KİMYASAL GEBELİKMİ SİZCE

GKER

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2024
8
1
26
Herkese selamlar ilk gebeliğim fakat anlamış değilim bu durumu
Sabah kan testi verdim pozitif çıktı Akşam garantilemek için başka hastanede verdim 0.18 çıktı 2 gün sonra 1.20 anlamış değilim bu düşüş neden kimyasal gebelikse hiç bir belirtiside yok aranızda bu durumu yaşayan var mıdır yardımcı olursanız sevinirim 🙏🏻

Eklentiler

• IMG_8498.jpeg
    IMG_8498.jpeg
    75,3 KB · Görüntüleme: 67
kimyasal gebelik olabilir, dış gebelik olabilir.. olabilir yani. bunlar zaten erken dönemde olduğun farkedilmemesi yüksek ihtimal. normal regl kanamasıyla atılıyor zaten. ama bence doktora gidin kimyasal gebelik veya dış gebelikse doktor sebebini araştırmalı ve sonraki gebelikler için önlem almalı.

gittim evet ama sonrası için bana bir öneride bulunmadı dua et gebe kalabiliyorsun dedi kontrolde bir problem görmedi yumurtalıklarda falan bende sizlernde fikirlerini almak için sordum teşekkür ederim öneriniz için 💞

fark etmeden bu durumu yasayan bircok insan vardir eminim en guzeli regl gecikmesini beklemek kan vermek icin doktorunuz ne guzel soylemis hamile kalabiliyorsunuz diye hakkinizda hayirlisi olsun

Amin hepimizin inşallah 🙏🏻 regli günümde geçti oda ayrı bir konu anlayamıyorum enteresan bir durum yani

Bende şuanda kimyasal gebelik yaşıyorum canım erken öğrendim bende regl tarihinden 2 gün sonra regl oldum

Bende 4 gün sonra regl oldum geçen ay, kimyasaldı yani, şu an çok şükür hamileyim, adet görmeden hamile kaldım 🤭
Nasıl yani canım benim testim de çok silik çıktı 3 gün gecikmeli regl oldum. Acaba benim de kimyasal mıydı? Kan vermemiştim ama pazartesiyi bekliyordum ki adetim geldi

Herkese selamlar ilk gebeliğim fakat anlamış değilim bu durumu
Sabah kan testi verdim pozitif çıktı Akşam garantilemek için başka hastanede verdim 0.18 çıktı 2 gün sonra 1.20 anlamış değilim bu düşüş neden kimyasal gebelikse hiç bir belirtiside yok aranızda bu durumu yaşayan var mıdır yardımcı olursanız sevinirim 🙏🏻
Sağlıksız bi gebelikmiş yani kimyasal olma durumu var. Adet ile kendi atar genelde. Benim atmamıştı 52. Gün dr a gitmiştim progestanla adetim geldi

Kimyasaldan hemen sonra hamile kalmak kolay diyorlar acaba doğru mu canlar ya

Kimyasaldan hemen sonra hamile kalmak kolay diyorlar acaba doğru mu canlar ya
Araştırmalarıma göre kimyasal gebelik ya pcos tan yada spermdeki hareket bozukluğundan oluyormuş sağlıklı bir gebelik önceliğimiz tabi

Araştırmalarıma göre kimyasal gebelik ya pcos tan yada spermdeki hareket bozukluğundan oluyormuş sağlıklı bir gebelik önceliğimiz tabi
Eşimin sprem testi çok normaldi bence pcos yok anlamadım neden böyle oldu

X