Kirpik altina kalem nasil çekilir diyenler için (Resimli)

çok güzel çekmişsin. :KK66: kalemler açısından avondan bende çok memnunum. hatta profosyonel sürme kalemini aldım o daha bir harika. zemuszemus

akma konusuna gelince kişinin gözüyle alakalı ben bunu kesin sonuçladım artık. 5yıldır falan kalem çekmeye başladım. öncesinde sürme kullandım. ama kalemi sürüyorum dışarı çıkıyorum eve geliyorum akmış. hatta artık dışarda elimle göz altlarımı sık sık silerek geziyorum. bu yuzden herkese kalem çeşitleri sordum araştırdım. her çeşitini kullandım. tüm ünlü markaların nerdeyse hepsiniiii. hepsinde de aktı göz pınarlarına toplandı dağıldı. kesinlikle gözle alakalı.
:çok üzgünüm:

Güle güle kullan canim.. avonu bende sewiyorum.. yerimseniben

offffffffff böyle çekemiyorum ben yaa mafoldumben

çeke çeke alisir elin tatlim.. a.s:1hug:

flormarın kalemleri bende çok fena akıyor. alix avien kullanıyorum 2-3yıldır falan.o iyi geldi bana. akma falan olmadı.çok memnunum.

kızlar bende bütün kalemler akıyor sanıyordum, ama avonun açılıp kapanabilen göz kaleminden aldım, onda hiç akma olmuyor.. kesinlikle tavsiye ederim..:teytey: diğer kalemlerden çok farklı, sadece bunu kullanır oldum...

Avonun kalemi bende de var aynısından. Ama çok akıyor ve dağılıyor. Çok yumuşak sürümü de çok güzel ama işte dayanmıyor. bu arada gerçekten çok güzel çekmişsin kalemi canım :nazar:

ya sürmeli bende awonun göz kalemini kullanıyorm çokta memnunum fakat bende diger arkadaslar gibi iç kısmına yakın sürüyorum senn kadar altına sürmek cesaret ister. dözleri daha iri gösteriyor hemde senn yaptıgın gibi olunca.akmıyomu peki gün içinde kullanırken?

avonun kalemleri, benim gözlerimde buğulanmaya neden oluyor göremiyorum. sizlere kesinlikle cecile nin kalemlerini şiddetle tavsiye ederim kısslar asla akma bulaşma olmuyor. sürdüğünüz gibi saatlerce kalıyor. benim gözlerime çok iyi geldi. antialerjik olması lazım yanlış hatırlamıyorsam.

ama cecilenin uzun ve arkası silgili kaleminden bahsediyorum. diğer kelemleri akıyor . benim kelemim birtmişti babama sipariş verdim arkası silgili demeyi umnutmuşum, normalinden almış oda ,hiç memnun kalmadım ondan. her yerde de bulunmuyor soyka. :))):eek:

sürmelim kelem çekişin çok güzel gülüm maaşallah gözlerine:))

ya alt kirpiklerim aşırı uzun üst kirpikler kadr altna kalem çekemiyorum kirpik izin vermiyor birkere kuoför lacivert çekmişti mükemmeldii hemen bi anlam kazanıyo gözlerr ama yapamıyorum:KK43:

X