Kıl dönmeleri ve batıklara çözüm buldum...

ya arkadaşlar benim batıklarım çok feci durumda ne yapcam bilmiyorum
bu kremlerin maliyeti nedir acaba
:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

kılıçbalığı arkadaşım böle bi yazıyla aydınlattığın için bizi çok teşekkür ederim. psikopat gibi iğneyi elime alıp onları deşelemek o kadar alışkanlık haline geldiki. bide sıkınca sivilce gibi kılla beraber yağ bezesinin çıkması ardından kanaması ayrı bi kabus hiçbi arkadaşımda böle bi problem yoktu acaba benmi anormalim diodum ki bu yazı çok umutlandırdı beni. tüm malzemelerimi aldım sayılır başlıcam inşallah bu hafta ama şu sorunum var sana sormadan başlamak istemiyorum. şu an bacaklarım yara bere içinde kabuk bağlama aşamasında tabi bu sırada kıllarımda çıkmaya başladı. şimdi deniz tuzuyla peelingle keselersem bacaklarımı o kabuklarda düşcek yaralar iyileşmeyecek ve bunun üzerine o krem karışımını sürmek zorunda kalıcam falan filan. bacaklarım iyileşip ondan snramı başlasam bu uygulamaya. onların iyileşmesini beklerken bi yandan yine devam edicek bu durum ve ben dayanamayıp yine sıkıp yine yara yapıcam. narin bi cildim var ama bacaklarm çok sert bi deriyle kaplı. napıyım bilemedim. bütün sayfaları okudum ama böle bi sorunla karşılaşan olmamış. en doğrusunu yapmak istiyorum ve kurtulmak istiyorum artık bunlardan :KK43: (çok uzun yazmışım affola :)

Ay bende de bu sorun vardı!!! Gerçi var ama, ben sadece peeling kulllanıyorum.
Ve hafta bir kese...
ışe yaramaya başladı sankim.
Sağol paylaşan arkadaş...
Deniz tuzunu da irenmeyip alırsam tam olacak.

kılıçbalığı arkadaşım böle bi yazıyla aydınlattığın için bizi çok teşekkür ederim. psikopat gibi iğneyi elime alıp onları deşelemek o kadar alışkanlık haline geldiki. bide sıkınca sivilce gibi kılla beraber yağ bezesinin çıkması ardından kanaması ayrı bi kabus hiçbi arkadaşımda böle bi problem yoktu acaba benmi anormalim diodum ki bu yazı çok umutlandırdı beni. tüm malzemelerimi aldım sayılır başlıcam inşallah bu hafta ama şu sorunum var sana sormadan başlamak istemiyorum. şu an bacaklarım yara bere içinde kabuk bağlama aşamasında tabi bu sırada kıllarımda çıkmaya başladı. şimdi deniz tuzuyla peelingle keselersem bacaklarımı o kabuklarda düşcek yaralar iyileşmeyecek ve bunun üzerine o krem karışımını sürmek zorunda kalıcam falan filan. bacaklarım iyileşip ondan snramı başlasam bu uygulamaya. onların iyileşmesini beklerken bi yandan yine devam edicek bu durum ve ben dayanamayıp yine sıkıp yine yara yapıcam. narin bi cildim var ama bacaklarm çok sert bi deriyle kaplı. napıyım bilemedim. bütün sayfaları okudum ama böle bi sorunla karşılaşan olmamış. en doğrusunu yapmak istiyorum ve kurtulmak istiyorum artık bunlardan :KK43: (çok uzun yazmışım affola :)

Şu anda peeling yapma, karışımıda kullanma, kabuklar düşene kadar sadece kerasl forte sür batıkların ve kabukların üzerine, ve bir daha bacaklarını sıkma canım,sıkınca olduğu gibi başa dönüyoruz.

teşekkür ederim canım cevabın için. sabredicem ve uygulıcam bunu sonuçlarını da paylaşıcam sizlerle :) :enbuyukkk:

ben pek faydasını görmedım suanda sadece kese yapıorum daha kotu olmustu bacaklarım sımdı bıraz daha ıyıye gıdıo bu tarz ılacları doktor kontrolunde kullanmakta yarar var daha kotu sonuclar alınabılıyor...

bende pfb vanish kullandim cok iyi
tanidigim herkesede tavsiye ettim
ama duzenli kullanmak lazim
ama cocukla, evle ilgilenmekten insan unutuyor malesef

ayladır siteden haberdarım gezip faydalanıyorum bolca ama bu baslık nasıl kactı gozumden anlamadım :) baslık tam da benm ıcın sankı en kısa zamanda kremlerı alıp kullancm ınsallah ama bı sorum daha olacak benım dudak ustu yanı bıyık bolgemde de boyle sıyah noktalar var dokununca putur putur hıssedıyorm. kuafor ıple aldıgm ıcın oldugunu sırle aldırırsam sorun kalmayacagını soyledı yaklasık 1 yıldır da sırle aldııyorum ama cok da degısmedı aksıne sayıları da arttı sankı acaba bu krem karısımı dudak ustubolgede de ise yarar mı bı zararı olur mu acaba??? sositososito

merhabalar ben yaklaşık 3 aydır sptopinrow kıl dönmesi spreyini kullanıyorum sadece bikini ve bacak bölgesi için değil bu sprey erkeklerlerde taraş sonrası yüzlerinde oluşan tahrişler batıklar için kullanıyorlar bence bıyık bölgesindede işe yarar.

Geri döndüm kızlar...Bir kaç aydır başlıklarla ilgilenemyordum. Bu yazdığım tarif bende yüzde yüz işe yaradı ve ben artık bu sorundan tamamen kurtuldum.Etrafımdaki arkadaşlarıma da tavsiye ettim kullanan 5 kişiden 3'ünde tamamen geçti 1 tanesinde hiç bir işe yaramadı sadece batıklar kızardı karışımı kullanmayı bırakınca eski haline döndü, kalan bir kişide ise yine geçti fakat karışım inanılmaz derecede pullanma yaptı cildinde, kese ile falan başa çıkamadı o derece...

Bu yüzden buradan çıkarttığım sonuç sadece benimle tamamen aynı sorunları yaşayan kişilerde sonuç olumlu ama diğer kişilerde işe yaramayabiliyor veya ciltte kuruluğa sebep olabiliyor. Bunları bilerek kullanın lütfen...

sevgili kılıçbalığı birşey sormak istiyorum.ben kendimi bildim bileli bacaklarımda ve kollarımda bu batık dediğimiz olay var tavuk derisi gibi derim ben yapım öle sanıyordum acaba ikisi ayrı şeylermi bu tarif tavuk derisi gibi pütürlü cildi olanlarada iyi gelirmi acaba annemde bana kese ol geçer flan dio ama boshayallersmile bana bunlar hiç geçmicek gibi geliyor

KilicBaligiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..
benim başka bir sorum olacak şimdi bende artık öyle aman aman kıl dönmesi yok ama yerlerinde kalan kahverengi mor lekeler var bazen içleri dolu bazende artık yer etmiş lekeler var. acnelyse ve expigment tedavisi uyguladım ama sadece soyuldu lekeler olduğu gibi duruyor. şimdi senin bu karışımını kullansammı yoksa lekeler için ayrı bir şey daha yapmalımıyım. şimdiden teşekkür ederimmm...

daha çok sivilce kremlerinin içeriğinde bulunan salisilik asitte çok güzel cildi soyuyor,tesadüfen tespit ettim,epilasyon sonrası sivilce benzeri tahrişleride aynı gün yüksek oranda geçiriyor...

sevgili kılıçbalığı birşey sormak istiyorum.ben kendimi bildim bileli bacaklarımda ve kollarımda bu batık dediğimiz olay var tavuk derisi gibi derim ben yapım öle sanıyordum acaba ikisi ayrı şeylermi bu tarif tavuk derisi gibi pütürlü cildi olanlarada iyi gelirmi acaba annemde bana kese ol geçer flan dio ama boshayallersmile bana bunlar hiç geçmicek gibi geliyor
Batık ile tavuk derisi görünümü arasında bir benzerlik yoktur, bazı kişilerin cilt yapısı budur ancak tabii bu görünümün batıklardan dolayı oluşma ihtimali varsada tüm kıl köklernde tavuk derisi görünümü varsa bunu batıklara bağlayamayız.Fotoğraf çekip koyabilirsen yardımcı olabilirim.

KilicBaligiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..
benim başka bir sorum olacak şimdi bende artık öyle aman aman kıl dönmesi yok ama yerlerinde kalan kahverengi mor lekeler var bazen içleri dolu bazende artık yer etmiş lekeler var. acnelyse ve expigment tedavisi uyguladım ama sadece soyuldu lekeler olduğu gibi duruyor. şimdi senin bu karışımını kullansammı yoksa lekeler için ayrı bir şey daha yapmalımıyım. şimdiden teşekkür ederimmm...
Lekelerin açılmamasının nedeni içinde kan pıhtısı kalması, deniz tuzu ile düzenli peeling yapıp sadece gündüz buğday yağı gece expigment sür, bu arada elindeki expigment %kaçlık?

daha çok sivilce kremlerinin içeriğinde bulunan salisilik asitte çok güzel cildi soyuyor,tesadüfen tespit ettim,epilasyon sonrası sivilce benzeri tahrişleride aynı gün yüksek oranda geçiriyor...

Aspirinin içinde yüksek oranda salisilik asit var, bir tablet asprini 1 damla suda ıslatıp burun üzerine düzenli olarak masaj yapıldığında bir süre sonra siyah noktalara veda ediliyor ...

Lekelerin açılmamasının nedeni içinde kan pıhtısı kalması, deniz tuzu ile düzenli peeling yapıp sadece gündüz buğday yağı gece expigment sür, bu arada elindeki expigment %kaçlık?

ya kusura bakma ben bu başlıkdaki bütün sayfaları bi nefeste okudumda ondan dolayı öyle birden kılıcbaliiiiiiiiiiiiiiiiigiii diyerekten bağırarak olaya girdim:KK70: öncelikle teşekkürler bu bilgileri paylaştığın içinhihoyyythihoyyyt elimdeki expigment %4 lük.. ozaman ben şu krem uygulamasını es geçiyorum ve yukarda söylediklerini aynen uyguluyorum... yarın başlıyacağım bir hafta sonra bakalım neler olacak:KK70: yaza düğünüm warda:teytey: etkisi olsada olmasada şimdiden çooookk teşekkür ederim tekrardan....

selam kılıç balığı. verdiğin tarifi aynen uyguluyorum bakalım nasıl olacak. bacaklarımda işe yaradı ama kollarım nokta nokta acaba kollarıma ağır mı geldi. bana crvap yazarsn okmemnun kalırım. paylaşımın için çok teşekkürler

kılıcbalıgııı bacaklarmn resmini koydum ben sence bu karışımı yapsam düzelir mi batıklarım bilmiyorumkismile

Son düzenleme:
senağlamasenağlamaBEN HER BANYODA scotch brite BULAŞIK SÜNGERİNİ VÜCUT ŞAMPUANI İLE KÖPÜRTÜP BACAKLARIMI KESE YAPIYORUM VE HİÇ BATIĞIM KALMADI.HAFTADA BİRGÜN DE SUNA DUMANKAYA'NIN KARIŞIMINI YAPIYORUM(1 LİMON SUYU,AYNI MİKTARDA HİNTVE BADEM YAĞI,1 FİNCAN YULAF UNU,1 ÇORBA KAŞIĞI ISLATILMIŞ KİL)KARIŞTIRIP 5 DK. BEKLETİP OVALAYARAK ÇIKARTIYORUM..ILIK SU İLE DURULUYORUM.PBF VANİSH'TEN DE SİPARİŞ VERDİM BİRDE ONU DENEYECEĞİM TAMAMEN GEÇMESİ İÇİN ŞU ANDA ÇOK AZ KALDI.VEE EN ÖNEMLİSİ OYNANMAMASI senağlama

X