Kist sonrası

reilasu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2023
40
18
26
Merhabalar, 2 ay önce 5cm bir kist görüldü. O zaman 11 gün kadar bir regl yaşadım. Doktorum dogum kontrol hapına devam etmem gerektiğini söyledi. Buraya kadar herşey düzgün, 1 ay önce 3 günlük bir adet gördüm ve bitirdim. Zaten düzensiz olduğu için normal dedik. Ama, bu ay hala adet olmadım ve ,4-5 hatta 6 gün ağrı çektim hafif regl ağrısı gibiydi. 4. Gün doktora gittim. Kist yoktu, patlamış olabilir dedi. Rahim duvarim kalındı adet olabilirsin dedi ve her ihtimale karşı test yapmamı söyledi. Eve dönerken testi aldım ve ilk İş test yaptım direk negatif çıktı. Yaklaşık 2-3 gün önce yaptım testi. Ama hala herhangi bir regl sancısı veya bir pitircik kan bile yok.

Bu şekilde durum yaşayanlar var mı? Doktor iki türlü kontrol yapti herşey temiz duruyor. Test negatif.. neden ben hala regl olamıyorum. Kist patlama sebebi ile olabilir mi?

Dipnot; smear testi yaptırmami istedi. Onu da yaptıracağım. Yaşım 26 bu yüzden teste uygun olduğunu söyledi

Ayni hastayız bende yaptırdım sıvı alıyorlar sonuç 20 günde çıkıyor hiç birşey hissetmedim
Aslında şuan da işler değişti. İki negatif testten sonra doktorla görüştüm ve bana ilaç verdi. 10 günde bitirip kan vermeye gelmemi istedi. Şuan için gebelik söz konusu değil. Ama durumun ne olduğunu hala bulamadık. Umarım bu sefer ise yarar. Bu arada smear testini nerede yaptırdınız?

Bende 26 yaşındayım Ankara etlikte Zübeyde hanım Hastanesi'nde
Aslında şuan da işler değişti. İki negatif testten sonra doktorla görüştüm ve bana ilaç verdi. 10 günde bitirip kan vermeye gelmemi istedi. Şuan için gebelik söz konusu değil. Ama durumun ne olduğunu hala bulamadık. Umarım bu sefer ise yarar. Bu arada smear testini nerede yaptırdınız?

X