Kilo sorunu olan PKO hastaları birlikte zayıflıyor!

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3:

Herkese iyi pazarlar :KK71:
Sanırım herkes pazar gezmesinde :KK1: yine in cin top oynuyor :KK1:

Bizde karı koca yatak odasına başladık :KK34: İlk katı attık hazır kuruması için beklemek zorunda olunca sizlere bir bakayım dedim :KK34:
Akşam yemeğinden sonra bizde büyük görümceme gideceğiz :KK53:
Ailedeki kadınlar onun evinde erkeklerde KVsinin evinde toplanacakmış ( erkekler maç izlerken bizde rahat rahat oturalım diye düşünmüşler )
Allahtan eşimin halaları birde benim çakma elti ( amcagelini ) de gelecekte hoş sohbet olacağına eminim :KK1:

Annem sağ olsun kızları parka götürdü ayak altında dolanmasınlar diye :KK34: Uzun zamandır sesssizzzzzzzzzzzz bir evde karı koca baş başayız :KK1:
İşlerimide bitirdim rahatım şimdilik :KK34: Aslında birde çamaşır yıkıyacaktım ama suların kesileceği tuttu :KK35: neyse işime geldi :KK1: az dinlenmiş oluyorum o arada :KK34:

Wawwwww keske gecmis listeyi alinti yapsaydin ben listeyi aradim bulamadim... Canim her persembe aksami listeyi guncelle herkes kilosunu sabah kendi alinti yaparak girsin.. Son girip kilosunu girenden alinti yapilsin bence..Biz diger topicte saat 17.00dan sonra yemek yeme topicte oyle yapiyoruz kolay oluyor...sadece oneri boyle liste bulunmuyor birde tek kisiye yuklenmis olunmaz...

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3:

Büyük görümceden geldik şükür :KK34:
Eltisiyle birlikte geçmişte olsa doğum günü için bir araya gelindi ( daha doğrusu o bahaneydi hesapta ama herkes hediye almış :KK1: )
Biz giderken eşim tutturdu gül alalım iki tanede olsa :KK53: bende o zaman birer tane alalım da Eltisine ayıp olmasın :KK34:
Başkası hediye almıyacak sanıyorduk ama maşallah ikisinede bir sürü hediye gelmiş :KK1: ( Annem görseydi kesin derdi koca kadınlar utanmıyorlarmı ilan etmeye hediye ister gibi diye :KK60: )
Halalarda olunca maşallah baya bir güldük :KK34:

Biraz keyif yapıp sonra kendimi duşa atacağım hemen :KK34: malum istihareye yatacağım Allahın izniyle :KK34:

KIzlar günaydın
haftasonu bir sürü kaçamak yaptım. yeniden başladım bu hafta itibariyle . diyete de spora da başladım inşallah.
Eşime de zorunlu baskıyla kg verdirmeye çalışıyorum. tekrar başladım maratona bu sefer motive de oldum. bilmiyorum inşallah bu son olur ve istediğimiz sonuca ulaşırız.polikstiğim arttı maalesef. kg lar yerinde durduğu için olsa gerek.
Bizde artık dr maratonuna başladık. ilk kez çocuk isteğimzile dr a gittik eşimle. eşimden de test istedi dr. regl dönemim geçmek üzere olduğu için gelecek aya kaldı muhtemelen gelecek ay klomene başlıycam. HAyırlısını diliyorum.

Sağol canim ama henuz belli değil hamile olup olmadigim ptesi belli olucak
Nazar boncuğu içinde sağol esimde ve bende çok nazar varmis gorumcem herkese okuttur kendini dedi çoluk çocuk kim gelse okutuyorum kendimi :KK1:

inşallah bugün güzel hbrlerini verirsin canım.
Ben nazardan çok korkarım. ve inanırım . yıldızım düşüktür. bana da çok değer. gittim öylede bir eş buldum onunda benden eksik kalır yanı yok.

Ceco dr ne dedi. kesin karar verdin mi? Ben cerrahi müdehaleye karşı değilim. ama sonrasında psikolojik destek de almanı öneriyorum. Çünkü tartıda artıları görürsen tekrar 1 kg bile olsa psikolojini kötü etkileyebilir die düşünüyorum.

buarada ben kalori takibi yapmaya başladım. bakalım etki edecekmi.

Bugün kahvaltı menüm 08:00
Sabah erken kalkıp eşimede artık kahvaltı yaptırıyorum
1 haşlanmış yumurta
2 dilim kaşar peynir
1 dilim beyaz peynir
1 yeşil biber
1 domates
kızarmış 1.5 dilim ekmek

ara 11:00
1 fincan yeşil çay

Öğle

etli türlü 1 tabak
1 kase yoğurt
1dilim ekmek

ara 1 kase çilek

akşam menümü daha planlamadım.

Son düzenleme:
Selamun aleykum kizlarrr ben geldimm..

Dilerim herkez iyidirr....

Cecomm.....rabbim hayra cikartsinnn....hayirlisi neyse onu gostersin yurefine versin inssalalahh...

Ada .........guzel fikirrr ama arkadaslar kabul edermii..herkezde bi sessizlikk...benim hayat asiri yogun inssallah duE indiginde tine devam edicemm...

Elocannnnnnn.............senden gelecek haberi bekliyorumm meraklaaa..hayirlisi ne ise o olsun..ama inaallah guzel habedlerle gelirsin bizee...

Kizlarrrr bugün test gunumdu değerin 85.cikti HAMİLEYİM :).
İnsallah değerin çarşambaggününe iki kati olur tekrar bakilcak

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3:

Anam ancak işlerimi bitirdimde totom yer gördü :KK1:
Aslında hala da var ama neyse iki dakika mola vereyim dedim :KK34: yarın için hazır olsun diye sarma sarayım dedim bugünki gazla :KK1:

Karataya başladım başlamasınada işlere dalınca öğlen yemeği biraz geçikti eee benimkide 2.5 saat sonra evde olucak diye bende sadece 1 tabak çorba içtim ( zaten kahvaltı okadar iyi geldi ki hiç acıkmadım :KK1: )

Hatta bugünki kesin menümü şimdiden yazabilirm :KK34:

Sabah;
5 ceviz içi
büyükçe bir parça yarım yağlı beyaz peynir
6 siyah zeytin
4 yeşil zeytin ( pek severim zeytiniin her çeşidini :KK1: )
1 domates
1 salatalık

Öğle ( biraz evvel yani :KK1: )
1 tabak kırmızı mercimek çorbası ( kerevizli :KK34: küçük cadı tarhana içmem ille mercümek diye tutturdu :KK1: )

Akşam;
1 porsiyon zeytinyağlı pırasa ( pirinçsiz )
1 koca kase bol naneli, dereotlu ve maydanozlu marul salatası :KK34: az nar ekşiside dökerim :KK56:
1 kase yoğurt yada 1 bardak ayran :KK34:

Pırasa önceki günden kalmıştı :KK1: kimse dönüp bakmayınca bari bu akşam ben onu bitireyimde dökülmesin günah dedim :KK34: evdekilere zeytinyağlı patlıycan oturtma yaptım :KK34: ondan da artık yarın öğlen yerim olmadı :KK1:

Ceco dr ne dedi. kesin karar verdin mi? Ben cerrahi müdehaleye karşı değilim. ama sonrasında psikolojik destek de almanı öneriyorum. Çünkü tartıda artıları görürsen tekrar 1 kg bile olsa psikolojini kötü etkileyebilir die düşünüyorum.

Canım valla zaten benim gittiğim doktor eğer kesin kararımı verirsem bu işin psikolog işbirliği ile devam edeceğimizi söyledi :KK34:
Henüz net bir karar veremediğim için işte istihareyede yatayım dedim ya :KK1: bakalım sonuça göre kararımı vereceğim inşallah :KK34:

Canımmmmmmmmmmmmmmm nasıl sevindim anlatamam :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
Tebrik ederim :nazar::nazar::nazar::nazar: Rabbim nazarlardan saklsın sizleri ve inşallah sağlıklı bir şekilde hamileliğini tamamlayıp mutlu ve sağlıklı bir kuzuyu kuçağına alırsın ....Aminnnnnnnnnnnnnn

Aslında hala da var ama neyse iki dakika mola vereyim dedim :KK34: yarın için hazır olsun diye sarma sarayım dedim bugünki gazla :KK1:

Karataya başladım başlamasınada işlere dalınca öğlen yemeği biraz geçikti eee benimkide 2.5 saat sonra evde olucak diye bende sadece 1 tabak çorba içtim ( zaten kahvaltı okadar iyi geldi ki hiç acıkmadım :KK1: )

Sabah;
5 ceviz içi
6 siyah zeytin
1 domates
1 salatalık

1 tabak kırmızı mercimek çorbası ( kerevizli :KK34: küçük cadı tarhana içmem ille mercümek diye tutturdu :KK1: )

Akşam;
1 koca kase bol naneli, dereotlu ve maydanozlu marul salatası :KK34: az nar ekşiside dökerim :KK56:

Pırasa önceki günden kalmıştı :KK1: kimse dönüp bakmayınca bari bu akşam ben onu bitireyimde dökülmesin günah dedim :KK34: evdekilere zeytinyağlı patlıycan oturtma yaptım :KK34: ondan da artık yarın öğlen yerim olmadı :KK1:

Canım valla zaten benim gittiğim doktor eğer kesin kararımı verirsem bu işin psikolog işbirliği ile devam edeceğimizi söyledi :KK34:
Henüz net bir karar veremediğim için işte istihareyede yatayım dedim ya :KK1: bakalım sonuça göre kararımı vereceğim inşallah :KK34:

Tebrik ederim :nazar::nazar::nazar::nazar: Rabbim nazarlardan saklsın sizleri ve inşallah sağlıklı bir şekilde hamileliğini tamamlayıp mutlu ve sağlıklı bir kuzuyu kuçağına alırsın ....Aminnnnnnnnnnnnnn
Amiiin inşallah cecocum

canım tebrikleeerrrrrrr :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:çook sevindim canım yaaaa. Allah analı bablı kucağınıza almayı nasip etsinnnnn :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: bol bol alkışlar :KK66:)):KK54::KK54::KK54:

tebrik ederim canım. allah sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip eder. .:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: geliyor geliyor :))))

Sabah;
5 ceviz içi
6 siyah zeytin
1 domates
1 salatalık

Akşam;

ceco hayırlısını diliyorum senin için canım. belki karatay sana göredir. ameliyata gerek kalmadan motive olursun kurtulursun

elocan canım Rabbim tamamına erdirsin inş.
çok sevindim..
:KK16:

kızlar sağlıklı yaşam süper gidiyor..:KK16:
sadece bugün komşuma davetliydim kaçamağım oldu ama telafi edeceğim
sporu şiddetle tavsiye ediyorum..
sıkılaşmaya başladım bile...
:KK8:

hu huuuuuuu kızlar nerelerdesiniz??:KK3:
herkese hayırlı sabahlar..
:21:

waw 5 dk cıkta olsa uğra yaa..
:KK31:

Etrafımda devamlı beni anlamıyorsun anne diye söylenen bir minik cadıyla kafamı toplayıp buraya yazmaya çalışıyorum :KK1:
Rüyasında görmüş gibi kalktığından beri dondurma istiyorum diye ağlıyor vermeyincede sinirlenip beni anlamıyorsun işte diyip duruyor :KK60:
Babası akşam almış gördü yemekten sonra veririz dedik ama uyuya kaldı :KK1: nasıl bir inatsa uyandığından beri onu tutturdu :KK1:
Neyse kahvaltı ederse veririm artık biraz :KK1:

Bende sabahtan beri az onu düzelt az bunu düzelt derken daha kahvaltı bile edemedim :KK1:
Yumurtalarımı haşlayana kadar sizlere bakayım dedim :KK34:

Günaydın kızlar keyfim yok bugün depresif bir moddayım. ama bunun hiç bişeyi engellmesini veya zarar vermesini istemiyorum. örn ev işlerim sporum
hafta sonu şehir dışından akranım olan bir akrabam eşiyle gelecek. şimdiden onun stresi aldı. ne hazırlasam ne yapsam die fikirlerinizi de bekliyorum :44:

kahvaltım (08:00)
omlet
1 domates
1 sivri biber
kibrit kutusu kadar b peynir
2 dilim kaşar peynir
1 dilim tam tahıllı ekmek

az önce 1 kase sütlaç ( dün akşam yemekte kayınvalideme gittik yemedim. paket yaptım eve götürüp gündüz yicem dedim. )
ceco senin kız gbi dün akşamdan beri dürtüyo beni dayanamadım şimdi yedim.
şimdi yeşil çay içicem

Etrafımda devamlı beni anlamıyorsun anne diye söylenen bir minik cadıyla kafamı toplayıp buraya yazmaya çalışıyorum :KK1:
Rüyasında görmüş gibi kalktığından beri dondurma istiyorum diye ağlıyor vermeyincede sinirlenip beni anlamıyorsun işte diyip duruyor :KK60:
Babası akşam almış gördü yemekten sonra veririz dedik ama uyuya kaldı :KK1: nasıl bir inatsa uyandığından beri onu tutturdu :KK1:
Neyse kahvaltı ederse veririm artık biraz :KK1:

Bende sabahtan beri az onu düzelt az bunu düzelt derken daha kahvaltı bile edemedim :KK1:
Yumurtalarımı haşlayana kadar sizlere bakayım dedim :KK34:
maşallah senin cadıya bayılıyorum küçğk hanıma :):KK52::KK52::KK52::KK52:

tebrik ederim canım. allah sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip eder. .:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: geliyor geliyor :))))

ceco hayırlısını diliyorum senin için canım. belki karatay sana göredir. ameliyata gerek kalmadan motive olursun kurtulursun
Tasekkurler canim amiin inşallah...evet inşallah bwbeklerim geliyor :)
elocan canım Rabbim tamamına erdirsin inş.
çok sevindim..
:KK16:

Amiiin insallah canim...ben hala şoktayim yarindan sonra sevincem sanırım

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9::KK9::KK48::KK48: Canım hayırlı olsunn
Allah sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsinnnnnnnnnnnnnnn :nazar:

X