Göz Makyajı kirpik ve kaş uzatmak isteyenler mutlaka okusun!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kafayı yedm ben kaşla aslında çok seyrek değil resmini koyup yorum yapmanızı isticem ama takıntılıyım işte çok sık olmasını istyorum napıyımm:)
sarımsak badem yagı vitaminler çam terebendi hint yagı zeytnyağ hersey sürüom ya aslnda sarımsağın fydasını çok gördüm hemen uzatyo ama ben çıkmayan yerlerde çıksın istyorum kaşlarımın başlarında dökülenler orldu onlar çıksın istyorum tamam sarımsak süper çıkartyo ama aldıklarımı çıkartıyo onların zaten gec çıkmasını istyom dökülenlerre napçaz:KK43:

badem yağı göze kaçtımı maffediyor ya

Kremin kirpik ve kaş uzattığını okuyunca çok şaşırdım çünkü ben de o kremden var ve bitmek üzere büyük kutu,ara ara yüzüme sürdüm hiç bi şekilde ne kaşım,ne kirpiğim uzamadı.Kişiden kişiye değişiyo demekki.Bence kaş,kirpik için o kadar para vermeye gerek yok daha etkili yöntemleri deneyin.

Badem yagini ben kirpiklerime sürüyorum.. Fakat kötü yanini görmedim henüz?

kayısı çekirdeği kremini nasıl sürüyorsunuz yağını deseniz anlıycam da krem nasıl sürülür kirpiklere anlamadım kızlar başka deneyip faydasını gören varmı?

kayısı çekirdeği kremini nasıl sürüyorsunuz yağını deseniz anlıycam da krem nasıl sürülür kirpiklere anlamadım kızlar başka deneyip faydasını gören varmı?

canım eline biraz krem al ve kırpiklerine sanki rimel süere gibi elinle sür zaten o kirpiğe yapışır ve emer vereliniortak

kipikleri uzatıyor arkadaşlar bir aydır kullanıyorum tkma kirpik gibi olmuyor tabiki ama yinede iki kat rimelle süper duruyor şakkıdı

Arkadaşlar tamamen başka amaçla kullandığım bir ürün tesadüfen farkettimki inanılmaz şekilde kirpik ve kaş uzatıyor.

bu ürün mecitefendinin kayısı kremi. evet ne alaka diyeceksiniz ama inanın uzatıyor:) ben cildim için almıştım ve bitkisel nasılsa diye göz çevremden sakınmadım sürerken, bir süre sonra kirpiklerim uzamaya başlamasına anlam veremedim:uhm: ama başka bir üründe kullanmıyordum. hatta sol gözümün alt kenarında defalarca arpacık çıktığı için kirpiksiz bir bölüm vardı. senelerce kirpik çıkmayan yerde şu an bir sürü uzun uzun kirpiğim var. yine aynı şekilde küsmüş kaşlarımda çıktı. acaba dedim ve anneme kullansana dedim 10 gün kullanmasıyla onunda kirpikleri çok belirgin şekilde uzayınca emin oldum. siteye sık giremiyorum sorularınız olursa takip edebilirmiyim bilmiyorum ama girmeye çalışcam. ancak anlaşılmayacak çok bişey yok sanırım. 15 gün akşam yatarken kirpik ve kaşlara dip ve uçlarına bu kremi sürüp yedirip yatın. bu kadar... ama yüzü tüylü olanlar YÜZÜNE SÜRMESİN lütfen bende onlarıda uzattı çünkü:eek:lmaz:

not 1: bu arada bacaklarımda deriden çıkamayan ince tüyler oluyordu ve kıl dönmesi gibi kırmızı kabartılar yapıyordu, onlarada sürdüm güçlenen tüylerden bir kısmı dışarıya çıkabildi ve kabartılar azaldı böylece:teytey: kısacası bu krem tüy güçlendiriyor.

not 2: fiyatı 12,5 tu 10 liraya aldım, sadece kirpik ve kaş için kullanacaklar oldukça büyük bir kutu. ama mükemmel kokuyor...:lepi:

canım çook sağol. ben bu kremden almıştım 3 lü kampanya vardı mecitefendide 3 ürün 30tlkaydirigubbakcemile2. allahtan yüzüme sık kullanmamışım. arada sürüyodum ama tüylenmeden çekiniyodum açıkçası. bunu yazdığın çok iyi olmuş. yoksa yüzüme devamlı kullansam sonuçları düşünemiyorum ki makyaj malzemelerimden de şüphelenip birçok şeyi atmak zorunda kalırdım :1shok: sağol tembellik etmezsem ben de deneyeceğim taktiğini kaydirigubbakcemile2opuyorumnanaktan

arkadaşlar ben tvde bir cilt uzmanını dinlemiştm badem yağı ve bunun benzeir yağları kaşa surmek iyi deil dedi çunku sonuçta bunlar ya kaş duşukluğune neden olabilir onun telafisi daha zordur dedi.yazıp bilgilendirmek istedim

Bende 1 haftadır mecitefendi kayısı çekirdeği kremi kullanıyorum ve kirpiklerimde belirgin bi şekilde uzama oldu...

Arkadaşlar

Kullanan var mı Mecitefendi nin kreminden?Merak ediyorum.Badem ve hint yağını denedim bir süre fakat sonuç alamadımzemuszemus.

Teşekkürler şimdiden...

X