Kıl dönmeleri ve batıklara çözüm buldum...

Sevgili SwoedFish; oynamayın demişsiniz de, içinde kıl birikintisi yapıyor...

Resmen bana eziyet :1shok:

Peeling için önerebileceğiniz şeyler var mı? Kuaföre sormuştum, bunlar kalır dedi. Hiç güzel değil görüntüsü sinir bozucu resmen! :1no2:

Canım şu an oynarsan iz kalır, bu kremlerden birini dene, kendi kendine yüzeye çıkacak yeni olanlar ve patlayacak ,o zaman sıkarsın iz kalmadan kolayca çıkar, eski olanlar içinse peeling şart ...Peeling önerimi başta yazmıştım zaten ben deniz tuzu tavsiye ederim ama o bölge çok hassastır, senin çok narin davranman lazım, tuz yerine kese de yapabilirsin daha yumuşak olur ama sert davranma, geçmez diye bir şey yok, geçer elbette

Son düzenleme:
Evet canım ama kese bizde hafif kalıyor, keseyle halledebileceğimiz bir sorun olsa burada sayfalarca paylaşım yapmazdık.opuyorumnanaktan

kesinlikle haklısın cnm kese hiç işe yaramıyor valla resmen derinin altında uzuyolar onları çıkarmaya uğraşmaktan bacaklarım yara oldu:çok üzgünüm:

bende de batıklar oluşmaya başladı deniyim bari ..teşekkürler a.s.

bi ara göbek deliğimin altını aldırmıştım kuaföre sir ile. orada bile kıl dönmeleri olmaya başladı ya .göbeğimi aldırmayı düşünüyordum acaba orada da olur mu

ya kızlar batıklarla çok oynamayın bence sıktıkça hem kötü oluo siwilce gibi iz yapıo hem de daa çok oluo ben bacaklarımı aldıktan sonra batıklar warsa pomza taşıyla sadece o batığın üstüne sürtüorm azıcık canımı yakmadan sonra da cımbızla çekiorum yada çok dipteyse bi iğnenin ucunu yakıorum çakmakla sonra da alkolle siliorum çünkü siyah olduğu için yakınca o siyahlığı alsın die sonra da hemen ucundan kılı çekiorm iğneyle iz fln da kalmıo hem

Kızlar bu karışım bir tek bana mı iyi gelmedi yani:sinifsinif:
2 kutu bitirdim. Her banyoda kese ve deniz tuzuyla peeling yapıyorum yok yok yok yine düzelmedimafoldumben
Ne yapıcam ben bu batıkları ya:gitme:
Swordfish, canım benim ileri derece sanırım batıklar ne yapsam kar olmuyor. sıkınca dahi çıkmıyor kıllar ve neredeyse hepsi deri altında ya bu yaz da kurtulamadım şunlardan çok moralim bozuluyor.:gitme:

Aldım tüm ilaçları, dove ve buğday yağını. Reçetesiz aldım diye sanırım 45 tl tuttu. Deniz tuzunu unutmuşum ama :) Hadi bakalım bismillah. Bir de nemlendirici yerine bebek yağı kullansam olur mu. Yani onun da içeriği badem ve buğday yağı ama olur mu ki?

arkadas lar ben duydumki bebek yaglari felann kil gelismine yardimci oliormus o yüzden bence sürmeyinizzz sonra daha cok kil cikmasin besliormuss killari

Badem yağından sanırım o kelebeketkisi :KK43: Aldıktan sonra içeriğine baktım malesef aynı şey benim de aklıma gelmişti.

bi ara göbek deliğimin altını aldırmıştım kuaföre sir ile. orada bile kıl dönmeleri olmaya başladı ya .göbeğimi aldırmayı düşünüyordum acaba orada da olur mu
Muhtemelen olur canım :KK43:

ya kızlar batıklarla çok oynamayın bence sıktıkça hem kötü oluo siwilce gibi iz yapıo hem de daa çok oluo ben bacaklarımı aldıktan sonra batıklar warsa pomza taşıyla sadece o batığın üstüne sürtüorm azıcık canımı yakmadan sonra da cımbızla çekiorum yada çok dipteyse bi iğnenin ucunu yakıorum çakmakla sonra da alkolle siliorum çünkü siyah olduğu için yakınca o siyahlığı alsın die sonra da hemen ucundan kılı çekiorm iğneyle iz fln da kalmıo hem
Canım bizim tek sorunumuz tüylerin cilt altında uzaması değil ama, eğer öyle olsa çok daha kolay olurdu :KK43:

Kerasal Forte :)[/QUOTE

kerasal pomad yazıyo

Aynısı canım, 2 çeşidi var, biri kerasal, biri kerasal forte, forte olan daha güçlü olanı...

Kızlar bu karışım bir tek bana mı iyi gelmedi yani:sinifsinif:
2 kutu bitirdim. Her banyoda kese ve deniz tuzuyla peeling yapıyorum yok yok yok yine düzelmedimafoldumben
Ne yapıcam ben bu batıkları ya:gitme:
Swordfish, canım benim ileri derece sanırım batıklar ne yapsam kar olmuyor. sıkınca dahi çıkmıyor kıllar ve neredeyse hepsi deri altında ya bu yaz da kurtulamadım şunlardan çok moralim bozuluyor.:gitme:

Canım, demekki tüyleri alma biçimin yanlış, demekki tüyleri tam çekemiyorsun, kırılıyor, bir güzellik salonunda yada kuaförde aldırmayı denesene.

Aldım tüm ilaçları, dove ve buğday yağını. Reçetesiz aldım diye sanırım 45 tl tuttu. Deniz tuzunu unutmuşum ama :) Hadi bakalım bismillah. Bir de nemlendirici yerine bebek yağı kullansam olur mu. Yani onun da içeriği badem ve buğday yağı ama olur mu ki?
Canım reçetesiz biraz fazla tutuyor ne yazıkki ama uzun süre kullanacaksın.

arkadas lar ben duydumki bebek yaglari felann kil gelismine yardimci oliormus o yüzden bence sürmeyinizzz sonra daha cok kil cikmasin besliormuss killari

Bütün krem ve yağların tüyleri beslediği bir gerçek, kurtuluş yok, yazın güneş yağları yüzünden tüylerimiz daha hızlı uzuyor bu bir gerçek...Ama bebek yağını direkt sürmeyin zaten, hafif nemli bacaklara bir kaç damla sürülse yeterli olur.

SworFish dikkat ediyorum alırken, roll-on sir ağda kullanıyorum canım.
Ama benim bu batıklar hat safhada demekki...:sinifsinif:
Ben de pürüzsüz bacak istiyorummm...mafoldumben

SworFish dikkat ediyorum alırken, roll-on sir ağda kullanıyorum canım.
Ama benim bu batıklar hat safhada demekki...:sinifsinif:
Ben de pürüzsüz bacak istiyorummm...mafoldumben

:KK43: Offf offf bitmez bizim bu derdimiz, sen bu ay kuaförde aldırtmayı dene canım, eğer yine oluyorsa suç senin değildir...Dikkat ettim ne zaman aceleci davransam tüyleri kırıyorum...

X