Kıl dönmeleri ve batıklara çözüm buldum...

canım verdiğin bilgiler için çok teşekkürler harika açıklamışsın bende de bikaç tane var en kısa zamanda kurtulucam umarım opuyorumnanaktan

Rica ederim canım, bilipte paylaşmasam olmazdı :) Eğer bir kaç tane varsa önce peeling ile başla canım, eğer işe yaramazsa verdiğim karışımı kullanırsın :)

Peki yemeklik normal tuz olsa noolur..öfff...aktara gidip gelmekten fenalık geldi..mafoldumben
Olur dimi?olur..olur...kaydirigubbakcemile3

Peki yemeklik normal tuz olsa noolur..öfff...aktara gidip gelmekten fenalık geldi..mafoldumben
Olur dimi?olur..olur...kaydirigubbakcemile3

Hahaahaha seni mi kıracağım :) Canım, yemeklik tuzu denemedim tane olarak küçük gelebilir, ama hiç yoktan iyidir, sen bir dene en azından işe yarıyorsa diğer arkadaşlarda tuz peşinde koşmazlar, benim için ideali deniz tuzu çünkü daha sert :)

Burada bahsettiğin Fucidin kremi annem aldırdım canım bikini bölgemde 1-2 batık vardı onlara kullandım baya etkisi oldu, yüzeye çıkardı batığı,ama sıkmak istemiyorum,düzenli olarak devam edeceğim kullanmaya tamamen çıksın,çok teşekkür ederim tekrar paylaştığın için..vereliniortak

Burada bahsettiğin Fucidin kremi annem aldırdım canım bikini bölgemde 1-2 batık vardı onlara kullandım baya etkisi oldu, yüzeye çıkardı batığı,ama sıkmak istemiyorum,düzenli olarak devam edeceğim kullanmaya tamamen çıksın,çok teşekkür ederim tekrar paylaştığın için..vereliniortak

Rica ederim canım, sıkmana gerek yok, o bölgeyi her banyoda hafif hafif keselersen zaten çıkacak kendi :)

Merhaba Arkadaşlar şimdi söylediğinizin çok zıddı birşey söyleyecem ama ben bu konuda doktora gittim ve bana kesinlikle keseleme cildini zedelemekten başka bir işe yaramaz dedi. Verdiği losyon hem ucuz hem de şimdilik işe yaradığını görüyorum biraz kötü kokuyor ama kullanmaya devam edeceğim...

"Ürederm Lipo %10 "

eczanelerde bulabilirsiniz ya da bence sizde bu küçük bir mesele diye gözardı etmeyin doktora gidin...

Merhaba Arkadaşlar şimdi söylediğinizin çok zıddı birşey söyleyecem ama ben bu konuda doktora gittim ve bana kesinlikle keseleme cildini zedelemekten başka bir işe yaramaz dedi. Verdiği losyon hem ucuz hem de şimdilik işe yaradığını görüyorum biraz kötü kokuyor ama kullanmaya devam edeceğim...

"Ürederm Lipo %10 "

eczanelerde bulabilirsiniz ya da bence sizde bu küçük bir mesele diye gözardı etmeyin doktora gidin...

Canım, eğer senin sorunun sadece ürederm ile geçecek bir sorunsa demekki sendeki tek sorun epilasyondan sonra kılköklerinin ilthaplanması, bu durumda sen bunu tedavi ettiğinde sorun ortadan kalkacak ama bizimki biraz daha zor bir durum.Ben en son şu vett ağda bandı bana alerji yaptığında laf olsun diye sordum ne yapayım diye, bana tüyleri kökünden alma jiletle al, yada alma zaten tüylerin açık renk dedi!!! Olur dedim bende bir de fiyonk bağlarım :) Yani bizim sorun epey bir derinlerde olduğu için ürederm ile geçmez k benim yazdığım kremlerden biri kerasl da üredermin merhem versiyonudur ama yetmiyor canım :KK43:

bende de bu aralar tekrar azdı... Bu Fucidin'in yan etkisi filan olur mu acaba? ben çok hassasım da.

Fucidin konusunda pek bir şey diyemeyeceğim canım ama bütün ilaçların bazı insanlarda yan etkisi vardır fakat bu içilen değil sürülen bir şey olduğu için yan etki olarak eğer sürdüğün yerde pullanma ve kaşıntı görüyorsan bırak...

Son düzenleme:
hımm doğru söylüyorsun :KK43: aslında benimde kıl batıklarından çok lekelerden sorunum var ama onlar ancak lazerle geçer dedi doktor.Bilmiyorum artıkk çok zengin olursam :KK70::KK70:

hımm doğru söylüyorsun :KK43: aslında benimde kıl batıklarından çok lekelerden sorunum var ama onlar ancak lazerle geçer dedi doktor.Bilmiyorum artıkk çok zengin olursam :KK70::KK70:

Evet evet, çoğunlukla lazeri öneriyorlar ama lazer tüylere kesin çözüm değil, eğer yaptıracaksan, iğneli epilasyon yaptır canım, iğneli yaptıranların hiç biri yıllar sonra yeniden tüylenme sorunu yaşamaz.Birde genelde bacaklarında bu şekilde lekelenme olan insanların lazere tepkiside iyi olmuyor, morarma vs bunlar çok zor geçiyor...İnşallah canım, zengin olursunda bir an evvel sende kurtulursun bu sorundan :) Yok hayır ben ne lazer ne iğneli yaptıramıyorum, lazer zaten tüyleri görmüyor, iğnelidede beyaz beyaz lekeler oluşuyor o yüzen mecbur annenedn kalma yöntemlere devam hehehe

:KK43: oda kötü sarışınsın beyaz tenlisindir de büyük ihtimalle :) çok kötü bir durum ya insan ne kısa etek giyebiliyor. ne bişey. Yazın pantalonla pişiyoruz

:KK43: oda kötü sarışınsın beyaz tenlisindir de büyük ihtimalle :) çok kötü bir durum ya insan ne kısa etek giyebiliyor. ne bişey. Yazın pantalonla pişiyoruz

Beyaz tenliyim ama saıbeyaz değil pembebeyaz tenliyim o yüzden ölü gibi durmuyor allahtan, birde haftada bir kere solaryuma giriyorum daha canlı görünüyor insan.Ben şu anda bu verdiğim karışımla kurtuldım batıklardan ve izlerden, şu an sadece peelinge devam ediyorum epilasyondan sonrada 2 gün kerasal sürüyorum artık tekrar etmiyor.Demekki aslına bakarsan bu sorunun bu kadar ilerlemesine neden olan bizmişiz, ne yaptıysak geçmedi diye bir şey yokmuş yani :))) Canım senin sorununda madem lekeler, üredermin haricinde o lekelerin üzerine buğday yağı sür günde bir kere, zamanla o lekelerde açılacak :)

Merhaba, anladığım kadarı hepimizin batık sorunu var.
Ama benim bikini bölgesinde.
Ne yapmam lazım bu dediklerinizi kullanmam orası için zararlı olabilir mi?

benimde kuzenim bir kuaförden deniz tuzu peelingi almış bacaklarına yapıp duruyordu çok sert bir tuzdu onda da baya ilerlemeler vardıı memnundu

Merhaba, anladığım kadarı hepimizin batık sorunu var.
Ama benim bikini bölgesinde.
Ne yapmam lazım bu dediklerinizi kullanmam orası için zararlı olabilir mi?

Canım zararı olmaz ama o bölge için çok yağlı gelir bu karışım, sen sadece peeling yap hafifçe ve fucidin sür veya kerasal forte...

benimde kuzenim bir kuaförden deniz tuzu peelingi almış bacaklarına yapıp duruyordu çok sert bir tuzdu onda da baya ilerlemeler vardıı memnundu

Tatlım, bazı batıklar o kadar derin ki ancak böyle sert sert peelingle çıkıyor :) Memnun olmasına sevindim, kuaför iyi fikir vermiş :)

Canım zararı olmaz ama o bölge için çok yağlı gelir bu karışım, sen sadece peeling yap hafifçe ve fucidin sür veya kerasal forte...

Sevgili SwoedFish; oynamayın demişsiniz de, içinde kıl birikintisi yapıyor...

Resmen bana eziyet :1shok:

Peeling için önerebileceğiniz şeyler var mı? Kuaföre sormuştum, bunlar kalır dedi. Hiç güzel değil görüntüsü sinir bozucu resmen! :1no2:

X