Kirpik altina kalem nasil çekilir diyenler için (Resimli)

carmina sürme kıvamında ama pahalı 9-10 lira
flormar gayet iyi ama ucuz kaydirigubbakcemile3 2.80 kuruş
emily de hoşuma gitti
hele grisini aldım ışıl ışıl çok güzelsengözlerimebaksanab

bende burda o fiyata aliyorum canim ucuz mal almam $ahsen :nazar:
iyi olmasi lazim sonucta göz için..

flormar ın kalemide çok güzel fakat bana çok koyu geldi birde çabuk dağılıyor. bende avonun kalemini kullanıyorum çok fazla dağılmıyor dağılsada benim göz yapımdan kaynaklanıyor.

kızlar böyle bir konu açılmışken sorayımm..genç kızlığımdan beri göz makyajı yapan birisiyimm....temizlemeden yattığım günd eolmuştur ama genelde temizler yatarımm..
birkaç senedir hep kullandığım kalemler feci şekilde alerji mi desem bana kötü geliyor şöleki..

gölerimin sürdüğüm yerler gün içinde kaşınıyorrr..yavaştan başlayıpp artarak gidiyor öleki kaşıya kaşıyaa sızlayama başlıyorr.. ertesi gün balon gibi şişiyor gözlerimm...ve o kalem sürdüğüm yerlerrr önce sertleşiyorr sonraa kabuk bağlayıppp dökülüyorr..

doktorr alerji diyemedi bilemedi bir süre göz makyajı yapma geçer dedi...baya bir süre yapmadım sadece koyu farları kalem gibi çekip öle dolaştımm...

2 ay süre sonra tekrar denedimm..ama devamlı kullandığım markalar filann..tekrar aynı şey oldu..gözlerim balon gibi şişti..

artık bende ararştırdım anti alerjik kalemler aldım..lancome filan 64 ytl idi en son aldığım böyle bir sorunu olan varmı<??

pahalı diyorum çünkü
flormarınkide gayet iyi bana göre aynılar ve çok daha ucuz
yoksa kozmetikte ucuza kaçılmaz
cilt sonunda

yaza iyice ara$tircam hangi marka daha iyiymis bakalimturkbayragi

flormar ın kalemide çok güzel fakat bana çok koyu geldi birde çabuk dağılıyor. bende avonun kalemini kullanıyorum çok fazla dağılmıyor dağılsada benim göz yapımdan kaynaklanıyor.

buyrunnnnnnnnn

kızlar böyle bir konu açılmışken sorayımm..genç kızlığımdan beri göz makyajı yapan birisiyimm....temizlemeden yattığım günd eolmuştur ama genelde temizler yatarımm..
birkaç senedir hep kullandığım kalemler feci şekilde alerji mi desem bana kötü geliyor şöleki..

gölerimin sürdüğüm yerler gün içinde kaşınıyorrr..yavaştan başlayıpp artarak gidiyor öleki kaşıya kaşıyaa sızlayama başlıyorr.. ertesi gün balon gibi şişiyor gözlerimm...ve o kalem sürdüğüm yerlerrr önce sertleşiyorr sonraa kabuk bağlayıppp dökülüyorr..

doktorr alerji diyemedi bilemedi bir süre göz makyajı yapma geçer dedi...baya bir süre yapmadım sadece koyu farları kalem gibi çekip öle dolaştımm...

2 ay süre sonra tekrar denedimm..ama devamlı kullandığım markalar filann..tekrar aynı şey oldu..gözlerim balon gibi şişti..

artık bende ararştırdım anti alerjik kalemler aldım..lancome filan 64 ytl idi en son aldığım böyle bir sorunu olan varmı<??

alla alla ilk defa böyle birsey duyuyorum... baska markanin kalemini al canim gerçi lancome almissin eger alerji degilse kullandigin kalem iyi degildir tatlim :uhm:
bence sen hemen o kalemleri çöpe at göz bu baska birsey de degil tatlim dikkat et

saol canımm ama ölee bilinmedik markalarda deill anti alerjik kalemler alıyorum artıkk.....attım denemez kır kardeşime evrdim ondna problem yokk daha yeniydi kızz kıyamadımmm...kaydirigubbakcemile3

saol canımm ama ölee bilinmedik markalarda deill anti alerjik kalemler alıyorum artıkk.....attım denemez kır kardeşime evrdim ondna problem yokk daha yeniydi kızz kıyamadımmm...kaydirigubbakcemile3

kiyaman dabii kaydirigubbakcemile3

zürmelimmm

bibeemm hayırlı ossun annem topiğinn çok güzel anlatmışsın emeğine sağlıkkk

aaaaaa ne güzel cekiyorsun öyle yaaaa
ben iste böyle senin yaptigin gibi cekemiyorum, cünki kirpiklerim uzun oldugu icin bulasiveriyorlar, mecbur kisim kisim yedirerek cekiyorum

benimde ya, aksi gibi üst kirpikler kısa, altlar hem gür hem uzun. Kalem çekerken kirpiklere bulaşıyor, çok kalın çekmişim gibi duruyor. Halbuki çok seviyorum altta kalemi

zürmelimmm

bibeemm hayırlı ossun annem topiğinn çok güzel anlatmışsın emeğine sağlıkkk

tesekkur ederim canimopuyorumnanaktan

benimde ya, aksi gibi üst kirpikler kısa, altlar hem gür hem uzun. Kalem çekerken kirpiklere bulaşıyor, çok kalın çekmişim gibi duruyor. Halbuki çok seviyorum altta kalemi

kizlar kirpiklerinizi geri silebilirsiniz nolcakkkii bulassin sizde silin-tatlicadiarzu-

ben zaten normalde kalem çekemiyorum çünkü gözlerim hemen sulanıyo ve kalem hemen akıyosenağlama

off ya bende böle yapıyorum ama bi saate hemen akıyo dayak yemişe dönüyorum vallakaydirigubbakcemile3akmayan bi kalem bulamadım gittiikafamçokkarıştı

Sürmeli süpersin bende senin gibi çekiyorum genelde gözümün içine ve göz kapağımada çekerim zemuszemus

ben zaten normalde kalem çekemiyorum çünkü gözlerim hemen sulanıyo ve kalem hemen akıyosenağlama

aliskin olmadigindandir canimyerimseniben

Evet yaa benimde gözlerim hemen sulanıyor göz sulandırmayan bir kalem yokmu kızlar..

daha oyle bir kalem icad edilmedi sekerimyerimseniben

off ya bende böle yapıyorum ama bi saate hemen akıyo dayak yemişe dönüyorum vallakaydirigubbakcemile3akmayan bi kalem bulamadım gittiikafamçokkarıştı

benimki neden akmiyorrr fisfisfis

Sürmeli süpersin bende senin gibi çekiyorum genelde gözümün içine ve göz kapağımada çekerim zemuszemus

sagol tatlimŞeniz

çok güzel çekmişsin. :KK66: kalemler açısından avondan bende çok memnunum. hatta profosyonel sürme kalemini aldım o daha bir harika. zemuszemus

akma konusuna gelince kişinin gözüyle alakalı ben bunu kesin sonuçladım artık. 5yıldır falan kalem çekmeye başladım. öncesinde sürme kullandım. ama kalemi sürüyorum dışarı çıkıyorum eve geliyorum akmış. hatta artık dışarda elimle göz altlarımı sık sık silerek geziyorum. bu yuzden herkese kalem çeşitleri sordum araştırdım. her çeşitini kullandım. tüm ünlü markaların nerdeyse hepsiniiii. hepsinde de aktı göz pınarlarına toplandı dağıldı. kesinlikle gözle alakalı.
:çok üzgünüm:

X