Kimse yardımcı olmuyor

Carla1356

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2022
482
225
Kızlar ben 36 haftalık hamileyim kaynanamla aynı binada oturuyoruz. Annemle aramızda 3-4 sokak var. Son haftalarim ve ben aşırı halsiz ve yorgunum kimseyi cagiramiyorum yardıma kimse de yardım etmeyi teklif etmiyor. Kiz kardeşim var benden 3-4 yaş küçük cagirdigim zaman kocan niye yapmıyor diyor. Görümcem var 4 tane hepsi yetişkin ama kimse sormuyor geldiklerinde de halimi görüyorlar eşim ne istesem yapar ama akşam geliyor. Akşamları ben daha bitkin olduğum için ona iş teklif edemiyorum iyi olsam gel beraber yapalım derim yardımcı olur. Ben herkesin her işine koşuyorum kim beni cagirsa düşünmeden gidiyorum. Niye boyleler anlamıyorum insan hiç sormaz mı bir şey ihtiyacın var mı gelip yardım edelim diye. Kendi İşimi kendim yapıyorum çok şükür vücudum ödem toplamadi geçen gün misafirliğe gittik. Kaynanam herkesin içinde diyo ki evde yatmaktan ayaklari nasıl şişmiş terbiyesizlik yapmak istemedim. Sanki siz mi yapıyorsunuz benim işimi dicektim sustum zaten ayağımda en ufak bir şişlik bile yoktu karşı taraf anlamıştır. Onun kızdığı yukarı çıkıp onun işini yapmıyorum diye daha bu halimle iş bekliyor benden.

X