Kimyasal gebelik yaşayanlar

Merhaba sat 13 kasımdı. O gün test yaptırdım 31.4 çıktı. Bugün tekrar test yaptırdım 91.1 çıktı.

Öncesinde 2 kürtaj( biri Mol gebelik diğeri gelişimsel durma) bir de kimyasal gebelik yaşadım. Değerim 3 e katladı, ama tedirginim.
tedirgin olma,düzenli takipe 2 günde bir 2 ye katlasın da. önemli olan takip.kese ve kalp atışını görürsün umarım.

tedirgin olma,düzenli takipe 2 günde bir 2 ye katlasın da. önemli olan takip.kese ve kalp atışını görürsün umarım.

Bugün tekrar test yaptırdım. 318 olmuş. Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah isteyen herkese

Merhaba arkadaşlar benim de bir sorum olacak sizlere bilgisi olanlar bana cevap verirse çok sevinirim. Benim bu ay regl birkaç gün gecikti döngünün 33.günü pembemsi bir kanamam oldu ve sonrasında bu kahverengi lekelenmeye dönüştü 3 gün kadar bu şekilde devam etti sonrasında da şiddetli karın ağrısıyla kanama başladı ve 3 gün aşırı kanamam oldu pıhtı şeklinde ve pıhtının içerisinde pembemsi dokular vardı bugün 4. Gün kanamanın şiddetinde azalma var ancak devam ediyor. yaşadığım yerde hastaneye gitmek biraz sıkıntılı kanamam da başlayınca hamile değilim diye gitme gereği duymadım ama kanamamın bu şekilde olması beni korkuttu sizce kimyasal gebelik mi yaşıyorum?

Merhaba arkadaşlar benim de bir sorum olacak sizlere bilgisi olanlar bana cevap verirse çok sevinirim. Benim bu ay regl birkaç gün gecikti döngünün 33.günü pembemsi bir kanamam oldu ve sonrasında bu kahverengi lekelenmeye dönüştü 3 gün kadar bu şekilde devam etti sonrasında da şiddetli karın ağrısıyla kanama başladı ve 3 gün aşırı kanamam oldu pıhtı şeklinde ve pıhtının içerisinde pembemsi dokular vardı bugün 4. Gün kanamanın şiddetinde azalma var ancak devam ediyor. yaşadığım yerde hastaneye gitmek biraz sıkıntılı kanamam da başlayınca hamile değilim diye gitme gereği duymadım ama kanamamın bu şekilde olması beni korkuttu sizce kimyasal gebelik mi yaşıyorum?

Merhaba bende ayni süreci yasadim.gecen hafta ctsi test sonucu degerim 238 çıkmıştı
Bugun ogrendim malesef kimyasal gebelik geçirmişim degerim 19a dustu
1.5 yilik evliyim korunmayı 3 aydır bırakmıştık.
Sigara kullanıyordum azaltmistim ama benim yüzümden oldu diye düşünüyorum onu istemedigimi düşündü :KK43:

Merhaba bende ayni süreci yasadim.gecen hafta ctsi test sonucu degerim 238 çıkmıştı
Bugun ogrendim malesef kimyasal gebelik geçirmişim degerim 19a dustu
1.5 yilik evliyim korunmayı 3 aydır bırakmıştık.
Sigara kullanıyordum azaltmistim ama benim yüzümden oldu diye düşünüyorum onu istemedigimi düşündü :KK43:
Hayır o şekilde düşünmeyin bu tamamen sağlıksız bi döllenme olmasıyla alakalı tabiki sigarayı bırakmanız sağlığınız için çok iyi olur ancak asla bu şekilde kendinizi suçlamayın vakti geldiğinde Rabbim nasip edecektir sabretmemiz gerekiyor

Hayır o şekilde düşünmeyin bu tamamen sağlıksız bi döllenme olmasıyla alakalı tabiki sigarayı bırakmanız sağlığınız için çok iyi olur ancak asla bu şekilde kendinizi suçlamayın vakti geldiğinde Rabbim nasip edecektir sabretmemiz gerekiyor

Insallah hayırlısıyla olur kucagimica aliriz..
Biraktim tamamen kullanmayacagim insallah artik

Slm kızlar kimyasl gebelik yaşıyormuşum bu gün öğrendim sizlerde bölebişey oldumu nasıl oluştu en son ki hgc değeri ne kadardı....
Bende kimyasal yasadım dığer bi adıda dış gebelik sanırım iğne tedavısıyle dusurduler canım

Merhabalar maalesef ben de kimyasal gebelik yaşıyorum. Adetim yalnızca bir gün gecikti ieke ve peçeteye gelen kan damlası lkinci gün önce sabah peçeteye gelen kan damlası öğlene doğru kanama oldu. bhcg değeri 10.7 ölçüldü. iki gün sonra yani bugün gittik değer 4.5 ölçüldü. kanamam çok yoğun. pıhtı ve parça dolu. normal adet kanamasından çok daha fazla. dr şimdilik bir ay korunma verdi. corasprin içmemi söyledi. önümüzdeki ay yeniden gidecez. ekim ayında boş gebelikten kürtaj oldum . yaşım 35. sadece hayırlısı diyorum. üzgünüm...

Merhaba arkadaşlar ben de kimyasal yaşıyorum galiba 21 .haziran yani tüp bebek 12.gün değer 2.37 çıktı negatif 13.gün 6.89 a yükseldi 14.gün 15.86 16.gün. 53.3 17.gün 70.26 19.gün yani dün maalesef 61 e düştü doktor 2 gün sonra tekrar ölcelim değeri dedi ama bebeğim düşüyor .
Arkadaşlar erkek infertilitesine bağlı kimyasal yaşayıp daha sonra bebek sahibi olan var mı acaba ?

X