Kıskançlığım patolojik olabilir mi kavga ediyoruz sürekli

Eşim hastanede calısıyor aksamları nöbette hemsirelerle kahve cay iciyorlar illa ki.Yani ama rahatsız oluyorum artık.Bana herkes iciyor napayım tek mi oturayım dedi.Bir hemsire kadın var bize reçel yapıp gönderiyor gittim tanıstım eşimle ilgiliydi ama evli aynı zamanda yani şüphelenmedim ama arkadaslarım dikkat et diyip duruyor kafamı kurcalıyorlar.Eşimle de tartıstık sorma kimle ne yaptıgımı nöbette artık dedi hatta “onlar senin kadar sormuyorlar “dedi orda patladım işte o laf ne demek yani sinirle söyledim diyor ama bilmiyorum cok üzgünüm.Sizce kim haklı
İyi de bunda anormal bir şey yok. Bizim işyerinde bir abiyi eşi böyle darlıyordu, adamın bir kere yüzünün güldüğünü görmedim. Herkes eşinizi sizin gördüğünüz kadar muhteşem görmüyor merak etmeyin, insanlar mecburen bazen birlikte vakit geçirmek zorunda kalıyorlar. Boşuna kuruntu yapmayın, çevrenizdeki insanlar konuşur durur. Eşinizde cidden şüphelenilecek bir hareket görürseniz o zaman dikkat edersiniz, şimdilik kendinizi boşuna üzüyor gibi görünüyorsunuz.

Evet kendi basıyormuş bunu anlattı iki saat
Benim de bir tanıdığım vardı böyle. Kocasına baskına giden. Çok cringe bir durum ve arkadaşlar arasında hep dalgasını geçiyorlar. Hem kendisini hem eşini gülünç duruma sokuyordu.

İyi de bunda anormal bir şey yok. Bizim işyerinde bir abiyi eşi böyle darlıyordu, adamın bir kere yüzünün güldüğünü görmedim. Herkes eşinizi sizin gördüğünüz kadar muhteşem görmüyor merak etmeyin, insanlar mecburen bazen birlikte vakit geçirmek zorunda kalıyorlar. Boşuna kuruntu yapmayın, çevrenizdeki insanlar konuşur durur. Eşinizde cidden şüphelenilecek bir hareket görürseniz o zaman dikkat edersiniz, şimdilik kendinizi boşuna üzüyor gibi görünüyorsunuz.
Ya işte gittim tanısmaya habire X bey cok iyidie cok efendidir bize cok yardımcı olur diyip durdular yani dedim sen neymissin böyle

Ya yapmadım zaten baskına git falan diyorlae hatta haklısınız
Bunu diyen arkadaşlarınız mağaradan mı geliyor hiç mi hayatlarında iş arkadaşları olmamış kaldı ki sağlık sektörü farklıdır yani nöbet saatleri uzun e zaten hastalar hasta yakınları ortam stres yüklü orada doktor olsun hemşire olsun hizmetlisi olsun oturup çay içip boş muhabbetle kafa dağılıyor yoksa geçmez yani. Hastanelerde ortamlar şöyle kötü millet birbirinin üstüne atlıyor gibi saçma bi algı var 😄 yahu bizim istasyonlar 2+1 ev şeklinde 3 sağlıkçıyız bu durumda bizim kocalar bizi çarmığa germesi lazım😂😂

Ya kafanız mı güzel neden yalan atayım bu konuda zaten beni rahatsız eden de bu doktorlae hemsirelerle cay kahve iciyor.Hemsire arkadaslae gereksiz alınganlık yqpmasın kimseyi genellemiyorum

İçemez mi? Bende ironi yapıyorum yanlış anlaşılır diye yinede güncelledim bıktım burada ki toksiklikten. Kafası güzel biri var ama bilemiyorum kim bu konu da. 🥱
Size hayatta başarılar hüsnü kuruntularla.

yakısıklı olunca mı kadınlar yaklaşıyor bu yaklasımda sıkmadı mı artık? Herkes kocama asık demiyorum zaten
Beybi doktor diyede yaklaşmazlar yani elini sallasan doktor zaten hastanede seninki yavşak bi tip değilse efendi adamsa kim neden laubali olsun hele bi doktora cesaret edemezler ki

İçemez mi? Bende ironi yapıyorum yanlış anlaşılır diye yinede güncelledim bıktım burada ki toksiklikten. Kafası güzel biri var ama bilemiyorum kim bu konu da. 🥱
Size hayatta başarılar hüsnü kuruntularla.
Bunu diyen arkadaşlarınız mağaradan mı geliyor hiç mi hayatlarında iş arkadaşları olmamış kaldı ki sağlık sektörü farklıdır yani nöbet saatleri uzun e zaten hastalar hasta yakınları ortam stres yüklü orada doktor olsun hemşire olsun hizmetlisi olsun oturup çay içip boş muhabbetle kafa dağılıyor yoksa geçmez yani. Hastanelerde ortamlar şöyle kötü millet birbirinin üstüne atlıyor gibi saçma bi algı var 😄 yahu bizim istasyonlar 2+1 ev şeklinde 3 sağlıkçıyız bu durumda bizim kocalar bizi çarmığa germesi lazım😂😂
Evet bu
Kocanız şuana kadar sizi aldattı mı ?
hayır ama sevgiliyken aramızda güvenle ilgili bir ayrılık yasadık ondan sonra basladı bende bunlar 4sene gecti üstünden o olayın izi kaldı galiba

Beybi doktor diyede yaklaşmazlar yani elini sallasan doktor zaten hastanede seninki yavşak bi tip değilse efendi adamsa kim neden laubali olsun hele bi doktora cesaret edemezler ki
Ya zaten öyle sadece esim bence samimi davranıyor cünkü ziyaretw gittigimde hep övüp durdular cok iyi cok seviyoruz falan

X