Kıslarr immdatt

gulcenur

Guru
Kayıtlı Üye
23 Mart 2010
99
2
kızlar merhabar
evleneceğim için tüm ewe halı almayı düşünüyorum hangi halı markasını tavsiye edersiniz önce. ben saray halıya baktım çok güzeldi. fakat padişah halı yada dinarsuda kabartmalı modeller war yeni çıkmış galiba kullananınız warmı kullanışlımı acaba bu kabartmalı halılar çok şık duruyor fakat temizliği falan zor olurmu diye düşünüyorum bana yardım edermisiniz

ben hem salonumda hemde oturma odamda kullanıyorum kabartma halılardan gayette rahat kullanıyorum bide sabit bi marka kullanmıyorum ben ayrı markalar:)

salon halılarım saray ve kabartmalı çok menunun royal de var oturma odamda onlardan hiç memnun değilim

Benim halılarım merinos ve saray memnunum ama kabartmalı halı alma derim çok zor temizliği ve çok koyu renk halı alma canım...

kabartmalı halıların kullanışsız olduğunu duymuştum bende
aralarına tozlar birikiyomuş

Benim halılarım merinos ve saray memnunum ama kabartmalı halı alma derim çok zor temizliği ve çok koyu renk halı alma canım...

cnm bende sasırdım simid mesela sen alma deöişsin baska bir arkadasımız cok memnunum demiş ikinizde güzel yorumlarda bulunmussunuz tesekkür ederim ama ben napcam şimcik :bbo:

X