Kesenin yanında kanama

pashaliburcu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2021
68
14
23
Merhabalar adetimin 4 gün gecikince kan vermiştim beta HCG 17 bin küsurlerde çıkmıştı 2 gün sonra doktora gitmiştim kese gözüktü 5+3 günlük henüz küçük kalp atışını duyamayiz henüz demişti doktorum bugün kontrol amaçlı tekrar gittiğim de kesenin büyük olduğunu ve kese büyüklüğün de kanama olduğunu söyledi karnımdan bakıldığında görmemişti alttan ultrasonla gördü doktor ve kesemin şu anlık 7 haftalık gördü ve kalp atışı duyamadık geçen hafta çarşamba günü gitmiştim ilk birde bugün gittim iğne verdi birde progestan ilaç verdi başına böyle gelen varsa yardımcı olabilir mi acaba

Benimde 5+1de kese bile gorunmedi ya gec dollenme Yada tuplerde kalmistir dedi. 6+3 de kese ve kalp atisi gorundu ama çok küçük sen duyamazsn dedi. 5 haftalikla uyumlu dedi. Sonra 8 haftalikken 7+3 le uyumlu dedi. Ve kesenin yaninda küçük kanama alani var dedi. Benimki hep karindan bakildı. Tedavimi oldum kanama alani icin. 13 haftada kanama yok dedi. Çok şükür yolunda ilerliyor. 35+4 olduk. 2 hafta sonra dogumum olucak insallah.

Benimde 5+1de kese bile gorunmedi ya gec dollenme Yada tuplerde kalmistir dedi. 6+3 de kese ve kalp atisi gorundu ama çok küçük sen duyamazsn dedi. 5 haftalikla uyumlu dedi. Sonra 8 haftalikken 7+3 le uyumlu dedi. Ve kesenin yaninda küçük kanama alani var dedi. Benimki hep karindan bakildı. Tedavimi oldum kanama alani icin. 13 haftada kanama yok dedi. Çok şükür yolunda ilerliyor. 35+4 olduk. 2 hafta sonra dogumum olucak insallah.
Anladım inşallah sağlıklı bir şekilde kucağınıza almak nasip olur cuma birdaha gel dedi bakalım tekrar bakicakmis kalp atışını duymayinca biraz korktuk açıkçası inşallah güzel haberler alırım o gün

Gebeliğiniz nasıl gidiyor ben de 8. Haftamdayım dün lekelenme olunca doktora gittim kesenin yanında minik kanama alanı olduğunu söyledi iğne vuruldum tek seferlik progestan alıyorum sabah akşam

X