Kilo verdikten sonra nasıl görünüyorsunuz? Motivasyon için resimlerimizi paylaşalım

Kızlar bende 2 ay once dogum yaptım Sadece emzirerek iki ayda 11 kilo verdi zaten 12 kilo almıştım ama dahada zayıf olmak istiyorum suanki kilom 75.5

Eklentiler

• IMG-20150219-WA0000-1-1.jpg
    IMG-20150219-WA0000-1-1.jpg
    135,1 KB · Görüntüleme: 919
  • IMG-20150523-WA0005-1.jpg
    IMG-20150523-WA0005-1.jpg
    261,9 KB · Görüntüleme: 940
Bebegim mama yemiyor sadece beni emdiği için zayıflama cayları içmek istemiyorum ama günde 3 litreye yakın su içmeye calışacagım inşallah olur şöyle bir 60 ları görsem çok iyi olur, ilk resimde 86 kiloyum doguma 10 gun kala , diğer resim yeni dogumdan iki ay sonra 76 ve inanirmisiniz göbegimin ortası hariç çatlagım yok, sadce bebe yagı sürmüstüm birde derim sıkı oldugu için fazşla esnemedi ondan galiba

bu da doğumdan 3 ay sonra yani şimdiki halim

Eklentiler

• IMG_20150613_152753-2.jpg
    IMG_20150613_152753-2.jpg
    83 KB · Görüntüleme: 889
İki haftadir pazar haric her gun 1 saat tempolu yurudum. Gunde 2 litre su icebildim.
Sabah: peynir 3 zeytin 1 dilim cavdar ekmegi, gunasiri yumurta
Oglen: sebze yemegi yogurt 1 dilim cavdar ekmegi
Ara: 8 badem, 2 porsiyon meyve, 1 bardak sut, 2 kasik yulaf ezmesi
Aksam: 150 gr et tavuk balik salata yogurt 1 dilim cavdar ekmegi
Aksam genelde yine meyve yedim 1-2 porsiyon. Bu arada tatlilarin ve hamurislerinin tadina bile bakmadim. Sonuc inanilmaz....

[QUOTE1357, post: 41455584, member: 663957"]İki haftadir pazar haric her gun 1 saat tempolu yurudum. Gunde 2 litre su icebildim.
Aksam genelde yine meyve yedim 1-2 porsiyon. Bu arada tatlilarin ve hamurislerinin tadina bile bakmadim. Sonuc inanilmaz....[/QUOTE]
Keşke sonucu da yazsaydın.. Kaç kg verdin..?

• Beğen
Reactions: s u
merhaba
bende yüzlerce zayıflama denemesi olup tamamen başarılı olamayanlardanım. En son 135 kg kadardım, şimdi 1 aydır çalışmanın sonunda 127 kg oldum. Diyet konusunda çok tecrübeli olmama rağmen, ne yesem hangi egzersize vakit ayırsam daha etkili olur bilemiyorum. Kafam çooook karışık gün içinde de fazla zamanım yok. Sizce en etkili ne olur???

Son düzenleme:
  • Beğen
Reactions: s u
merhaba
bende yüzlerce zayıflama denemesi olup tamamen başarılı olamayanlardanım. En son 135 kg kadardım, şimdi 1 aydır çalışmanın sonunda 127 kg oldum. Diyet konusunda çok tecrübeli olmama rağmen, ne yesem hangi egzersize vakit ayırsam daha etkili olur bilemiyorum. Kafam çooook karışık gün içinde de fazla zamanım yok. Sizce en etkili ne olur???

canım çok araştırınca kafan karışıyor evet haklısın.ben de öyle oldum ama sonra bildiğim gibi devam edeyim dedim sabırla.

en önemlisi sabır, sonunda mutlaka vereceğim dedim.çok zor kilo veriyorum 1 aydır aynı kiloda duruyorum.diyet ve spora devam etmeme rağmen.

insilün direncim var sanırım.vücudum direniyor.ama ben de direneceğim .mücadeleyi bırakıp başa dönmek istemiyorum.

dışarda yürüyebiliyorsan yürü,koşu bandın varsa onda yürü,bisikletin varsa sür.hiçbir şeyin yoksa evde oyna ya da ip atla.istikrarlı olalım vereceğiz.

[QUOTE1357, post: 41455584, member: 663957"]İki haftadir pazar haric her gun 1 saat tempolu yurudum. Gunde 2 litre su icebildim.
Aksam genelde yine meyve yedim 1-2 porsiyon. Bu arada tatlilarin ve hamurislerinin tadina bile bakmadim. Sonuc inanilmaz....
Keşke sonucu da yazsaydın.. Kaç kg verdin..?[/QUOTE]

iki haftada 4 kilo ve vucudum guzel sekle girdi

Açıkçası Nehir ben sadece 1 aydır yürüyüş yapıyorum. O da aynen şöyle zamandan kazanmak için farklı otobüse biniyorum. Eve kadar 4 km civarı ediyor. Ama olumlu tepkilerden anladığım kadarıyla o bile bayağı fark etmiş. Hoppa:KK71:Ama seninde söylediğin gibi kararlı olmak lazım. O yüzden akşamları ev ahalisini toplayıp iftar sonrası sahil yürüyüşüne başlıyorum. Umarım ikimizde başarılı oluruz.

Eğer haftanın en az 4günü yürüyüş yapıyosanız tartıda belki 1 kg eksilme olur ama görenler 5kg vermişsin gibi görünüyosun der.. Çünkü kısa zsmanda gerçekten şekle giriyo vğcud.. Tabi tempolu ve 40dk civarı en yürümek gerekiyo.. Ben çok dışarı çıkamıyprum 2 küçük çocuk var ama evde koşu bandım var ve hafyada 4gün yürümeye çalışıyorum.. Arada ciddi kaçamaklarım olmasına rağmen(baklava dahil) yaklaşık 1ayda 2.5 kg verdim..ve belim geröekten inceldi.. Ha doğru mu yapıyorum tabi ki hayır.. Belki o ıvır zıvırları yemesem 5kilo verirdim.... Şeker ve unlu gudalar olmazsa inanın çok hızlı gidiyo ama yürüyüş çok çok çok önemli...

Ben kendime bir takvim hazirlarim 28 gunden olusan ve her gun bir gune carpi attim. O gunler bitince istedigim kiloya ulasacaktim. Bu beni cok motive etti tavsiye ederim. Ama iki hafta sonra ramazan baslayinca isler biraz bozuldu. Yuruyusler de aksadi. Yine de ilk iki hafta cok iyiydi. Tavsiye ederim herkese ise yariyor takvim.

Kızlar bende razamana baslarken 81ı gormustum.. suan 77.3 kıloyum ac karnına tabı her ıkısı de :) cok cok buyuk bı basarı degıl ama yaptgımda cok buyuk bısey yok aslında. ekmek pıde hemen hemen hıc yemedım.. yedıgım ıkı gun oldu sadece onda da bırer ve en kucuk dılım.. artık ıcıme sınmıyor zaten o mınıcık dılımı bıle alıp gerı bıraıyorum.. en az 10 bardak olarak belırledım suyumu da.. bardaklarımın boyu bıraz buyuk.. lıtre hesabıyla ugrasamıyorum bana daha pratık gelıyo bardak olcusu :) corba salata yemeklerın kesınlkle suyunu yemıyorum tum yaglar orda bırıkıyo.. sahurda corba ıcıyorum yıne.. meyveye hıc dayanamıyorum ınanın.. kayısı uzum erık muz cılek ve hurma.. hem tatlı ıhtıyacımı karsılıyo hemde odul gıbı her gun yıyorum bırer porsıyon.. her sabah aynı sekılde tartılıyorum ve ortalama her gun 100er gram verıyorum tabıkı o gunkı aldıgım su odem sıslık.. cok garıpte gelse totalde 3.5 kılo kadar verdım ha bı de en onemlısı. gece ıftarla sahur arasında bı bardak ılık olucak sekılde sırkelı su ıcıyorum ıcerısıne bı tatlı kasıgı bal ve bı yemek kasıgı sırke koyuyorum.. faydam olucaksa ne mutlu bana :KK54: ama dedıgım gıbı net bı cızgım yok.. kendımce bıseyler yapıyorum :KK45:

Cizelge banada mantikli ve duzenli gelio hatta yediklerimi ve yemem icmem gerekenleri (biberiye, zencefil ve yesilcay maalesef sarimsak bide 1001 derde deva corekotu ilk bunlar aklima gelio) yazicam. Bunu kendime haftasonu odevi olarak verdim. Tabi ki baska ödevlerimde var mesela ici yumak haline gelmis bi giysi dolabi...

Gunaydın kızlar 73.8 kilo ya dusmüşüm spor yapmadan az yiyerek meyve ve yogurdu cok yiyorumm

X