Kimyasal gebelik geçirenler gelin toplanalım

Merhaba arkadaşlar kimler kimyasal gebelik geçirdi gelin konuşalım ondan sonra neler yaptınız filan ben bu ay geçiyorum dün regl oldum 😔
Sonra hemen hamile kaldınız mı nasıl yol izlediniz konuşalım dertleşelim ❤️
merhaba bende kimyasal gebelik geçirdim aralık ayında ve sonrası hala bırakmadı peşimi normalde 1 hafta kanamayla biter diyorlardı benimkisi ilk 19 gün sürdü 1 hafta arayla 7 bazen 15 gün süren kanamamalarım oldu 3 ay boyunca sürekli kanamam oldu anlıycağınız özeldeki doktor estrofem verdi rahim kendini toparlaması için devletteki doktor değerlerime baktı 20 gün arayla prolaktinim ilk 57 sonrakinde 53 çıktı doktor dahiliye git dedi dahiliye doktoru endokrinoloji bölümüne gönderdi endokrinoloji estrofem kullandığım için test yapmadı ilaç dahada yükseltirmiş ilaç bittikten 2 ay sonra gel dedi ayrıca folikül kistleri olduğu için polikistik over olabilceğini söyledi içime kurt düşürdü şimdi haziran ayını bekliycem mecbur arap saçına döndü ama benim kimyasaldan önce bu şekilde adet düzensiğim vs yoktu sizce benim prolaktim neden yüksek o kısa dönemdeki hamileliğin etkisini atamamış olabilirmi vücudum çünkü vücut kendini hala hamile zannedip o şekilde yüksek olabiliyormuş diye duydum bi filri olan varsa cevaplarınızı bekliyorum kızlar 😕

X