kesin sonuç hamileyim

canım ya kımbılır nekadar buyuk bır mutluluk heyecandır :teytey:, allah saglıklı bı sekılde kucagına almayı nasıp etsın:nazar:, darısı benım gıbı ısteyen butun arkadaslarıma

evet çok büyük mutluluk eşim hala şokta inanamıyor

çok teşekkür ederim canım benim inşallah sende diğer arkadaşlarımızda en kısa zamanda kavuşurlar bebişlerine

canım çok sevindim inan üçüncümüzü çıkardık valla çok mutluyum darısı başımıza öpüyorum kocaman....:nazar:a.s.

canım çok sevindim inan üçüncümüzü çıkardık valla çok mutluyum darısı başımıza öpüyorum kocaman....:nazar:a.s.

amin canım inşallah allahım en kısa zamanda sizlerede nasip etsin çok teşekkür ediyorum bende seni öpüyoruma.s.a.s.

süarcım çok sevindim.allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.darısı tüm isteyen arkadaşların başına içinde de bana da nasip etsin.

tebrik ederim canım çok sevindim:))))))

darısı başımıza inşallah
benim içinde dua et olr mu tatlım yaa.....

Tekrar tebrikler canım. Nasıl gidiyor hamilelik alışabildin mi hamileyim düşüncesine?

süarcım çok sevindim.allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.darısı tüm isteyen arkadaşların başına içinde de bana da nasip etsin.

teşekkür ederim canım inşallah sizlerde bu güzel duyguları en kısa zamanda yaşarsınız

tebrik ederim canım çok sevindim:))))))

darısı başımıza inşallah
benim içinde dua et olr mu tatlım yaa.....

teşekkür ederim canım benim dua etmez olurmuyum hiç inşallah en kısa zamanda kavuşursun bebeğine

Tekrar tebrikler canım. Nasıl gidiyor hamilelik alışabildin mi hamileyim düşüncesine?

teşekkür ederim canım daha alışamadım valla eşimde hala şokta inanmıyor her akşam soruyor adet oldunmu diye

süar hayırlı olsun canım rabbim saglıklı ,mutlu hamilelik geçirmeyi ve bebişini saglıkla kucagına almayı nasip etsin darısıda tüm istiyenlerin başına dualarını bizlerden esirgeme ne olur allaha emanet ol

Süar, tebrikler:teytey::teytey::teytey:

Gebe olmayı bekleyen diğer arkadaşlarında en kısa zamanda dilekleri gerçekleşir umarım.:1rolleyes:

:teytey:Allah hayırlı bi evlat nasip etsin tebrikler canım.bi sorum olucakta cevaplarsan sevinirim benim adetim gecikti idrarda test yaptım negatif çıktı.kan testi yaptıramıyom.sen idrarda yaptınmı?ne zaman çıkıyo kesin olarak?

tebrik ederim canım
allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
inşallah darısı başımıza.

tebrikler allah tamamına erdirsin inşallah.darısı başımıza

:teytey:Allah hayırlı bi evlat nasip etsin tebrikler canım.bi sorum olucakta cevaplarsan sevinirim benim adetim gecikti idrarda test yaptım negatif çıktı.kan testi yaptıramıyom.sen idrarda yaptınmı?ne zaman çıkıyo kesin olarak?

teşekkür ederim canım benim adet olmam gerektiği gün olmayınca ertesi sabah erkenden yaptım idrar testini ikinci çizgi açık pembeydi dayanamadım akşam kan testi yaptırdım sonuç pozitifti
kan değeri 915.2 çıktı
inşallah seninde kanda çıkar canım bekliyoruz senin ve diğer arkadaşların güzel haberlerinia.s.

Teşekkür ediyorum canım ama bugün yaptırdım kan testi negatif çıktı ama hala adet belirtisi yok yalnız çok gerginim hiç bukadar gecikmemişti.31 ocak-1şubatta olmuştum en son.hayırlısı olsun.

üzüldüm canım çıkmadığına çok fazla stres yapma kendine streste geçiktirir biliyorsun adetlerin düzenlimiydi ilk defa mı gecikiyor bu kadar biraz daha bekle istersen adetin gelmezse tekrar bir kan testi yaptır

Teşekkür ediyorum canım ama bugün yaptırdım kan testi negatif çıktı ama hala adet belirtisi yok yalnız çok gerginim hiç bukadar gecikmemişti.31 ocak-1şubatta olmuştum en son.hayırlısı olsun.

cnm sıkma canını ne olur ben de 29 olmuştum en son öbür ay olmadım hamileyim sandım ama dr. gittim bişi yoktu :1shok:daha fazla stres oldum söktürücü ilaç aldım içtim ilaç bittikten sonra 10 gün içerisinde oldum yani 1.5 ay sonra ayın 17sinde tamamen stresten rahatla biraz kafana takmamaya çalış biraz rahatla:teselli:

allah sağlılı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah. Allah bizimde dualarımızı kabul eder inşallah.a.sbizde hamile olsak yaaaaaa sırnaşık şeyne güselll olurduuuuuuuuuuuu süper bişiy bu yaaaa:teytey:a.s.

allah sağlılı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah. Allah bizimde dualarımızı kabul eder inşallah.a.sbizde hamile olsak yaaaaaa sırnaşık şeyne güselll olurduuuuuuuuuuuu süper bişiy bu yaaaa:teytey:a.s.

teşekkür ederim canım
inşallah sizlerde en kısa zamanda alırsınız güzel haberleri

X