Kısa boy ve kınalık/gelinlik bulamama sorunu

Özel bir gğ
Aslında bazı yerler aşırı yardımcı olmuştu dükkan ismi hiç hatırlamıyorum gelinlik için baya istediğiniz hale getirirler . Kadıköy'de boğanın asagidinda da gelinlikçi çok ama fiyatlar özellikle iyi yerler bana çok pahalı gelmişti diğer yerler de o kadar kaliteli gelmemişti. Ama bayıldığım bı gelinlik vardı ysin 39 bin dedi bağa:))
En özel günümüz aslında ama 39 bin de bir seferlik için çok fazla 😢 O kadar çok almamız gereken mobilya, çeyizsel ürünler var ki gelinliğe bu bütçe çok fazla gelir

Özel bir gğ

En özel günümüz aslında ama 39 bin de bir seferlik için çok fazla 😢 O kadar çok almamız gereken mobilya, çeyizsel ürünler var ki gelinliğe bu bütçe çok fazla gelir
Ben düğün yapmamıştım, gelinlik fikri de kısa süreli gelip geçmişti, nikahta beyaz elbise giydim. Ya en özel gün diye diye bütçemizi cokertiyorlar

Ben düğün yapmamıştım, gelinlik fikri de kısa süreli gelip geçmişti, nikahta beyaz elbise giydim. Ya en özel gün diye diye bütçemizi cokertiyorlar
Herkes fırsatçı oluyor maalesef bu hale geldik mecburen alınacak bunlar deyip fiyatları şişirdikçe şişirdiler. Şimdi ücretler ne kadar bakalım gidince öğrenicem 😌

ben gelinliğimi diktirdiğimde kadın bana eğer istersem düğünden sonra gelinliği alabileceğini söyledi. verdiğimiz paradan biraz daha azına dükkana satıyorsunuz. ben satmadım gelinliğimi ama satan çok arkadasim vardı. bence bi araştırabilirsiniz. ayrıca kabarık bir gelinlik seçmeyin dar üzerinize tam oturan uzun ve dökümlü etekle boyunuz uzun gözükebilir.

Bazı gelinlikçilerde üzerinize göre dikim yapılıp sonrasında da kiralama seçeneği olabiliyormuş. Her yerde geçerli olur mu bilemiyorum ama sorucam baktığım yerlerde bunu :)

Kabarık bir gelinlik bende istemiyorum, aklımda A kesim helen modellerden var ama bakalım ☺️
ben gelinliğimi diktirdiğimde kadın bana eğer istersem düğünden sonra gelinliği alabileceğini söyledi. verdiğimiz paradan biraz daha azına dükkana satıyorsunuz. ben satmadım gelinliğimi ama satan çok arkadasim vardı. bence bi araştırabilirsiniz. ayrıca kabarık bir gelinlik seçmeyin dar üzerinize tam oturan uzun ve dökümlü etekle boyunuz uzun gözükebilir.

Bazı gelinlikçilerde üzerinize göre dikim yapılıp sonrasında da kiralama seçeneği olabiliyormuş. Her yerde geçerli olur mu bilemiyorum ama sorucam baktığım yerlerde bunu :)

Kabarık bir gelinlik bende istemiyorum, aklımda A kesim helen modellerden var ama bakalım
Gelinlik bakmaya başladığınızda baktığınız yerleri ve fiyatlar hakkında bilgi verebilir misiniz? Bende aynı sürecteyim, hafta sonundan itibaren bakmaya başlayacağım fikir olması açısından paylaşım yapabilirseniz çok sevinirim ☺️

Gelinlik bakmaya başladığınızda baktığınız yerleri ve fiyatlar hakkında bilgi verebilir misiniz? Bende aynı sürecteyim, hafta sonundan itibaren bakmaya başlayacağım fikir olması açısından paylaşım yapabilirseniz çok sevinirim ☺️
Aaa tabiki. Ben İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Pendik için çok seçenek olduğunu söyleyenler oldu. Biz de bu hafta bakmaya başlayacağız :)) Sizde bana yazın lütfen yakınsak eğer fikir edinmiş oluruz :)

Aaa tabiki. Ben İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Pendik için çok seçenek olduğunu söyleyenler oldu. Biz de bu hafta bakmaya başlayacağız :)) Sizde bana yazın lütfen yakınsak eğer fikir edinmiş oluruz :)
Yakın değiliz ben Avrupa yakasındayım ama Anadolu yakasında da gezeceğim yerler var mutlaka haber veririm bende size :)

Hanımlar merhaba hepinize, yaza düğünüm var nasip olursa ama şöyle bir sorunum var. Boyum 150' lerde ve çoğu zaman maalesef üzerime göre abiye, elbise vs bulamıyorum. Nişanım için kıyafetimi diktirmiştim çünkü mağazalarda denediğim her model üzerime çuval gibi gelmişti :KK43:

Şimdi de aklımda kına kıyafeti ve gelinlik var. Ramazan sonrası denemeye başlayacağım ama yine üzerime göre bulabileceğime inancım yok. Boyum dediğim gibi 150' lerde kilom da 49. Nişan kıyafeti için 13.000 TL para vermiştim ve tek kullanımlık oldu, hem bütçe hem de elimde kalmaması adına bu kez diktirmek istemiyorum. Benimle aynı dertten muzdarip olan var mı aranızda merak ediyorum. Üzerime göre bulabilir miyim sizce??
Genelde gelinlikler nişanlıklar 38 beden gibi oluyor 1 numaraları... sizin boy ve kilo standart üretimin altında kalıyor maalesef.. kilonuz boyunuz ile orantılı muhtemelen fiziğiniz düzgündür. Hiç üzülmeyin bence dikim yapan yerlere kiralamak için fiyat sorun, ben satın aldım ama aynı yerden arkadaşım üzerine diktirdiği gelinliği kiralamıştı... il hangisi bazı yerlerde bildiğim gelinlikçiler var telefonla arayıp sorabilirsiniz

Genelde gelinlikler nişanlıklar 38 beden gibi oluyor 1 numaraları... sizin boy ve kilo standart üretimin altında kalıyor maalesef.. kilonuz boyunuz ile orantılı muhtemelen fiziğiniz düzgündür. Hiç üzülmeyin bence dikim yapan yerlere kiralamak için fiyat sorun, ben satın aldım ama aynı yerden arkadaşım üzerine diktirdiği gelinliği kiralamıştı... il hangisi bazı yerlerde bildiğim gelinlikçiler var telefonla arayıp sorabilirsiniz
Evet maalesef böyle bir sorun yaşıyorum her mağazada, nişanlık seçiminde çok zorlanmıştım bu yüzden 😌 Kilom 47 🫶🏼 Dış görünüşümden memnunum 💞

X