Kilo almanın en kolay yolu

bende çok zayıfım 42 kiloyum XXX şurubunu içtim bir ara iştahımı açtı 1.2 kilo aldım ama sonra geri kapandı geçiciydi yani çok uyku yapıyodu zaten bende bıraktım...

espas iyi hoşta ben bal reçel türü hiç yiyemiyorum çok yemeğe çalıştım öyle karışımları ama ağzıma bal türü şeyler alınca hemen midem bulanıyor şöyle fazla tatlı olmayan karışım bilen varmı

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgili gözdenur senin kullandığın karışımlar da güzel fakat benim size tavsiye ettiğim karışımı kullanmak çok daha kolay .Özellikle sonuç aldığım için sizlerle paylaştım.Irsi olarak biz ailece çok kilo alamayız.Mesela annem ellialtı yaşında ama bir genç kız kilosunda .Ben kiloları almaya başlayınca annem de çok şaşırdı.Şimdi kilomu dengede tutmaya çalışıyorum böyle iyim hamd olsun artık almamak için dikkat etmem lazım.Arkadaşlar size tavsiye ettiğim karışımı kullananlar varsa lütfen burda paylaşsın.Fakat unutmayın sabh.öğle.akşam aç karnına yemeklerden onbeş dakika önce kullanmak lazım.Sevgilerkaydirigubbakcemile5

Valla tatlım o bizim ailede de var.annem 45 yaşında ama kimse inanmıyor.Birazda minyonuz :eek:
Bu üzüm göğüs büyütme amaçlı da yenilen kara üzüm çekirdeği değil mi?Göz kararı mı karıştırıyorsun peki?

offf ben de çok zayıfladım ya kilo almam lazım benim de bu yöntemi denicem annem de diyodu üzüm çekirdeği kan yapar diye kullanmaya başladım ama balla denememiştim inşallah alırım kilo yaa yanaklarım falan dolgunlaşsa yeter

kizlar, gece yatmadan bir ekmek dolusu birseyler yeseniz de mi kilo almiyorsunuz? kilo almamak nasil birsey? :sinifsinif: Allah bana da makul olculerde nasip insallah:Saruboceq:

Son düzenleme:
mimoza bende senin gibiyim tatlıyla hiç aram yok. yiyemiyorum zorlasamda olmuyo.

ya arkadaşlar deniyorum hepsini ama kilo veriyorum yine çok zayıfladım kolumdaki saati daralta daralta bi hal oldum... yardım edin ya..

Azminizi kutluyorum.Umarım herkez hedefine ulaşır.

Bu hedefe ulaşmak isterken konunun sağlıklı ilerlemesi adına ilaç,kimyasal ürün ve ticari amaç güden ürünlerin adlarını yazmazsanız sevinirim.Keyifli paylaşımlar...

yiyeceklerin hepside hiç çekici gelmiyo artık. yemek saati gelecek diye ödüm kopuyo. bi kaşık alınca doyuyorum hatta patlıyorum..

merhaba arkadaslar benimde kilo alma problemim vardı
43 kiloydum 2gece 800gr keçiboynuzu pekmezini bitirdim ve şuan 45 oldum:KK70: daha fazla olmuyo

merhaba, üzün çekirdeği öğütülmüş mü, siyah üzüm çekirdeği mi? Aktardan bulabilir miyiz?

Merhaba arkadaşlar .
Evet bahsettiğim çekilmiş kara üzüm çekirdei aktarlarda bulunuyor.Bal yiyemeyen arkadaşlarım.Bunu bir ilaç gibi düşünün .ınsan bir şeyi gerçekten istiyorsa bazı sıkntılara katlanmalı.Mesela ben şu anda bazı rahatsızlıklarım için çok sıkıntı verici bazı bitki suları içiyorum.ıçerken sanki gözlerim yuvasından çıkacak gibi oluyor.O kadar sıkıntı veriyor.Fakat sağlığım için başka çarem yok.Rabbim inşallah şifasını ihsan eyler.Kendinize bazı fomüller bulun derim.Yoğurtla yeyin diyeceğim fakat yoğurtla yenmesi kilo verdiriyor.Bal ile yenmesi kilo aldırıyor.Örneğin bir tatlı kaşığını ağzınıza alın ve hemen su içerek yutmaya çalışın.Bir de bazı tiksinti verdiğine inandığımız şeyler aslında bilinç altmızın bize oynadığı oyunlar.
Bir düşünün Kur'an'ı kerim'de dahi Rabbimiz BALIN insanlar için şifa kaynağı olduğundan bahsediyor.Örneğin bazı insanlar sigaranın tiryakisi iken bazı insanlar kokusuna dahi dayanamaz.Size tavsiyem yavaş yavaş kendinizi alıştırın .Önce internetten BALIN şifası hakkında yazılar okuyun.Bilinçaltınıza olumlu mesajlar yollayın önyargılarınzı yıkın ve BALLI günlere MERHABA deyin .
sevgiler.opuyorumnanaktan

merhabalar ben 23 yaşındayım 175 boyum ve 77 kilom var. bence kilo almak için uğraşmayın.kilo iyi bişe değil. eğer ssağlıklıysanız hiç uğraşmayın.illa kilo alacam diyosanız tek çare yemek yemek yemek.....kilo vermek içinde yememek yememek yememek...kafamçokkarıştı

annem der içine fit koyana dek...et koy der.herseyi düşünüp kafaya takmamak lazım.

arkadaşlar kilo problemim vardı benim de . ilk önce dr a gitmek istedim . tiroid ile ilgili olabilir dedi ve tahlil yaptırdım bişi çıkmadı . sonra bi ilaca başladım . uykusuzluk ve iştahsızlık vardı bende . sorunum yemek yemek istememe sadece . aklınıza gelebilecek herşeyi denedim . 46 kiloya kadar düşmüştüm . ilacı kullanmaya başladım remeron . ben 1 ayın sonunda 48 oldum . çünkü ilacın kilo ve uyku gibi etkileri var . antidepresan . ben şu anda 53 kiloyum . giydiğim herşeyi yakıştırıyorum kendime artık . kullanacak arkadaşlara tavsiyem yatmadan 1 sa önce alsınlar . ben mesela 10 da alıyorum 11 de uykuya dayanmam mümkün olmuyo . 6 ay devamlı kullanıcam . sonrasında dr a danışarak bırakıcam . sevgiler herkese

bol bol abur cubur yiyin kızlar kek,cips,cola .)

cnm dewamlı yee ben öle 5 kilo almıştım :KK70:

X