Kıl dönmeleri ve batıklara çözüm buldum...

bu formülü 15-20 gündür düzenli olarak uyguluyorum,sonuç mükemmel... karışımım bitti yarın nöbetçi eczaneden merhemleri alıp yeniden yapacağım,ben kollarımda ve kalçamda da kullanıyorum... çok ciddi düzelme gözlemliyorum. Ayrıca arkadaşın bahsettiği diğer önerileri ne yazıkki uygulayamadım,sadece merhem karışımı bile çok olumlu sonuç almamı sağladı...

cnm senin adına çok sevindim..bende başladım bu kremlere...senin batıklar çok mu kötğüydü??vede hepsi geçti mi??
ne kadarda kaç günde etkisini gördün??

Ayy aman Allahım eğer geçerse ömrüm boyunca minnettar olacağım sana!!! Umarım bende de işe yarar umarım, heyecan yaptım. Ama 15-20 günde bitiyosa bende 10 günde biter babam batacak demektir :-)
Geçsin şu batıklar da her şeye razıyım!!

kızlar bnde bacaklarımı surklı alıyorum ama hıcbırzaman ıstedıgım gbı tertemız olmuyor ve tuylerım cok hızlı uzuyor bacaklarım benek benek benklerde syh top top sıhy nokta gbı tuyler var tuyde dgıl benek benek ve dıplerı syh sankı tuy vr ynı uzuyrmus gbı her ız kldı cok ugrasıyorum ama kesın bı cozum bulamadım pırıl pırıl backlrım olsun short gymek ıstıyrum utanıyorum backlrımdan ne ypmalıyım

kızlar ben ponza taşından üretilme bi peeling buldum, normalde ayak için diyor ama ben bacaklarıma kullandım. buzz foot ponzalı ayak peelingi diyor,baya sert.ama bacakları çok güzel nemlendiriyor.bir de peelingi keseyle yaptım ve krem sürüyorum.
daha bacaklarımı almama çok var şimdiden biraz azaldı gibi geldi bu formul sayesinde.

Canım peki peeling yaptığında bacaklarını çiziyor mu? Nasıl bir şey tarif eder misin?

kızlar bnde bacaklarımı surklı alıyorum ama hıcbırzaman ıstedıgım gbı tertemız olmuyor ve tuylerım cok hızlı uzuyor bacaklarım benek benek benklerde syh top top sıhy nokta gbı tuyler var tuyde dgıl benek benek ve dıplerı syh sankı tuy vr ynı uzuyrmus gbı her ız kldı cok ugrasıyorum ama kesın bı cozum bulamadım pırıl pırıl backlrım olsun short gymek ıstıyrum utanıyorum backlrımdan ne ypmalıyım

Dur tahmin edeyim... Beyaz tenlisin ve tüylerin açık renk zayıf... O tüyler çok ince olduğu için tamamen alınmıyor kopuyor sadece bu yüzden 3 gün sonra diken diken oluyor yeniden çözümü yok... Şöyle 3 hafta ipek gibi bacaklarla gezdiğimi hatırlamam maksimum bir hafta sonra gözüme batmaya başlar çok sinir...

cnm senin adına çok sevindim..bende başladım bu kremlere...senin batıklar çok mu kötğüydü??vede hepsi geçti mi??
ne kadarda kaç günde etkisini gördün??

özel msj ile cvp veremiyormuşum henüz, msj sayısından dolayı :KK43: o yüzden buradan yazıyorum ...

merhaba;cvp için çok gecikmişim kusura bakma lütfen...uzun zamandır girmiyordum. karışımın 2. kavanozunu bitirdim ve tatil sebebiyle 1 hafta ara vermek zorunda kaldım. bu hafta 3.ye başlayacağım. bacağımın özellikle üst tarafında tavuk derisi görünümü ve batıklar vardı,üst kısmı tamamen pürüzsüzleştirdi. diz altı bölgesinde ise gözle görülür düzelme sağladı. popomda lekeler ve pürüzler vardı onlarıda büyük ölçüde ortadan kaldırdı. ben koltuk altı ve genital bölge için de kullandım onların da rengini açtı ve batıkları yok etti diyebilirim. koltuk altı ve genital bölgeye ayrıca expigment de sürüyorum(karışımda da var bu merhem yarım tüp olarak,diğer yarım tüpü de ayrıca az az uyguluyorum) ilk kavanoz bitmeden fark görülmeye başladı,2.bitince daha da belirgin hale geldi. ama ikinci kavanozda kıvamda soru yaşadım sanırım çok sıvı bir karışım elde ettim sürmekte zorlandım. bir de ikinci defada karışıma propolis kremi ve excipial lipo ilave ettim,onlar sıvılaştırdı sanırım. bu defa onları kullanmayacağım, kısacası kesinlikle tavsiye ediyorum :)))

özel msj ile cvp veremiyormuşum henüz, msj sayısından dolayı :KK43: o yüzden buradan yazıyorum ...

merhaba;cvp için çok gecikmişim kusura bakma lütfen...uzun zamandır girmiyordum. karışımın 2. kavanozunu bitirdim ve tatil sebebiyle 1 hafta ara vermek zorunda kaldım. bu hafta 3.ye başlayacağım. bacağımın özellikle üst tarafında tavuk derisi görünümü ve batıklar vardı,üst kısmı tamamen pürüzsüzleştirdi. diz altı bölgesinde ise gözle görülür düzelme sağladı. popomda lekeler ve pürüzler vardı onlarıda büyük ölçüde ortadan kaldırdı. ben koltuk altı ve genital bölge için de kullandım onların da rengini açtı ve batıkları yok etti diyebilirim. koltuk altı ve genital bölgeye ayrıca expigment de sürüyorum(karışımda da var bu merhem yarım tüp olarak,diğer yarım tüpü de ayrıca az az uyguluyorum) ilk kavanoz bitmeden fark görülmeye başladı,2.bitince daha da belirgin hale geldi. ama ikinci kavanozda kıvamda soru yaşadım sanırım çok sıvı bir karışım elde ettim sürmekte zorlandım. bir de ikinci defada karışıma propolis kremi ve excipial lipo ilave ettim,onlar sıvılaştırdı sanırım. bu defa onları kullanmayacağım, kısacası kesinlikle tavsiye ediyorum :)))

Excipial lipoyu tek başına kullanırsan daha iyi olur özellikle üre içerdiği için yaralara karşı da etkili... Bu arada iyi sonuç almana sevindim... Hazırladığın bir kavanozu ne kadar zamanda bitiriyorsun?

bi topiğin altında yazmıştım burda da bulunsun kızlar...

batık için kesin çözümü söylüyorum!!!

çözümü bulalı çok oldu ama yazamamıştım.. ben çok çaresizdim benm gibi çaresiz olan arkadaşlara yardımı olsun diye yazıyorum.bacaklarım leş gibiydi yara bere içinde, batıklar yüzünden.. herşeyi denedim olmadı sonra aşama aşama iyileşti.
hatta arkadaşlar gözümüzün önünde evrim geçirdi bacakların dediler :))

1-öncelikle o batıklar tüylerin yüzeye çıkmamasından oldugu için bir kereliğine bile olsa lazer yaptırıp derinizi bir süreliğine bile olsa rahat bırakmasını sağlıyoruz. sadece bacak altı yaptırın ağdalı yapıyorsanz bir süre jilet yapın öyle gidin..
2- öyle bildiimiz peelinle falan bacakların ölü derisi gitmiyor.. zaten ölü deri yüzünden yüzeye çıkamıyor o tüyler... ponza taşı alacaksınız.. hatta spa aleti var ucu dönen.. ponza taşı aparatı da var.. çok pahalı değil. suyun altında o aparatı takıp ponza taşını bacaklarınız üzerinden geçiriyorsunuz. burda önemli noktayı söylüyorum. TEK BAŞINA PONZA YAPMAYIN, ÇOK FAZLA BASTIRMAYIN!! yara olur, sonra bana kızmayın... tek başına ponza yapmayından kastım önce bacağınıza pütürlü içinde parçaçıklar olan bir peeling jeli sürün, köpüren vs.. o direk bacağınıza ponzanın sürtmesine bir miktar engel oluyor...
3- ezcaneden aknefug alın.. banyodan çıkınca onu sürün aknefug 10 olandan... sonra bi 5 10 dk sonra nemlendirici sürün..
4- bu işlemi herrrr banyodan sonra yapın..
5- lazerli bacaklarınızdan yeniden tüyler çıkana kadar deriniz kendine gelmiş olacak bir miktar ama bu ponza olayını (PEELİNG JELİ İLE!!!) alışkanlık haline getirirseniz bacaklarınız pürüzsüz olur.

kolay gele!!

ayni sorunu yasiyorum !! cok sinir bozucu özene bözenede alsam tüylerii hic piril piril olmaz :KK43:

bi topiğin altında yazmıştım burda da bulunsun kızlar...

batık için kesin çözümü söylüyorum!!!

çözümü bulalı çok oldu ama yazamamıştım.. ben çok çaresizdim benm gibi çaresiz olan arkadaşlara yardımı olsun diye yazıyorum.bacaklarım leş gibiydi yara bere içinde, batıklar yüzünden.. herşeyi denedim olmadı sonra aşama aşama iyileşti.
hatta arkadaşlar gözümüzün önünde evrim geçirdi bacakların dediler :))

1-öncelikle o batıklar tüylerin yüzeye çıkmamasından oldugu için bir kereliğine bile olsa lazer yaptırıp derinizi bir süreliğine bile olsa rahat bırakmasını sağlıyoruz. sadece bacak altı yaptırın ağdalı yapıyorsanz bir süre jilet yapın öyle gidin..
2- öyle bildiimiz peelinle falan bacakların ölü derisi gitmiyor.. zaten ölü deri yüzünden yüzeye çıkamıyor o tüyler... ponza taşı alacaksınız.. hatta spa aleti var ucu dönen.. ponza taşı aparatı da var.. çok pahalı değil. suyun altında o aparatı takıp ponza taşını bacaklarınız üzerinden geçiriyorsunuz. burda önemli noktayı söylüyorum. TEK BAŞINA PONZA YAPMAYIN, ÇOK FAZLA BASTIRMAYIN!! yara olur, sonra bana kızmayın... tek başına ponza yapmayından kastım önce bacağınıza pütürlü içinde parçaçıklar olan bir peeling jeli sürün, köpüren vs.. o direk bacağınıza ponzanın sürtmesine bir miktar engel oluyor...
3- ezcaneden aknefug alın.. banyodan çıkınca onu sürün aknefug 10 olandan... sonra bi 5 10 dk sonra nemlendirici sürün..
4- bu işlemi herrrr banyodan sonra yapın..
5- lazerli bacaklarınızdan yeniden tüyler çıkana kadar deriniz kendine gelmiş olacak bir miktar ama bu ponza olayını (PEELİNG JELİ İLE!!!) alışkanlık haline getirirseniz bacaklarınız pürüzsüz olur.

kolay gele!!
Ben burada kendi çözümümü paylaştım ve yillardirda insanlara yardım etmeye calisiyorum ki başlığın adı zaten çözüm buldum! Buna rağmen nasıl oluyorda bu başlıkta kendi tavsiyenizi paylaşarsak bana karsı saygısızlık yapabiliyorsunuz? Başka bir başlık açmanız daha doğru olmaz miydi? Paylaşım yapmak istemeniz GUZEL bir düşünce teşekkür ederiz ama bunu lütfen kendi açacağınız bir başlıkta veya hala çözüm arayan insanların başlığında yapın lütfen.

Arkadaşlar benim bacaklarim okadar kotuyduki anlatamam lekeler yaralar 1seans lazer epilasyon yaptırdım sonuç mükemmel artık hiç batık olmuyor çok mutluyum 2.seansida yaza girerken yaptırdım bence hicbiseyle uğraşmayın ben herşeyi denemistim çö:nazar:züm sadece lazer ama onuda iyi biryerde yaptırın ben ............. izmirde yaptiriyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim bacaklarim okadar kotuyduki anlatamam lekeler yaralar 1seans lazer epilasyon yaptırdım sonuç mükemmel artık hiç batık olmuyor çok mutluyum 2.seansida yaza girerken yaptırdım bence hicbiseyle uğraşmayın ben herşeyi denemistim çö:nazar:züm sadece lazer ama onuda iyi biryerde yaptırın ben ........ izmirde yaptiriyorum

peki cnm bir seans lazer sana kaça patladı???

Son düzenleyen: Moderatör:
kusura bakmaıyın konuyu acan arkadasım ama yazdıgınız seyler cok yanlıs cunkuu verdıgınız ampul cesıtlerı kıl beslerr genelede calıstıgım dermotolog bu karısımları sac uzaması ve kıl koku beslemesı ıcın verıyor yanlıs bılgılendırme yapmıyalım:) sevgıyle kalın

kusura bakmaıyın konuyu acan arkadasım ama yazdıgınız seyler cok yanlıs cunkuu verdıgınız ampul cesıtlerı kıl beslerr genelede calıstıgım dermotolog bu karısımları sac uzaması ve kıl koku beslemesı ıcın verıyor yanlıs bılgılendırme yapmıyalım:) sevgıyle kalın
Su an yanlis bilgilendirmeyi yapan sizsiniz. Akne kremlerini ve antibakteriyel kremleri sac uzaması icin veren bir dermatologa su ana kadar hiç rastlamadık:) ampuller ise dogrudan deri altı enjeksiyonlar kullanılır normalde ve yuzeysel kullanildiginda hem sac hem cilt icin yararlıdır ve hormonal bozukluğunuz olmadıgı sürece krem veya ampul ile kıl köklerinin beslenmesi soz konusu olmaz.kisaca sac koku ile kıl kökleri farklı yapidadir eğer aksi olsa e ve b vitamini içeren cilt bakım kremleri sayesinde yüzümüzde sakal olurdu:) Sevgiyle kalin...

Su an yanlis bilgilendirmeyi yapan sizsiniz. Akne kremlerini ve antibakteriyel kremleri sac uzaması icin veren bir dermatologa su ana kadar hiç rastlamadık:) ampuller ise dogrudan deri altı enjeksiyonlar kullanılır normalde ve yuzeysel kullanildiginda hem sac hem cilt icin yararlıdır ve hormonal bozukluğunuz olmadıgı sürece krem veya ampul ile kıl köklerinin beslenmesi soz konusu olmaz.kisaca sac koku ile kıl kökleri farklı yapidadir eğer aksi olsa e ve b vitamini içeren cilt bakım kremleri sayesinde yüzümüzde sakal olurdu:) Sevgiyle kalin...

mezoterpıde kulandıgımız stemp ve benev ı uygulama sonrasında derı altına yapılıyo destek amaclu bu karısım verılır kusura bakmayın ama kıl kokunu besleyıpte batıktan kurtulmayı ılk defa burda okum halbukı bu ısın ıcındeyım e vıtamın destekleyıcı kremler tabıkı var ama buyume faktoru ıcermıyo ama evıgen bemıks ve bepanten ampullarda buyume faktorlerı ıcerıyoo bence ıı arastırma yapında sonra uygulama yapın

olayın tek esprisi kerasal forte krem..doktor vermişti banada..deriyi yenilediği için batıkları önlüyor ama sonuçta kimyasal bir krem uzun süreli kullanmayı doğru bulmuyorum..

benim kasıklarımda çok fazla kıl dönmesi oluştu iğneyle oynadıkça izler kaldı kahverengi lekeler oluştu acaba o bölge için ne yapmam gerekiyor

X