Kıskançlığım patolojik olabilir mi kavga ediyoruz sürekli

Ne korkunç düşünceli insanlar. İftira etmeye utanmıyorlar demek ki. Ya da çalışma ortamını bilmiyorlar kafalarına göre sallıyorlar.
Çoğu arkadaş ortamında böyle patavatsızlık yaparak karşı tarafın aklını kurcalamaya çalışan biri oluyor mutlaka. Erkek arkadaşımla bir sorunum olduğunda ya da şikayetim olduğunda anlatmıyorum kafam daha rahat :KK53:

Ya zaten öyle sadece esim bence samimi davranıyor cünkü ziyaretw gittigimde hep övüp durdular cok iyi cok seviyoruz falan
Belkide siz gittiğinizde sevimli durmak adına demişlerdir x beyide severiz çok iyidir vs gibi bu dili kullanan çok insan var bi yakını geldi mi övmeye başlar. Siz hiç ses etmeyin o hemşireler yada doktorları kim varsa işte yasak meyve gibi cezbedici hale getirmesin. Benim yanımda benim eşimi övseler benim aklıma böyle şeyler gelmez ama siz demek ki falso bi şey gördünüz

Çoğu arkadaş ortamında böyle patavatsızlık yaparak karşı tarafın aklını kurcalamaya çalışan biri oluyor mutlaka. Erkek arkadaşımla bir sorunum olduğunda ya da şikayetim olduğunda anlatmıyorum kafam daha rahat :KK53:
Sorun da anlatmamıstı. Birden dedi hic kontrole gidiyo musun git falan demeye basladı

Haklısın destek almam gerekiyor galiba
Belkide siz gittiğinizde sevimli durmak adına demişlerdir x beyide severiz çok iyidir vs gibi bu dili kullanan çok insan var bi yakını geldi mi övmeye başlar. Siz hiç ses etmeyin o hemşireler yada doktorları kim varsa işte yasak meyve gibi cezbedici hale getirmesin. Benim yanımda benim eşimi övseler benim aklıma böyle şeyler gelmez ama siz demek ki falso bi şey görd

Sorun da anlatmamıstı. Birden dedi hic kontrole gidiyo musun git falan demeye basladı
Ya farzet ki adam yanlış şeyler yapıyor şüphelendiniz gittiniz ee kendinizi birine gösterseniz ne değişecek ki? Aldatma gibi bir durum varsa kadın sizden çekinip ayrılacak mı sanki? Ya da eşinizin öyle bir niyeti varsa çekinecek mi sanıyorsunuz.

Adam yanlış bir şey yaparsa elbet bir yerden falso verir merak etme.

Belkide siz gittiğinizde sevimli durmak adına demişlerdir x beyide severiz çok iyidir vs gibi bu dili kullanan çok insan var bi yakını geldi mi övmeye başlar. Siz hiç ses etmeyin o hemşireler yada doktorları kim varsa işte yasak meyve gibi cezbedici hale getirmesin. Benim yanımda benim eşimi övseler benim aklıma böyle şeyler gelmez ama siz demek ki falso bi şey gördünüz
Ya hatta reçel getirdi dedim ya arkadasım yeme sakın at cöpe falan dedi güvenşyo musun ki veren kadına dedi fjfj o manyak kafamı bulandırdı

Ya kafanız mı güzel neden yalan atayım bu konuda zaten beni rahatsız eden de bu doktorlae hemsirelerle cay kahve iciyor.Hemsire arkadaslae gereksiz alınganlık yqpmasın kimseyi genellemiyorum
Kadın doktorlarla içse sorun olmayacaktır yani? Hemşire olunca ne oluyor? Herkes ekmeğinin peşinde ve kocanız ekmek değil.

Ya hatta reçel getirdi dedim ya arkadasım yeme sakın at cöpe falan dedi güvenşyo musun ki veren kadına dedi fjfj o manyak kafamı bulandırdı
Ay çok saçma kabus gibi bi insan😄 bizdede mesela bahçesi olan getirir, zeytini zeytinyağı yahu kurbana bile giren oluyor bu ne saçmalık bide böyle reçeller kahvaltılık soslar vs hastaneye hep getirilir ki kahvaltıda yensin diye. Ben mesela kendi zeytinyağlarını çıkaran bi arkadaşımızdan aldım ve erkekti kendisi eşi böyle düşünse ruh hastası derim 😄

Alakasız zamanlarda ziyaret adi altında kocalarını kontrol eden kadınlar çok komik gelir bana.
Adam bir halt yiyorsa bile siz gidince ne değişecek? Herkes kim evli kim değil biliyor, ne yaşıyorsa ona göre yaşıyor. Hastanede de farklı bir halde yakalayamayacağiniza göre, arkadaşlarınızın gazıyla eşinize kimseyle kahve içme muhabbetlerine girmeyin. Çok küçük düşürücü böyle şeyler.

Kadın doktorlarla içse sorun olmayacaktır yani? Hemşire olunca ne oluyor? Herkes ekmeğinin peşinde ve kocanız ekmek değil.
Bizler de karma calısma ortamlarımda çalışıyoruz.Yeri geliyor kahve çay içiyoruz tabiki.Böyle zihniyeti kötü insanlar bizim hakkımızda da böyle düşünebilir.İğreniyorum.

Alakasız zamanlarda ziyaret adi altında kocalarını kontrol eden kadınlar çok komik gelir bana.
Adam bir halt yiyorsa bile siz gidince ne değişecek? Herkes kkm evli kim değil biliyor, ne yaşıyorsa ona göre yaşıyor. Hastanede de farklı bir halde yakalayamayacağiniza göre, arkadaşlarınızın gazıyla eşinize kimseyle kahve içme muhabbetlerine girmeyin. Çok küçük düşürücü böyle şeyler.
Evlenmeden önce de böyle düşünceleri varmış kocası ile ilgili. Bir güvensizlik varmış ama hep karşı tarafa yüklemiş bunu. Bir yerde patlamaz inş

Kendinde hayat mayat kalmamış kuruntulardan, sizi de kuru otlara çevirecek, iyi gelin siz hayatsızın gazına.

X