Kilo verdikten sonra nasıl görünüyorsunuz? Motivasyon için resimlerimizi paylaşalım

Merhaba arkadaslar uzun zamandir forumu takip ediyordum fakat uye olmamisitim ama artik bende sizin ile faydalanicaginiz seyleri paylasmak istedim. Kisa zaman once kilolarimdan muzdarip sizler gibi ne yapabilicegimi arastirip duruyordum taa ki bu urunu buluncaya kadar.. Yaklasik 2 ayda 17 kilo verdim. urunun adini burada veremiyorum sanirim ama ilac degil kesinlikle bir baharat karisimi ve bir program ile yapiliyor porgramda hersey serbest 2 ogun bu baharat karisimini yiyorsunuz ve 1 ogunde istediginiz bir yemek.inanin hic aclik ve halsizlik cekmeden cok cok guzel bir sekilde zayifladim.Harika bir kocluk destegi zaten sahibi olan bayan cok disiplinli ve cok yardimci oluyor size kocluk anlaminda.

Merhaba arkadaslar uzun zamandir forumu takip ediyordum fakat uye olmamisitim ama artik bende sizin ile faydalanicaginiz seyleri paylasmak istedim. Kisa zaman once kilolarimdan muzdarip sizler gibi ne yapabilicegimi arastirip duruyordum taa ki bu urunu buluncaya kadar.. Yaklasik 2 ayda 17 kilo verdim. urunun adini burada veremiyorum sanirim ama ilac degil kesinlikle bir baharat karisimi ve bir program ile yapiliyor porgramda hersey serbest 2 ogun bu baharat karisimini yiyorsunuz ve 1 ogunde istediginiz bir yemek.inanin hic aclik ve halsizlik cekmeden cok cok guzel bir sekilde zayifladim.Harika bir kocluk destegi zaten sahibi olan bayan cok disiplinli ve cok yardimci oluyor size kocluk anlaminda.

ya arkadaş her konunun altına aynı mesajı atmışsın hangi sayfayı açsam bu mesaj reklam kokan hareketler bunlar

ya arkadaş her konunun altına aynı mesajı atmışsın hangi sayfayı açsam bu mesaj reklam kokan hareketler bunlar
Ben yillarca kilolarim yuzunden her yola basvurdum.Herkes tarafindan arkasindan kilolari ile dalga gecilen insan oldum ve sonunda bukadar seyden sonra hic inanmayarak basladigim bir seyden sonuc aldim.Benim gibi olan herkesle bunu heryerde paylasiyorum.Bunun bir tarafi reklam kokuyorsa arkadasim senin icin o senin kendi dusuncen.Ben buna vesile olmak diyorum.yardimlasma ve paylasma.Senin algin ile seni basbasa birakiyorum.Aman sen birseyden fayda gorursende paylasma.yazik birileri faydalanir mazallah :)

arkadaşlar hiç fotoraf yok neden zayıflayan yok herhalde aramızda

canim ozelden bana yazamisin ?nasi bi karisim bu

img1446582778509.jpg
IMG_20160327_144329.jpg

Teşekkür ederim çok saolun .... diyetisyene gitmedim diyet listem de yoktu kendime göre bir plan ile yaptım diyetimi ..karbonhidratı kestim daha çok protein âgırlıklı beslendim akşamları balık tavuk tarzı beslendim közlenmiş patlıcan biber salatası yaptım yedim yogurt çok tükettim pancar salatası yapıp yedim bol bol .... sabahları klasik kahvaltı yaptım genelde yumurta zeytin salata biber domates peynir hindi salam jambon bazen melemen omlet genelde böyle sosyal medya hesabı yazılabiliyor mu bilemiyorum açıkcası özelden verilebiliyor mu onu da bilmiyorum kuralları çiğnemek istemem diyet hesabın var orada herşey var sabah akşam yürüdüm leslie yaptıgım zamanlarda oldu simdi bölgesel egzersiz yapıyorum canım benim sormak istediğin şeyler varsa sor bu arada hiç lıght ürün kullanmadımnsabah akşam yemekleri dışında bir şey yemedim en son yemegimi 5 gibi yedim ve bol yeşil çay hibisküs çayı içtim kahvenin yanında hergün eti sticks bihter yedim şimdi görmek bile istemiyorum istemiyorum diyebilirim .....

Azminiz daim olsun inş. Çok güzel bi program olmuş. kesmeden kısmadan vermişssiniz darısı isteyen herkesin başına inşallah:KK37::KK39:

X