Kimyasal gebelik geçirenler gelin toplanalım

arkadaşlar merhaba son regl olmaya basladığım tarih 23 şubat bitişi de 29 şubatttı. normalde 20 martta regl olmam lazımdı ama olmadım ve 28 günde bir olurum düzenim sekmez. bende perşembe günü test yaptım silik çizgi çıktı cuma da silik çıktı çizgi bugün de kan verdim sabah hcg 7.78 çıktı. yumurtlama tarihim 5 6 mart idi.geç döllenme ihtimali mevcut mu ? kimyasal gebelik mi yaşıyorum böyle olup değeri artan oldu mu hiç? doktor 1 hafta sonra tekrar kan ver değerin 1000 2000 civarı olursa kesin gebesin diyebiliriz şuan pozitif görünüyor ama kesinlik veremiyorum dedi.
Bende cumartesi gunden beri silik goruyordum dun 7 inci gun gecikme kan verdim 12 cikti sonra kanamam geldi hemde cok sancili kimyasal geciriyorum ikinci kez,

Benim de bat gunu cumrtesi ydi gec dollenme olmustu ovulasyon semptomlari 7/10 mart arasi yasadim uygulama bazen dogru gstermiyor. Arastirdim kimyasal gebelik sagliksiz kese oldugu icin yerlesmeden vucut atiyormus, vitamine takviyesi yapicam bn ve esim icin bunu buldum belki hepinize yardimci olur.

Eklentiler

• IMG_4035.png
    IMG_4035.png
    188,7 KB · Görüntüleme: 36
Benim de bat gunu cumrtesi ydi gec dollenme olmustu ovulasyon semptomlari 7/10 mart arasi yasadim uygulama bazen dogru gstermiyor. Arastirdim kimyasal gebelik sagliksiz kese oldugu icin yerlesmeden vucut atiyormus, vitamine takviyesi yapicam bn ve esim icin bunu buldum belki hepinize yardimci olur.
ben ovulasyon testi ile gördüm yumurtlama günümü o yüzden sanırım geç döllenme ihtimali kalkıyor ortadan. şuan normal akıntı mevcut ama sol kasığımda sabahtan beri ağrı var. pazartesi sabah tekrar kan vereceğim olur da bir ihtimal sağlıklı ise değerin en az 2 kat artmış olması mı gerekliydi? muhtemelen bende kimyasal geçiriyorum çok üzüldüm şuan :KK43: teşekkür ederim yorumunuz için

Bende kimyasal gebelik yaşadım konuyu açan kişiyim şimdi garip birşey yaşıyorum normal adet gördüm bitti bugün kontrolüm vardı beta 0a düşmüş ama muayene sırasında kanama var dedi ama gelen giden yok bitti

ben ovulasyon testi ile gördüm yumurtlama günümü o yüzden sanırım geç döllenme ihtimali kalkıyor ortadan. şuan normal akıntı mevcut ama sol kasığımda sabahtan beri ağrı var. pazartesi sabah tekrar kan vereceğim olur da bir ihtimal sağlıklı ise değerin en az 2 kat artmış olması mı gerekliydi? muhtemelen bende kimyasal geçiriyorum çok üzüldüm şuan :KK43: teşekkür ederim yorumunuz için
Evet artmasi lazim tekrar soylermisiniz hatirlayamadim

Bende kimyasal gebelik yaşadım konuyu açan kişiyim şimdi garip birşey yaşıyorum normal adet gördüm bitti bugün kontrolüm vardı beta 0a düşmüş ama muayene sırasında kanama var dedi ama gelen giden yok bitti
Canım tekrardan gittin mi doktora

Merhaba arkadaşlar kimler kimyasal gebelik geçirdi gelin konuşalım ondan sonra neler yaptınız filan ben bu ay geçiyorum dün regl oldum 😔
Sonra hemen hamile kaldınız mı nasıl yol izlediniz konuşalım dertleşelim ❤️
Merhaba çok geçmiş olsun 8 martta gebe olduğumu öğrendim 23 martta kanamam başladı kimyasal gebelik dediler beta hcg düşmesini bekliyorum kanamam devam ediyor,yaşanan kanamayı regli olarak mı görüyoruz bilmediğimden sormak istedim?

X