Kesilen Konuşma

Yok kesinlikle siz adım atması gereken kişi değilsiniz. her açıdan adam da problem var da. Sınav maçtan daha önemli zaten o da çok ayrı ilgilenmemesi vs. ve erkeğin üzerine düştükçe gözünde değersizleşiyoruz(istisnalar vardır)

Zamana bırakın diyeceğim ama ben Hakan Altun gibi ''telefonun başında çaresiz bekliyorum'' modunda olurdum; aşktan falan da değilde sinirlenirdim. Gönlünüzce olsunnn.

Bir de ben 30um. 39 hem büyük geldi hem de sen de 30sun kızım sus dedim kendime bu da böyle bir farkındalık
Ben kendimi biliyorum birkaç güne geçer gider ama şu an cidden sinirlendiğim ve anlam veremediğim için buraya konu açtım. Böyle konuşmadan edilmeden bir şeylerin havada kalması sinir bozucu geliyor bana. Ama kendi bilir, dediğim gibi onun bunun telafi etmesi lazım. Gönül alıp ortamı yumuşatması gereken erkek bunu yapmıyorsa ilerde onun zaten sağlıklı ilişkisi, evliliği olmaz. Ha günün birinde bana yazar mı eder mi bilmem ama yazarsa da hevesimin kalmayacağı kesin. Evet, yaş farkı da biraz fazla haklısınız. Ama ona gelene kadar daha büyük sıkıntı var ortada.

Bir de yukarda da belirttim, maçtan sonra annesi bile oğlunu arayıp nasılsın keyfin nasıl sorun etme tarzında konuştu. Düşünün bu da mesela tuhaf geldi bana.

Yok kesinlikle siz adım atması gereken kişi değilsiniz. her açıdan adam da problem var da. Sınav maçtan daha önemli zaten o da çok ayrı ilgilenmemesi vs. ve erkeğin üzerine düştükçe gözünde değersizleşiyoruz(istisnalar vardır)

Zamana bırakın diyeceğim ama ben Hakan Altun gibi ''telefonun başında çaresiz bekliyorum'' modunda olurdum; aşktan falan da değilde sinirlenirdim. Gönlünüzce olsunnn.

Bir de ben 30um. 39 hem büyük geldi hem de sen de 30sun kızım sus dedim kendime bu da böyle bir farkındalık
Yazdı bu arada ne yapıyorsun canım diye 🤦‍♀️

Üstünüze alınmayın, benim eşim de öyledir, dünya iyisidir ama aşırı fanatik galatasaraylı ve galatasaray yenilince 1 2 gün modu çok düşük oluyor, konuşmuyor, yüzü beş karış geziyor. O akşam maça gitmişti hatta gelince eve hiç konuşmadan hemen yattı fln :) hala tam kendine gelmiş değil. İlk başlarda ben de trip atıyordum böyle olduğunda ona ama şimdi alıştım kendi haline bırakıyorum 1 2 gün :)Size denk biri mi bilemem genel olarak ama sırf fanatik takım tutuyor diye bu adamla hayat geçmez diyenlere de aldırış etmeyin, varsın en kötü huyu bu olsun :)

Son düzenleme:
Üstünüze alınmayın, benim eşim de öyledir, dünya iyisidir ama aşırı fanatik galatasaraylı ve galatasaray yenilince 1 2 gün modu çok düşük oluyor, konuşmuyor, yüzü beş karış geziyor. O akşam maça gitmişti hatta gelince eve hiç konuşmadan hemen yattı fln :) hala tam kendine gelmiş değil. İlk başlarda ben de trip atıyordum böyle olduğunda ona ama şimdi alıştım kendi haline bırakıyorum 1 2 gün :)Size denk biri mi bilemem genel olarak ama sırf fanatik takım tutuyor diye bu adamla hayat geçmez diyenlere de aldırış etmeyin, varsın en kötü huyu bu olsun :)
Tek kötü bu olsun diyorsunuz ama şu da sıkıntı olabilir; sorun olduğunda idare edememesi, anı mahvetmesi, gönül almayı bilmemesi bunlar buna işaret gibi ve ben böyle ilişkim olsun pek istemem.

Maddi anlamda demiyorum ama kesinlikle kendi denginiz biriyle deneyim yaşayın.Çok arabesk geldi bu adam bana.
Haklısınız çok aşırı fanatik düşünün ki maçtan sonra annesi aradı ne yapıyorsun moralini bozma diye telkin etti yanımda 🤷‍♀️

bu arada tavrı ergence ama bence de çok büyük bir sorun değil. gerçekten tek kötü alışkanlığı buysa eğlensin çocuk :KK70:
Sorun şu olabilir ilerde; başka böyle anlarda üzüntüsünü yönetememesi içine kapanması ve gönül almayı bilmemesi benim için sıkıntı olabilir.

Tek kötü bu olsun diyorsunuz ama şu da sıkıntı olabilir; sorun olduğunda idare edememesi, anı mahvetmesi, gönül almayı bilmemesi bunlar buna işaret gibi ve ben böyle ilişkim olsun pek istemem.
Benim eşim çok neşelidir, gönül almayı da bilir, zaten beni hiç kırmaz, üzmez, sorunları da çok güzel idare eder, çözer ama gs konusunda çok hassas, yenildiğinde 2 gün morali bozuktur, ben de üstüne düşmemeyi öğrendim. Siz bilirsiniz tabi ki, istemiyorsanız görüşmeyin bundan sonra.

Sorun şu olabilir ilerde; başka böyle anlarda üzüntüsünü yönetememesi içine kapanması ve gönül almayı bilmemesi benim için sıkıntı olabilir.
Daha 3 kere görüşmüşsünüz, biraz daha tanımanız gerekir bu kararları vermek için hakkında. Gs yenilince 2 gün morali bozuldu içine kapandı diye hemen peşin hükümlü olmamak gerekir bence. Dediğim gibi benim eşim de öyle ama diyorum ki iyi ki evliyim onunla şükürler olsun:) Çok kötü birşey yapmamış, hemen i,stemiyorum derseniz hep yalnız kalırsınız zaten

Hani totem yapıyorlar ya , acaba siz yanında olduğunuz için kaybettiklerini düşünüp kendince triplere girmiş olabilir mi 😂

X