Kimyasal gebelik geçirenler gelin toplanalım

Merhaba arkadaşlar kimler kimyasal gebelik geçirdi gelin konuşalım ondan sonra neler yaptınız filan ben bu ay geçiyorum dün regl oldum 😔
Sonra hemen hamile kaldınız mı nasıl yol izlediniz konuşalım dertleşelim ❤️
4 ay önce yaşadım. Farkında değildim adetim çok uzun sürdü kanamam durmayınca doktora gittim kimyasal gebelik geçiriyosun dedi 25-30 gün sürdü kanamam sonra doğum kontrol hapı verdi onu kullanınca kesildi. Her ay deniyoruz ama maalesef henüz olmadı

4 ay önce yaşadım. Farkında değildim adetim çok uzun sürdü kanamam durmayınca doktora gittim kimyasal gebelik geçiriyosun dedi 25-30 gün sürdü kanamam sonra doğum kontrol hapı verdi onu kullanınca kesildi. Her ay deniyoruz ama maalesef henüz olmadı
Bir seneyi geçti henüz hamile olmadım üzerine bir de miyomdan ameliyat oldum ama nasip çok yaklaşmış hissediyorum topiğime 🥰

Kızlarr değerim en son 2 Mayısda 41e düşmüştü dün kan verdim 6 Mayıs da 53 olmuş. Dış gebelik mi bu ya 🥺🥺

Kızlarr değerim en son 2 Mayısda 41e düşmüştü dün kan verdim 6 Mayıs da 53 olmuş. Dış gebelik mi bu ya 🥺🥺
Dış gebelikte çok fazla yükseliş oluyor canım dış gebeilik değil dir degerin çok az hareketli düşer ama zaman alır sabırlı ol endişelenecek bişey yok

Kızlar merhaba bende sanırım kimyasal gebelik geçirdim çünkü adetim 3 gün geçince kan verdim 12 çıktı 2 gün sonrada adet oldum

Kızlar bir şey soracağım kimyasal gebelikte adet bitimi nasıl oluyor benim koyu kahve siyaha yakın akıntım oluyor normal mi ve 10.günümdeyim

Kızlar bir şey soracağım kimyasal gebelikte adet bitimi nasıl oluyor benim koyu kahve siyaha yakın akıntım oluyor normal mi ve 10.günümdeyim
Bende kimyasal geçirdiğimde hep siyah ve kahverengi kanamam olmuştu. Koyu kırmızıyı hiç görememiştim normalde öyle olurdu cünkü

Eklentiler

• IMG_6143.jpeg
    IMG_6143.jpeg
    61,1 KB · Görüntüleme: 11
X