Kısmet nasıl bulunur

Bi salsalar cocugu sevisse, herkes rahata erecek ama bu kadar zaman sonra sevisen adam o kiza tum mali mulku yapar diye muhtemelen madem sevisecek evlendirelim diyorlar sanirsam.
Bir de ablanın bu kadar dertlenmesi peki🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

Keşke sevisse de ,bir Şevket ve Ferhunde çifti olsalar

Bu sene beğendiğim kişiyi seneye begenmeyebilirim
Nasıl yani ya evleneceğiz diye karar verdiysek aşık olmuşuzdur seneye başkasını beğenebilirim diyorsak o doğru kişi değildir bunun yaş ile alakası yok öyle olsa lisede birbirine aşık olup evlendiğin kişiyi 30 yaşında beğenmiyor olman demek sizin deyiminize göre

Merhaba hanımlar. Öncelikle bu konuyla ilgili buraya yazacağımı hiç düşünmezdim ama oluyor maalesef..
Konu erkek kardeşim..
23 yaşında, belki bazılarınız için bu yaşta evlilik mi olur diyeceksiniz ama kendi işini kurdu dükkan açtı.
Babamda harama bulaşmasın (çok para kazanınca gençde olunca korktu) evlendirmeyi düşündü. Birkaç yıldır biz bunu dillendirdik. Yaşına uygun bulamadık. 1 yaş büyük bile olur diye düşünüyorlar. Ama olmadı maalesef bir de kardesimde çekingen maalesef kendi bulma ihtimali sıfıra yakın. Hiç sevgilisi bile olmadi
Bir de iyice hassaslasti kardeşim kendisinde sorun var kimse onu beğenmiyor sanıyor.
Sormayın derdimizi aile sorununa döndü resmen.
Annem babam arıyor kardeşimi doğru düzgün konuşmuyor bile mesafeli konuşuyor. Ben arıyorum benimle de aynı şekilde. Biz bulamiyoruz diye sitem ediyor sanki.
Ablası olarak neler dedim neler Instagram'dan istek gönder beğendiklerine şimdi öyle bulunuyor diyorum yok yollamiyor. Birde talihsiz birkaç olay geldi başıma onun için çekiniyor artık. İstek attığı Kızın sevgilisi kardeşimi tehdit etmiş önceden diyeyim anlayın işte.
Kaç arkadaşıma dedim aklimizda bulunsun dediler ama el elin eşeğini hesabı...

Lütfen kızlar bize fikir verin kız nasıl bulunur..
Ailece 23 yaşındaki çocuğu evlendirme telaşına düşmenize anlam veremedim

Allah akıl fikir versin. Çocuğu darlayıp durursanız bunalıma girer tabi... İstek at vs, küçük yaşta evlenenler genelde ya okulda buluyor, yada köyden evleniyor. Yok mu köyünüz...

Evlenecek olgunlukta değil. Günümüz gençleri o yaşlarda çocuk...
Bir de böyle zorla, sırf evlenme olsun diye evlenen adamlar, gözü açılmadan evliliğe, çocuğa karışıyor. Sonra gidip başkasına aşık olup, birine tutuluyor, yazık değil mi ondan sonra hem adama hem evdeki kadına..Bırakın, acele etmeden, ilerde gönlünün sevdiğiyle evlensin kısmetse

23 Şubat 2024 Hasta babama kardeşimin gelmemesi başlıklı konunuz :
Kızlar hemen konuya giriyorum babam şeker hastası ayak yarası var enfeksiyon vücuduna gelmiş değerleri yüksek sürekli usuyup kusuyor. Dün ambulansla götürmüş annem bugün bizi aradı eşim götürdü. Kardeşim 40 km mesafede bekar. Gel diyorum hiç değilse babama moral olur yarın gelicem diyor babam zaten 1 haftadır hasta.. kardesimde sırf şehirlerarası gezmek için son model motor alan insan parasında var yani. O kadar canımı sıkıyor ki bu durum 22 yaşında cahilligine mi versem yoksa ben mi abartiyorum lütfen deyin. Amcam da gün içinde ziyaret ediyor. Amcam eniştem var ya bende yarın gelirim diyor. İyi de benim eşim ve amcam bile oğlunun yanında bir adım uzak kalmıyor mu kardesimin yarını beklemesi gerekiyor mu bir de kendi işi istediği zaman gelir diyorum ama yok tartışarak kapattık telefonu

Merhaba hanımlar. Öncelikle bu konuyla ilgili buraya yazacağımı hiç düşünmezdim ama oluyor maalesef..
Konu erkek kardeşim..
23 yaşında, belki bazılarınız için bu yaşta evlilik mi olur diyeceksiniz ama kendi işini kurdu dükkan açtı.
Babamda harama bulaşmasın (çok para kazanınca gençde olunca korktu) evlendirmeyi düşündü. Birkaç yıldır biz bunu dillendirdik. Yaşına uygun bulamadık. 1 yaş büyük bile olur diye düşünüyorlar. Ama olmadı maalesef bir de kardesimde çekingen maalesef kendi bulma ihtimali sıfıra yakın. Hiç sevgilisi bile olmadi
Bir de iyice hassaslasti kardeşim kendisinde sorun var kimse onu beğenmiyor sanıyor.
Sormayın derdimizi aile sorununa döndü resmen.
Annem babam arıyor kardeşimi doğru düzgün konuşmuyor bile mesafeli konuşuyor. Ben arıyorum benimle de aynı şekilde. Biz bulamiyoruz diye sitem ediyor sanki.
Ablası olarak neler dedim neler Instagram'dan istek gönder beğendiklerine şimdi öyle bulunuyor diyorum yok yollamiyor. Birde talihsiz birkaç olay geldi başıma onun için çekiniyor artık. İstek attığı Kızın sevgilisi kardeşimi tehdit etmiş önceden diyeyim anlayın işte.
Kaç arkadaşıma dedim aklimizda bulunsun dediler ama el elin eşeğini hesabı...

Lütfen kızlar bize fikir verin kız nasıl bulunur..

Erkek kardeşinizin sizlerin aracılığıyla bir kadınla tanışıp evlenmeye yönelik bir isteği oldu mu sizden ?

Kardeşiniz daha kendi babasının hastalığında koşup gelmekten aciz bir insan. Bu karakter ve yapıdaki bir adam evlenirse ne olacağını sanıyorsunuz ? Kendi anne babasına merhameti olmayan, onlara koşup gelmeyen kardeşinizi birileriyle evlendirmek için çabalayıp, insanların da hakkına girmeyin.

X