Düğün Kış düğünü???

Düğününüze çok az kalmış, Bir ömür boyu mutluluklar diliyorum!:nazar:
Darısı bizlerin başına inşAllah!! :)
:Saruboceq:

saol canım benimmm
allah hayrlısıyla tüm sevenleri birbirine kvuştursun
yuvayı kurmak degil yürütebilmek en önemlisiŞeniz

arkadaşlar çok teşekkür ediyorum fikirleriniz için yazılarınız için herbirinize teker teeker

valla belinaycım şu an imkanım olsa yarın evlenirdim:))) ama malesef hem bu kriz ortamı hem maddiyat dolayısıyla beklemedeyiz sanırım bizde 2010 ilkbaharı evleniriz.bide şey var akrabalar kışın yapmayın baharda yapmayın yazın yapın işte çocukların okulu var da şu da buda valla kendimizi kime göre ayarlicaz şaşırıyorum bazen bende ya mayıs ya eylül ayında evlenmek isterim içimden ilk geçen mayıs hatta içimden geçen düğün tarihi 15.05.2010 cumartesi(düğünümün özellikle cumartesi akşamı olmasını istiyorum pazar olunca misafirleri düşünüyorum ertei gün iş güç biz gitmicez ama pazar akşamı düğünlerini sevmem):)) desenize bana hel sen önce bi nişanlan düğünün kusur kalsın:)))

nebilim kışın üşürüm diye düşünüyoruum ee birde yeni gelin olucağımız için ilk 1 hafta 2 hafta falan sürekli su kuşu misali olucaz kışın zor olur diye düşünüyorum.. artı kuafördü eve gelişti evden çıkıştı o aralıkta soğuktu yağmurdu nebilim ben sevmiyorum kış düğününü ama yinede büyük konuşmamak gerek dimi??

Bencede büyük konuşmamak gerek Belinay kuzum
Bende derdim kışın düğün mü olur yaa aklı yok mu bunların diye:roflol:
Meğer benim aklımda yokmuşkaydirigubbakcemile3
Hani derler ya tencere dibimi yiyen kışın evlenir
Ben hep kısırın son kalanlarını yerdim bana hep kış gelini olacak bu derlerdi
Ben de olduuuuuu ben evlenmicem ki derdim
Evlendim mi evlendim hemde okul bitikten sonra Şeniz bulmuşum kocimi dedim benim olsun:lepi:
Eşime de diyorum bazen 'Bakma aslında 18 inde evlenmzdim de senden bir tane kalmış bulmuşken bastım nikahı benimsin:lepi: başka şansın kalmadı yarvuuuuuu:jeyyar: boşuna bakmaya heveslenme kızlara:mymeka:
Ben ocak ayında evlendim...
Ocak 29.2006
Bütün hafta hava günlük güneşilik geçtiiii tam benim düğüne 2 gün kala bir kar bir fırtına sorma
Bütün apartman seferber olmuşlar yaa ben daha uyuyrken (birde benim düğün gündüz olduuu) apartmanın önü temizlenmiş Derya kaymasın düşmesin diye
Yengem ayağını burkturmuştu eve girerken gelinliğiyle
Bütün apatman beni korudular aman düşecek diyee
Ama çok güzeldi yaaa
Annem için zor tabii misafirler içinde çok zor oldu ama oldu bitti işte
Benim gelinlik açıktı tabii güya Eylülde evnecektim Dedeciğimi kaybettik erteledik
Ben düğüne 2 gün kala sabah akşam pekmez içmeye başladım (ki buda ikinci büyük konuşmamm aaa içme ben onu öğğğkkk hayatta içmeeeeeeeemmmm üstüne para ver yine içimem) düğünde üşümeyeyim diye içtim mi içtiiiiiimmmmmmmmmm:dilcikar:
Üşümedimde zaten sen bişey anlamıyorsun geçip gidiyor koşuturmayla
Biz o nedenle tekrar düğün yapıcaz hemde İstanbulda sende ilk davetlimsin tabii Ufuğunda....
Biz telaşdan anlamadık bişey eşimin hayallerindeki gibi bir düğün olmadı
İstanbuldan kimse gelmedi düğüne o kışta normal tabii
Ama düğün salonunda çekilen fotoları görmelisin benim üzerime üşüyorsun diye attılar şalısenağlama gelinliğimim üstü çok kötü görünüyooooooooo
Neyse 2. düğüne kısmetse ablanın gelinliği çok hoş görünüyordu senin
Onun duvağından yaptırtırımmm:eek:

valla ben de yaz düğünü istemiştim ama askere yollamak zorunda kalınca kışa kaldı bir dahaki yazı beklemek de istemiyoruz.

valla belinaycım şu an imkanım olsa yarın evlenirdim:))) ama malesef hem bu kriz ortamı hem maddiyat dolayısıyla beklemedeyiz sanırım bizde 2010 ilkbaharı evleniriz.bide şey var akrabalar kışın yapmayın baharda yapmayın yazın yapın işte çocukların okulu var da şu da buda valla kendimizi kime göre ayarlicaz şaşırıyorum bazen bende ya mayıs ya eylül ayında evlenmek isterim içimden ilk geçen mayıs hatta içimden geçen düğün tarihi 15.05.2010 cumartesi(düğünümün özellikle cumartesi akşamı olmasını istiyorum pazar olunca misafirleri düşünüyorum ertei gün iş güç biz gitmicez ama pazar akşamı düğünlerini sevmem):)) desenize bana hel sen önce bi nişanlan düğünün kusur kalsın:)))

canım benim düğünümde 16 mayıs cumartesi.aman yanlışlık olmasın diye yazıyorum15 mayıs cumaya geliyo.

canım ben kış düğünü olsun ya da olmasın hiç önceden düşünmemiştim sadece yağmurlu karlı vs olmasın istiyodum hala daha dua ediyorum çünkü düğünüm 1 şubatta.siz de benimle dua edin olmazmı dua edin de 1 şubatta istanbulda ne kar olsun ne de yağmur bahardan kalma bir gün olsun

hayırlısı olsun diye dua et belinaycım. Rabbim herkese sağlık versinde gerisi boş. Terslik olacaksa yazında oluyor. Geçen yaz bi kır düğünü vardı.Kapalı hiç bir yer yok.Yağmur bi bastırdı.Gerisini sen düşün. Kavuşunda bir an önce.....

hepinize çok teşekkür ederimmmm düşünceleriniz için... lavanda bu arada çok güzel yazmışssın evet hayırlısı olsun diye dua etmem gerek canımsın sen.. ayrıca deryacımmmmmm seve seve koşa koşa gelirirm eğer çağırırsannnn gelmezmiyim yahuuuuuuuu canımsınnnn kuşummmm :)

bende bahar dugunu yapmak isterdim ama ankarada acık hava istiyorsanız haziran ortasından baslar.. hatta bizimki 20 haziran olcak umarım yagmur yağmaz :KK43:(

Bende kışın evleniyorum:) Martta inşallah...
Kışın ya da yazın evlenecek tüm arkadaşlar Allah mesut etsin diyorum :)

bende kışın evlenecek olanlardanım:teytey: ocak sonu gibi sömestr da inşallah. kış ya da yaz hiç farketmiyor her ikisnde de aynı mutluluğu yaşayacağım kesinŞeniz sonuçta eğer sevdiğiniz erkeke evlenyorsanız zaman, mekan kavramı o gün için analamını yitiriyor bence:1hug: hepinize mutluluklar diliyorum..:nazar:

Kıslarrrrrrrr sizce kış düğünü nasıl olur? Ben henüz dün sözlenmiş taze sözlüyüm..Nişanım 2010 Nisanda olacak.. Düğünü Eylül düşündük aşkımla..Ancak kız kardeşiminde temmuz 2010 da düğünü olduğu için aramızda çok kısa zaman var (2 ay) ...Bu yüzden babam istemiyor.. 2011 Ocak gibi ya da 2011 Haziran..Öncesi zor :çok üzgünüm: of yaaaa ne uzun zaman.
Geçer mi?:gitme:

bende yazi bekleme hemen evlennnopuyorumnanaktan

bence en güzeli yaz başlarında olan düğünler çok sıcak ve kış düğünleri zor oluyo tanıdıklardan biliyorum gelin donmuştukaydirigubbakcemile3

ocak'ta evleniyorum ben de kısmetse. tek korkum kar yağma ihtimali. yoksa bulutmuş, yağmurmuş, umrumuzda değil. zaten yazdan nefret ederim...hatta yağmur yağsa hafiften, mutlu bile olurum düğünümde :))

Kıslarrrrrrrr sizce kış düğünü nasıl olur? Ben henüz dün sözlenmiş taze sözlüyüm..Nişanım 2010 Nisanda olacak.. Düğünü Eylül düşündük aşkımla..Ancak kız kardeşiminde temmuz 2010 da düğünü olduğu için aramızda çok kısa zaman var (2 ay) ...Bu yüzden babam istemiyor.. 2011 Ocak gibi ya da 2011 Haziran..Öncesi zor :çok üzgünüm: of yaaaa ne uzun zaman.
Geçer mi?:gitme:

hayırlı olsun canım bende kısmetse 2011 haziranda evlencem geçer geçer merak etme kaydirigubbakcemile5

X