Kendimi her şeye geç kalmış hissediyorum

Merhaba, yazılması gereken çoğu şey yazılmış zaten ben de şunu ekleyeyim. Güzellik büyük ölçüde bir algıdır. Önce sen kendini beğenip güzel olduğuna ikna etmelisin.. Giyim tarzın, davranışların, auran, dişil enerji emin ol güzellikten daha etkileyici şeyler. Dış görünüş meselesinde kendi auranı yükseltecek şeyleri bulman ve özgüven sorununu aşman gerek öncelikle. Bunları aştıktan sonra zaten insanlar senin hakkında bu kadar kolay eleştiri, yorum yapamayacaklar.

Kendi 24 yaşımı gördüm, biraz daha böyle negatif basıp şikayet etmeye devam edersen üç dört yıl sonra da aynı yerde olacaksın o zaman görümcem ben seni . şimdi 27 tim hala aynı durumdayım daha yeni ayılıyorum . Yüzümde hafif bi asimetri var diye hayatımı perişan ettim . Gerçekten kimsenin bana benden çok zararı dokunmadı . Yeni yeni ayılıyorum .

Şu an keşke 24 olsam da daha çabuk aksiyon alabilsem . Oturmayı bırak kendi alanında iş bulamasan bile git markette çalış para biriktir yaptır ne istiyorsan , yarın atanınca da ev geçindiriyorum diye borca giremeyip yine ağlayacaksın . Şimdi aldığını direkt kullanabilirsin . İstersen hiç bişey yapmamaya devam edip böyle davranmaya devam et bi kaç yıl sonra görüşürüz .

Ayrıca niye herkesi tersledin anlamadım , sende biraz toksik bir insan gibisin . Yaşın küçük diye kimse bişey dememiş ama toparlan istersen biraz :duduk:

X