Kısmet nasıl bulunur

Çocuk 23 yaşındaysa ve birkaç yıldır bu düşünceniz varsa demek ki 20 yaşında evlensin istediniz. Çekingen diyorsunuz. Daha hayatı yaşamamış, görmemiş, insanları tam tanımamıştır bile. Hal böyleyken bir evlilik yaptığında sorunsuz ilerleyeceğini mi sanıyorsunuz. Bu çocuk kendini 25 yaşında yeniden tanıyacak, 30 yaşında yeniden tanıyacak. İnsanların ermesi gereken olgunluklar var. Bırakın kendisi yaşayarak insanları tanıyarak zamana yayarak birini bulsun. Kendi istediği için, engeller çıksa bile mücadele vererek, olumsuzlukları göre göre üstesinden gelmeyi öğrenerek evlensin biriyle.

Siz hazır tepside önüne bir kız koyunca daha iyi olacak sanmayın. Böyle bir evlilikte bunalımların olma ihtimali daha yüksek. İçine kapanık biriyse bir evlilik kurumunun içine adamı atıp sonra da al kendini aç, konuş, anlaş diyemezsiniz. Yapmak istese de zorlanır.

Bırakın sosyal ilişkilerini zamanla kendisi kursun. Kimsenin kızının da başını bu yolla yakmayın. Sonra kız burada gelir konu açar.
Kısmet zorlamakla bir yerlere haber salmakla bulunmaz. Allah nasip ederse siz haber salmasanız da o denk gelir. Demek ki Allahın bir bildiği var.

Eski isimden dolayı hafız genç kızlarla çok fazla iletişim kurmuştum, normalde dışardan bakan işte hafızlığını yapmış hayırlı bir kısmet arar diye düşünüyor ama çoğu oturup sınavlara hazırlaniyorlardi. Çevreleri evlendirme derdinde iken onlar baya ders çalışıyordu. Muhafazakâr çevredeki kızların da çoğu artık hayırlı kısmet diyip evlenmiyor. Biraz rahat bırakın kendisi bir şekilde iletişim kurar

Tavsiyeye bak, yokluğun dibi resmen.

Anlık, sosyal medyama istek atanların yalnızca bir ekran görüntülük bölümü 😃

Yazık çocuğa ya ablasının tavsiyesiyle daha çok tehdit alır

Eklentiler

• IMG_1810.jpeg
    IMG_1810.jpeg
    28,8 KB · Görüntüleme: 69
Valla ben 23 te evlendim aklim gayet basimdaydi belki alti olmazdi ama 23 yasinda evlenmez diye bir sart yok insan kendini ne zaman hazir hissederse belki bunu yaparak yanlis yollara girmesini önlemek istiyorsunuz belki simdiden bulsun evlensin sonra daha begenmez zor olur ama artik zaman kendi bulup evlenme görücü usulü kalmadi kendi bulup anlasacak birsey hissedecek öyle bakmayin bakarsin bi cesaretlenmis yaziyor kizlara bence siz karismayin cünkü sonrasinda problem yasayacak sizden bilecektir birak kendi bulur bu kadar üstüne gitmeyin

Bravo size aman red falan etmeyin sakın görsel olarak cok uzun bi liste haline gelsin ego fln tatmin olur belki :KK70:

Size az takip istediği geldiği için yanlış empati kurdunuz ama günlük sildiğim halde yine böyle geliyor.

Hiç ego kasmama gerek yok ihtiyacım da yok.

Konu sahibi istek at demiş kardeşine o da istek attığı kadın da tehdit ettirilmiş, Yanlış ilişki koçluğu olduğunu belirtmek için ilk defa attım.

ne yaşıyosunuz? Ne alaka şimdi😂 nerden anladınız ki
Hiç öyle bi isteğim olmadı ben istemediklerimi geldigi zaman siliyorum öyle bi kıstasım yok bana tuhaf geldi
Silseniz bile tekrar ekleyebiliyorlar tek çare engellemek ya da isteği tutmak
Evli olduğunuz profilde görünse bile aynen bu şekilde ekleyebiliyorlar

X