir sıkıntı vardı ben kişileri çok kurcaladım Google kişileri filan çok karıştırdım ama halledemedim o da o yüzden kişileri çok kurcaladı whatsapta ve normal rehberde kendi ismini görmüştür zaten durumlari da görürüz araşırız da ama çöp kutusunda gördü diye çok suçlu hissettim mahcup oldum keşke ordan temizlemişolsaydim diye
Telefondan anlıyorsa nedenini tahmin etmiştir bu kadar dert etmeyin. Ben de çift kayıtları temizledim mesela, bunu yapmayan yoktur.

Çok gereksiz belki ama bugün olan bir şey aklımın bir köşesinden hiç gitmiyor ve kendimi çok kötü hissediyorum düşündükçe.whatsappımda bir sıkıntı vardı, daha önce denedim beceremedim,bugün bu işlerden anlayan bir arkadaşım bize gelmişti ona söyledim sen halleder misin diye. Listeme baktı kendi ismi filan orda var normalde.sonra rehbere girdi kisiler listesine ve ordan çöp kutusuna baktı.orda bazı kişilerin ismi vardı dikkat etmedim bazı numaralar iki defa kayıt olduğu için silmiştim çöp kutusundaymış. Ama ayni zamanda rehberimde normalde kayıtlı ve whatsapta da var durumlarını görüyorum onlar benimkini görüyor.sadece çöp kutusunda kendisini ve kayinvalidesinin numarasını da gördü diğer isimlerin arasında. Bir şey demedi ama o an yüzü asıldı.ben de diyemedim orda ikiledigi için sildim ama duruyor diye zaten durduğunu gördü de.acaba aklina yanlış bir şey gelmiş midir diye kendime öyle dert ettim öyle üzüldüm ki.bi yandan da takıntı yapma diyorum kendime ama çok dert ettim kendisiyle ve kayinvalidesiyle aram gayet iyi en ufak bir sıkıntımız olmadı numaram niye çöp kutusunda diye düşünür diye çok dert ettim kendime bütün gün.
söylemişsiniz nedenini işte asılırsa asılsın suratı ne takıyorsunuz

Ohooo siz nasıl yaşıyorsunuz ya böyle bu kadar önemsiz şeyleri dert ederek? Zaten rehberinizde kendi numarasını gördüyse anlamıştır zaten.

Herseyi bu kadar kafaya takiyorsaniz hayat sizin icin cok zor olmali. Aman bosverin anlamistir zaten anlamadiysa da dunyanin sonu degil.

Tek derdiniz bu olsun gorduyse isimleri neden yanlis anlasin aranizda sorun yokmus zaten bosuna evham yapiyorsun

Başkalarının dertlerini, kuruntularını küçümseyen insanlar çok iticisiniz.

Herkesin karakteri bir değil. Bazı insanlar detayları çok kafaya takıyor, sen boşver salla deyince, daha da beteri küçümseyince düzelecek mi?

Başkalarının dertlerini, kuruntularını küçümseyen insanlar çok iticisiniz.

Herkesin karakteri bir değil. Bazı insanlar detayları çok kafaya takıyor, sen boşver salla deyince, daha da beteri küçümseyince düzelecek mi?
Bence de çok itici. Başka da bir sürü derdim var çoğu kişiye göre çok zor bi hayatım var ama sabretmekten başka çözüm olmayacağını düşündüğüm için buraya yazmadım.3 ve 4 yaşlarında çokkkkkk yaramaz iki cocugum var evi asiri dağıtıyorlar işim bitmiyor asla.Kayinvalidem,kayinpederim ve eşimin ananesi benim evimdeler geçici bir süreliğine ama çok zor geçiyor kv uyumadığı müddetçe 1 dakika bile susmuyor sürekli o onu dedi bu bunu yaptı yillaar önceki meseleler ,herkesle konuştuğu ettiği en ince detaya kadar anlatır,sürekli buram ağrıyoooo şuram ağrıyooo diye bağırır ağıt yakar gibi bi bağırma şekli var ki kulaklarım gercekten sızlıyor, günde onlarca kez bir şey anlatırken başlıyor ağlamaya, sürekli ağzından tükürükler saçıyor her dakika ama her dakika.butun gün sadece tuvalet için kalkar dünyada daha tembel kimseyi tanımadım.bi gün artik onunla temelli birlikte yaşama riski çok yüksek ama kaldıramam ne yaparım bilmiyorum insanı delirtecek biri. Bu konuda bahsettiğim arkadaşımı gerçek manada seviyorum karakterini beğeniyorum onun için önemsedim yazdım kendimi çok kötü hissediyordum hala da biraz suçluluk var içimde neyse o da zamanla geçer inşallah.

X