Kıl dönmeleri ve batıklara çözüm buldum...

konuyu baslatan arkadasım;
benm bacaklarımdada lekeler ve batıklar var tabıı ama benım asıl sorunum bacagımdakı sıyah kıla benzeyen kucuk noktalar. bacaklarımı sık sık aldım agdayla aldım makıneyle aldım sirle aldım kısın bekledım 2 ay öle aldım ama değişmio gıtmıo o noktalar keseylede gıtmıo. sıktıgım zamn cıkıo anlatabıldımmı bılmıyorum ama nokta gıbı işte sankı kıllarım yenı çıkıyormus gıbı kötü bir görüntü.
buna da ççözümmü senn tarıfın yoksa sadece lekeler btılar içinmi ?

Geri döndüm kızlar...Bir kaç aydır başlıklarla ilgilenemyordum. Bu yazdığım tarif bende yüzde yüz işe yaradı ve ben artık bu sorundan tamamen kurtuldum.Etrafımdaki arkadaşlarıma da tavsiye ettim kullanan 5 kişiden 3'ünde tamamen geçti 1 tanesinde hiç bir işe yaramadı sadece batıklar kızardı karışımı kullanmayı bırakınca eski haline döndü, kalan bir kişide ise yine geçti fakat karışım inanılmaz derecede pullanma yaptı cildinde, kese ile falan başa çıkamadı o derece...

Bu yüzden buradan çıkarttığım sonuç sadece benimle tamamen aynı sorunları yaşayan kişilerde sonuç olumlu ama diğer kişilerde işe yaramayabiliyor veya ciltte kuruluğa sebep olabiliyor. Bunları bilerek kullanın lütfen...

canım benim de bi sorum olacakkk:kedi: benim bikini bölgemde olur olmadık yerlerde kıl dönmesi cıkıyor ve baya can sıkıcı ve yakıcı oluyor:kedi: ve tabiki izler....artı bikini bölgesinde epilasyon kullandıgım için delik delik izlerimde var....neyse konuya geleyim artıkzemuszemus ben bikini bölgeme uygulayabilirmiyim bunu mesajların hepsini okuyamadım canım yazdıysanda bilemiyorum..aydınlatırsan detaylı bir şekilde cok sevinirim canım benimmmmmopuyorumnanaktan

kılıçbalığı böyle bir bilgi için çok teşekkürler hemen denemek istiyorum en büyük sorunumbu benimde ama genital bölgede ağda değil de jilet kullanıyorum ama ağda yada jilet ne kullansamda batık halinde çıkıyorlar ve iltihaplanıyorlar ve inanılmaz bir kaşıntı oluyor ben hiç onşlarla oynamadıgımdan sanırım lekelenme delinme yok sadece derinin altında kalıyor ve kızarıp iltihaplanıyor ve uzun süre o şekil durudklarından hiç bir yöntemle onları alamıyorum bu durumda hangi aşamada senin söylediğin yöntemi uygulamaya başlamalıyım cok teşekkürler şimdiden....

kızlar aranızda bu verilen formulü tam anlamıyla denemiş olan var mı yapabileceğiniz bi yorum..çünkü buradaki ilaçların hepsi çok mantıklı " bizim gibiler" in kullanımı için..ama karıştırıp kullanmak ne kadar mantıklı olur sizce?

ben sadecelimon ve tuzu denedim kesede yapıyorum yakında kremleride alıcağım gerçekten 3 gündür yapıyorum ve renkleri açldı bide kremi sürsem tamam :KK70: çok teşekkür edrim kiliçbalığı:KK3:

benm bacaklarımdada lekeler ve batıklar var tabıı ama benım asıl sorunum bacagımdakı sıyah kıla benzeyen kucuk noktalar. bacaklarımı sık sık aldım agdayla aldım makıneyle aldım sirle aldım kısın bekledım 2 ay öle aldım ama değişmio gıtmıo o noktalar keseylede gıtmıo. sıktıgım zamn cıkıo anlatabıldımmı bılmıyorum ama nokta gıbı işte sankı kıllarım yenı çıkıyormus gıbı kötü bir görüntü.

benimde sorunum bunun aynısı sanırım. ben jilet falanda vurdum üstelik sen denedin mi bu yöntemi?

öncelikle bu konuyu açtığın için çok teşekkür ederim canım3 haftadır bu kürü uyguluyorum daha ilk hafta etkisini gösterdi bacaklarımda büyük bir değişim oldu çok memnunum kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2 bu siyah noktalarda da azalma oldu ben de inşallah tamamen geçeçcek görenler değişimi farkediyorlar olumunekankayizsmilezemuszemusben bu konuda sıkıntı yaşayan arkadaşlara tavsiye ediyorum

bu kür bikini bölgesine de kullanılabilir mi ?? önceki sayfaların hepsini okuyamadım eğer yazıldıysa cevabı özür diliyorum cevaplarsanız sevinirim kızlar. .

bnde o dediklerini yaptım ve hala bacaklarımda duruorlar cımbızla falan almaya çalıştım hep yara oldu daha kötü oldu... buna bi çözümü olan var mı?:kahve:

hele bı bakın faydalı oldu bende .. kızlar oncelıkle kılıc balıgı arkadasımıza sonsuz tesekkur ederım.. ben de 3 gundur kullanıyorum evet ıse yaradı benım bıde ıgneyle oymaktan kurcalamaktan acık yaraydı resmen sımdı yaralar kuculdu kızarıklık basladı ama ılk once bu etkılerın olması gayet normal .. sonra su denız tuzuna gelınce aktarlarda satılanlar baya bı ırı tanelı bu yuzden bacaklarınızı cızebılır ben denedım cızdı sahsen .. onu boyle dove dove ewde ıncelteceksınız... o sekılde oluyor ama cıddı ınceltın tuzu.. ben eskısehırdeyım burda esparkta fres lıne dıye bır dogal urunler satan yer var oradan hem selulıt ıcın hemde bu lekeler felan ıcın urunler aldım onlarda denız tuzu ama acayıp guzel ve ıyı ogutulmus bırde organık yagların ıcınde muhafaza etmısler yanı peelıng yaparken aynı zamanda vıtamın nemendırme leke sorunuylada bas edıyorsunuz.. ben haftada ıkı kez peelıng yapıyorum 1 kere selulıt ıcın olanı 1 kerede lavanta ozlu olan peelıngı sonra gece yatmadan kılıc balıgının kurunu suruyorum valla ben genıtak bolgeme bıle surdum kurutmaya basladı ordakı yara ızlerını vede ıltıhaplı batıkları.. sımdı agdadan sonrada lımon ve pudra surecegım emınım dahada etkılı olacak.. su karısımın ıcıne ben dove fılan karıstırmadım.. eczaneden 12 tl mı ne 250 ml bı krem var hemde medıkal bı urun. adını tam hatırlamadım suan onu karıstırdım . ama3 gundur kullanmama ragmen kur ıse yarıyor bence ama dedıgım gıbı denız tuzu dahada cızık kotu yapabılır dıkkat edın .. gıdın duzgun bır yerden organık yaglarla karısık denız tuzu peelıngı alın tawsıyem bu kızlar kılıcbalıgı arkadasımızın alnından opuyorum.. ben neler nler denedım sonuc alamamıstım ama bu ıse yaramaya basladı kızlar. he bıde dıffren jel kare kod nedenı ıle pıyasada cok zor bulunuyor muadılı dıye bır krem vermeye calısıyorlar ama muadılı degıl yanı adaptelen olmalı etken maddesı .. dıffren jel ın muadılı yok.. halam eczacı ondan kesın olarak soyledım bulursanız mutlaka onu karıstırın coooookk optum hadı allah yuzumuzu kara cıkarmasında.. rahat rahat bı sort etek elbıse gıyelım.. dua edelım cabucak kurtulalım su ılletten...zemuszemus

kızlar eğer iltahaplı olan kıl dönmeleriniz varsa bactroban pomad sürün hem yarayı geçiriyo hem de kılın yukarı çıkmasını sağlıyor..bu da benden size tavsiye olsun...deneyin memnun kalırsınız tecrübeyle sabittir...

baya bi reçete girmiş araya okurken kılıç baliği ne yazmıştı onuda unuttum.bende tavuk derisi görünümü var diye yazmıştım öncesinde burdaki batıkkla ilgili ama çoğu kişide sanırım benle aynı sorun var bu nokta halinde bi batık sıkıyosun içinden kıl çıkıyo bazen kılla beraber siyah nokta çıkıyo acayip bişe.meşhur dr öz bunun için kesin bi çözüm yok ama sık sık nemlendirici sürün dedi.nemli tutmak adına.kesede çözüm gibi ama sıkıyo bu kadar uğraşamam kendimle hangi bi tarafımla uğraşıyım kardeşim yaaa:hulya:

X