Keratin ve Argan Setleri

Gulcanozdmr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2016
2
0
32
GEREKLİ BİLGİLER

Merhaba arkadaşlar,
Size kısa ve hızlıca kendi ürünüm hakkında bilgi vereceğim. Piyasada saç bakım ürünleri altında bir çok ürün vardır. Bu ürünler saçınızı kısa sürede olsa canlı ve parlak gösterir. Kimyasalların başında silikon gelmektedir. Lastikleri parlatmak içinde kullanılan silikon kısa süreli güzel görünüm sağlanması için ürünlerin içinde bulunmaktadır. %100 argan veya keratin yağıdır diyen bir satıcıya inanacak kadar bilinçsiz bir toplum sayılırız. %50 ve üzeri argan saçın bitlenmesine neden olmaktadır. Bir üründe silikon olup olmadığını anlamak için küçük bir folyo kağıdına bir damla yağınızdan damlatın. Damlattığınız yağı çakmak ile yaktığınızda yanıyor ve havaya kül gibi parçalar uçuşuyorsa o yağda silikon vardır. Kısa süreli güzel görünüm için kimyasalların kurbanı olmayın.

ESSENSE SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ

KERATİNLİ SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ

3LDN79.jpg

Mucizevi Keratin Yağı

Keratin, saçı oluşturan önemli proteinlerden biri olan ve birbirlerine sülfür köprüleri ile bağlı olan Keratin moleküllerinden oluşmaktadır. Kimyasal işlemler ve dış etkenler saçı birbirlerine bağlıyan sülfür köprülerini kırarak zamanla hasara sebep olmaktadır. Bu hasarları giderebilmek ve saçın daha sağlıklı , saçlarda bir yapıya kavuşabilmesi için, saçlara keratin yüklemesi yapılması gerekmektedir. Keratin saçlarınıza hızla nüfuz ederek yapılandırır. Pürüzsüz, canlı ve parlak görünmesini sağlar. Zarar görmüş Keratin tabakasını yeniden yapılandırarak saçlarda meydana gelen kırılma ve kopmaları engellemeye yardımcı olur. Keratin, saçlarınızı kısa sürede daha sağlıklı bir yapıya kavuşturarak, parlak ve canlı bir görünüm kazanmasını sağlar.

z5AgOg.jpg

Keratinli Saç Bakım Seruumu
Keratin içerikli yüksek etkili saç bakım serumu, aşırı yıpranmış ve zayıf düşmüş saçları süratle onarır. Gerçek Keratin kuulanılarak geliştirilen özel formülü sayesinde saç ve saç uçlarını besleyerek derin bir onarım ve komple bakım sağlar.

QBAJok.jpg

Keratinli Saç Bakım Kremi

Aşırı erecede yıpranmış ve hasar görmüş saçları yeniden yapılandırır. ESSENSE Keratinli saç bakım kremi hasarllanan saç uçlarını gözle görülecek şekilde onarır, nemlendirir ve uzun süren ipeksi bir yumuşaklık sağlar. Yıpranmış saçların kullanımına uygun hassas içeriklerle, hasar gören kütiküla pulları arasında depolanarak saça daha parlak ve daha düzgün bir görünüm kazandırır.

MpEXrg.jpg

Keratinli Saç Bakım Şampuanı
Aşırı derecede yıpranmış ve hasar görmüş saçları yapılandırıcı şampuan ESSENSE Keratinli bakım şampuanı hasarlanan saç liflerini bariyer gibi sararak önce korumaya alır; sonrasında onararak sağlık olmasına yardımcı olur. Hassas temizleyiciler, vitaminler ve Keratin ile kombine edilen Essense Keratinli saç bakım şampuanı yıpranmış saçların kullanımı için uygundur.

QBARXv.jpg

İki fazlı saç kondisyoneri (Saç Fönü)
Saçı ağırlaştırmadan yumuşatır, nemlendirerek kolay taranmasını sağlar. İçeriğinde barındırdığı vitaminler ve besleyeciler saçlarınızı bir kılıf gibi sararak ısıya ve olumsuz dış etkenlere karşı koruma sağlar. Saçlarınız daha canlı ve parlak bir görünüm kazanır. Tüm saç tipleri için uygundur.

ARGANLI SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ

E8YV2g.jpg

Argan yağı (Argania Spinosa)

Saçları, saç derisini ve saç köklerini beslemeye yardımcı olarak, saçın ipeksi ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlar. Yıpranmış saçları onararak bakımı ve canlı kalmasına katkıda bulunur. Saçlarınıza hacim kazandırır, güçlendirir ve besler. Fas'ın sıvı altını olarak bilinen ve Argan ağacının meyvesinin yemişinden elde edilen Argan yağı içerisinde barındırdığı Omega 6, Omega 9, E vitamini, Felurik Asit, Steroller ve güçlü antioksidanlar sayesinde gençlik iksiri olarakta bilinir. Saçın doğal korunma mekanizmasını güçlendiren Argan Yağı, çevresel faktörler ile stresten kaynaklanan ve saçı yıpratan tüm etkenlere karşı güçlü bir koruma sağlar. Saçtaki düğümlerin kolay açılmasına yardımcı olur, elektriklenen ve kabaran saçları kontrol altına alır. Saç telinin esnekliğini arttırır. Saçlarınızın parlak ve bakımlı görünmesini sağlar.

z5Am6Y.jpg

Argan saç bakım serumu
Argan yağı içerikli yüksek etkili saç bakım serumu gerçek Argan yağı kullanılarak geliştirilen özel formülü ile saç ve saç uçlarını besleyerek derin bir nemlendirme ve komple bakım sağlar.

LAaadZ.jpg

Arganlı saç bakım kremi
Saçlarınız kirli hava ve sıcak gibi bir çok dış etkiye maruz kalarak yıpranmaktadır. Yıpranan saçların düzenli olarak bakımı yapılarak güçlendirilmesi gerekmektedir. ESSENSE Argan yağı içerikli saç bakım kremi sürekli dış etkenler tarafından yıpranan saçlarınıza dayanıklılık kazandırarak uzun süren canı ve ipeksi yumuşaklık sağlar. Her türlü saç tipine uygun özel formülü sayesinde saçlarınız daha kolay taranarak şekil alır.

rMQQZz.jpg

Arganlı saç bakım şampuanı
Saçlarınız kirli hava ve sıcak gibi bir çok etkiye maruz kalarak yıpranmaktadır. Yıpranan saçların her gün düzenli olarak arındırılması gerekmektedir. Günlük kullanıma uygun hassas temizleyiciler ve Argan yağının içerdiği vitaminlerle kombine edilen ESSENSE Arganlı saç bakım şampuanını güvenle kullanabilirsiniz. İçeriğindeki Argan yağının mucizevi etkisi ile saçları kökten uca arındırıp onararak mükemmel bir görünüm ve sağlık kazanmasına yardımcı olur.

8ZggX7.jpg

İki fazlı saç kondisyoneri (Saç Fönü)
Saçı ağırlaştırmadan yumuşatır, nemlendirerek kolay taranmasını sağlar. İçeriğinde barındırdığı vitaminler ve besleyeciler saçlarınızı bir kılıf gibi sararak ısıya ve olumsuz dış etkenlere karşı koruma sağlar. Saçlarınız daha canlı ve parlak bir görünüm kazanır. Tüm saç tipleri için uygundur.

Son düzenleme:
Ben daha önce saf doğal katkısız keratin serum yüklemesi yapmıştım, üzerinede hındıstan cevizi yağı kullandım. yanan yıpraanan ve çok kırıklı saçlarım düzelmişti. Acaba saçlarım için bunu da denesem mi ki? daha önce deneyen varmı Lütfen bilgi rica ederim.?

duş jelini almıştım pek beğenmedim bunun. o yüzden pek tercih ettiğim marka değil. Hele söz konusu saçlarım olunca. Daha önce de demiştim pek makyaj yapan birisi değilim saç benim için çok önemli o yüzden. ben de bu yüzden organik keratin şampuanı kullanıyorum. kullandığım markanın dip bakım yağı da çok güzel. Ama serumu deneyebilirim. Paylaşım için teşekkürler.

Arkadaşlar yanan ve çok yıpranan saçta ne yapsan fayda yok. Tek çare likid keratin yüklemek. yoksa kımyasal keratınler işe yaramıyor. Hızlı uzama ve dökülme önleme için de en cok keratin dip bakım yağından memnun kaldım, şu anda daha ıyısını bilmıyorum.

X