Kilo Çizelgesi ( Yaş ve Boya Göre ) Dünya Standartları

Benim de tabloya göre 8 9 kilo almam gerekiyor.42.500 üm ,55-56 kilo olmalıymış.Ama bana 48 ideal diye düşünüyorum.

Boyum 1.76 kilom 50 antrenörüm bol bol kilo alman gerekli diyor, iki üç ay öncesinde 55 oldum bir ay içinde de direkt 50 kiloya düştüm offf, tartıya çıkarırda kilomun 50 olduğunu görürse mahvolurum ben

boyum 1.62 kilom 46 bende en az 50 olmak istiyorum fakat alamıyorum ne yaparsam yapayım alamıyorum sinir oluyorum

Kilo alma yarisma sayesinde kilom boyuma gore normal. Ben yinede en az 2 kilo daha alayim,
kis gunu zarari olmaz daha az usurum :KK56:

ben 1.60 ım yaşım 23. minyon tipliyim. 48 kilonun üzerine çıktığımda bütün aldıklarım göğüs altından kalçalara kadar olan bölgede toplanıyo. belim kalınlaşıyo ve erkek beli gibi kaba duruyo. şuan 52 civarıyım. dün aynaya baktığımda kendimden nefret ettim. aldığım kilolar vücudumda düzenli olarak dağılmıyo ve o kiloyu korumaya çalışsam bile karın bölgem aynı. armut göbeği yapsam ya da kalçalardan, göğüsten falan alsam göbek atıcam. çıldırıcam artık. yemesem çöp kurusu gibiyim. yesem de kütüğe benziyorum :mad:

ben 1.60 ım yaşım 23. minyon tipliyim. 48 kilonun üzerine çıktığımda bütün aldıklarım göğüs altından kalçalara kadar olan bölgede toplanıyo. belim kalınlaşıyo ve erkek beli gibi kaba duruyo. şuan 52 civarıyım. dün aynaya baktığımda kendimden nefret ettim. aldığım kilolar vücudumda düzenli olarak dağılmıyo ve o kiloyu korumaya çalışsam bile karın bölgem aynı. armut göbeği yapsam ya da kalçalardan, göğüsten falan alsam göbek atıcam. çıldırıcam artık. yemesem çöp kurusu gibiyim. yesem de kütüğe benziyorum :mad:

Tatlım sana aynen katılıyrm.Bende aynı dertten muzdaribim.tek sorun göbüş.ay alsam bi türlü almasam bitürlü.benim boyum da 1.65 kilom 57. Aslında normalim ama şu göbüş büyümese.Hayır egzersiz yapıncada bölgesel değil komple zayıflıyrm.oooof of

X