Lekeler, Çiller Kimyasal peelingde kullanılan trikloroasetik asit (TCA) %15 Tca solüsyon

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Emsalus günlerdir yüzümü yıkamıyorum ( Biraz abarttım ama 2 gün oldu işte )
Ama başlamadı da soyulmaya nasıl sinir oldum sorma ..

Canım her cilt farklı oluyor :/ benim 4. Gün tamamen bitti suan hic bi yara ve kırmızılık yok birazz daha bekle ama yıkama yüzünü ben 4. Güne kadar yıkamadım yüzümü.

Canım her cilt farklı oluyor :/ benim 4. Gün tamamen bitti suan hic bi yara ve kırmızılık yok birazz daha bekle ama yıkama yüzünü ben 4. Güne kadar yıkamadım yüzümü.

Saç bakımı yapamıyorum sırf bu yüzden ama tamam 2 gün daha bekleyeyim bakalım ne olacağım ama umarım tamamen soyulur ..

Alacagıma kesinlkle eminim :) yarı yarıya duzeldi bile cildim yaza kadar butun izler gider, evet cildim o konuda iyi yaralarım bile cok cabuk iyilesir :) insallah kısa zamanda soyulman olur seninde

benimde bugün bitti soyulma duşta yumuşatarak soydum ama bazı kısımlarda pembelik var:KK43: bepanten sürüyorum bende aslında normal bi zamanda soyuldu bugün 6. gün bitti

bence benimki erken soyuldu. normaldede ben en fazla 4. gün kendim banyoda ovuyorum dayanamıyorum ama kızarmıyo ve yara olmuyo :/ ilk soyulma basladıgı seansımda acaip kese yapmıstım :KK70: tabi bi fikrim olmadıgı icin o zaman sadece alnımın bi kısmı yara olmustu o kadar oda 2 gün icinde bepanthenle gecti zaten. ciltten cilde farkediyor demekki :KK37:

bencede seninki erken soyulmuş demekki cildin kendini hızlı yeniliyor.dikkat etmek lazım bu konuda herkesin cildi farklıdır o yüzden erken soymaya kalkıp daha fazla iz ve leke bırakabilir.suan çok minik soyulmalar devam ediyor ama geneli soyuldu ve gayet iyiii durumda cildim kırmızılıklarda hafifledi:)kırmızılıklarada fito kremi tavsiye ederim bu arada

Son düzenleme:
Fito krem beni cok yaglandırıyo ben sadece bepanthen kullanıyorum herseye iyi geliyo bende :) ben erken bittigine sevinmeliyim ya valla sizlerin boyle olunca cok sukur diyorum hep hayıflanırdım bide :/ 4 gun diye meger erkenmis bile

Kızlar yarım saat önce %20liği uyguladım. İlk önce kolumdaki güneş lekesinde denedim 5 dk, hiçbir yanma veya değişiklik olmadı. Bende çok etkili değilmi diye tereddüte düştüm. Sonra yüzüme uyguladım. Sürer sürmez cayır cayır yanmaya başladı. Ben ki acı eşiği yüksek bir insan bu müthiş acıya dayanamadım. 2 dakikayı zor ettim. Herkeste bu denli büyük acı olduğunu düşünmüyorum. Şimdi ise yüzümde biraz gerilme ve uyuşukluk var gibi. Sizde de sürme esnasında yer yer beyazlamalar oldu mu? Ben tüm surat beyazlayacak diye bekledim ancak bölge bölge beyazladı. Bakalım yarın neler olacak...

evet beyazlama oluyor ve hakikaten çok yanıyor::))

doktor bıraktıkları leke ve yanıkta sonra sana kimyasal peeling yapalım dedi eh dedim tmm yüzde 70 lik tca olmayan diğer aha asitlriyle yapıcakmış yanlız 10 gün sonrası için 3 günde bir expigmenti tüm yüzüne uygula daha iyi sonuç alırız dedi çok kararsız kaldım.

Biraz önce diğer bi seansımı yaptım :) bu sefer bütün yüzümü kremle sonlandırdım bakalım kac günde nasıl soyulacak :)

evet beyazlama oluyor ve hakikaten çok yanıyor::))

Ben ikinci denemeden sonra bir daha kullanmadım. Bu hafta sonra dermatologla görüşmeye gideceğim kısmetse, tcanın oluşturduğu iz ve yeni lekeler için birşey yapılabilirmi diye görüşmek istiyorum.

bende bütün cildime uyguluyorum renk farkı olmasın diye benim alnımda ve yanaklarımın az bi kısmında sivilce izleri vardı böyle delik delik benim öyle güneş lekem yok. izlerimde baya bi azalma oldu ve rengim açılmış herkes öyle diyor gören naptın sen apak oldun iyice diyor ben çok farkedemiyorum sürekli aynaya baktıgımdan galiba. benim kullanmadıgım krem kalmadı ama tca en iyisi izlere gercekten süper oluyor :) tabi ilk 4 5 seansımda nasıl ve ne derecede yapabilecegimi tam tecrübe etseydim daha iyi sonuc alırdım :) artık %20lige baslayınca daha iyi sonuc alacagım. benim annem bunu 30 sene önce kullanmıs hep söylerdi adı neydi hatırlamıyorum ama asit derdi yüzümü soydu bulsakta alsak derdi :) annemin cildi simdi cillop gibi 50 yasında ama hic 50 yasında degil gibi kırısık leke iz yaslanma gibi bir tane kötü bişi yok masallah :) ben ilerde sorun olurmu diye cok taktım ama annemi gördükce hic bir yan etkisi olmadıgını görüyorum ve annem 5 günde bir yaparmıs sen yapmayı bilmiyosun diye kızar bazen :) ama simdilik durumdan memnunum şu izlerim gitsin yeter rengim mengim acılmıs cok takmam :)

Anneciğine koca bir MAŞALLAH demeden geçmek istemedim...

Valla bende masallah diyorum :) tabi onun kadar cesaretli degilim. Bugün 2.günüm ve soyulmaya başladı yine 4. Günde bitecek sanırım :)

HTML:
[SUP][/SUP]

arkadaslar neostratanın peelınglerını kullanan varmı.20 30 50 aha lı diye artarak gıdıyor.bende evde kullanılan kitini aldım ama öyle gözle gorulur bı degısıklık yapmadı sadece cıldım parladı bıraz acıldı.lekelerım ve çillerim var
cildimin pürüzsüz olmasını ıstıorum gecekten peelıngler bu etkıyı yapıormu.kullanan arkadaslar ne tavsıye eder.bı sıtede kampanya var 3 al 2 öde seklınde tanesıde 380 sanırım.yok peelıng sonlandırıcısı dıe de bısey var.ben bu markanın kremlerını kullanıorum cok memnunum krısıklıkalrı dolduruyor gun boyu kalıcı nem verıor.gercekten ıcerıgı kalıtelı.baska tavsıyelreınız varsa almak isterim sevgıler.

HTML:
[SUP][/SUP]

arkadaslar neostratanın peelınglerını kullanan varmı.20 30 50 aha lı diye artarak gıdıyor.bende evde kullanılan kitini aldım ama öyle gözle gorulur bı degısıklık yapmadı sadece cıldım parladı bıraz acıldı.lekelerım ve çillerim var
cildimin pürüzsüz olmasını ıstıorum gecekten peelıngler bu etkıyı yapıormu.kullanan arkadaslar ne tavsıye eder.bı sıtede kampanya var 3 al 2 öde seklınde tanesıde 380 sanırım.yok peelıng sonlandırıcısı dıe de bısey var.ben bu markanın kremlerını kullanıorum cok memnunum krısıklıkalrı dolduruyor gun boyu kalıcı nem verıor.gercekten ıcerıgı kalıtelı.baska tavsıyelreınız varsa almak isterim sevgıler.

ben geçen hafta bı güzellik merkezinde noestratanın %20siyle yaptırdım kımyasal peelingi cildimde bı parlama oldu ama lekelerimde hiç açılma olmadı. sen noestratanın leke kremını kullandın mı?

X