Kist ve Ara kanama,yardımcı olur musunuz?

unuttumgitti

Guru
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2013
100
20
34
Arkadaşlar hiçbir belirti olmadan son adetimden 10 gün sonra tekrar adet gördüm,ara kanama gibi değil bildiğiniz adet.2.gün hemen doktora gittim,bekarım bu arada.6cm hemorajik kistim olduğu ve regl düzensizliğinin sebebinin bu olduğunu söyledi doktor.Bir kac ayda kendiliğinden eriyecektir dedi.Asıl sorum şu ben şuan normalde regl olmam gereken günlere geldim fakat ara kanama sebebiyle gecen hafta regl olduğumdan şuan adet görmüyorum.Fakat sanki regl oluyorum gibi aşırı kasık agrılarım var 2 gündür yerimde duramıyorum.Ara adet görenler sizler sonraki ilk adetinizi hangi tarihte gördünüz?Ara kanamaya göre mi beklemeliyim artık?Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba ben yıllarca ara kanama gördüm , adetlerim 26 günde bir sapmadan oluyor aralarda kanama geliyordu. Kistlerim bekarken vardı sizinki gibi. Geçmiş olsun.

Teşekkür ederim yani ara kanamalar adet düzenini çok etkilememiş sizde,peki sizin kistleriniz kendi kendine erimiş miydi?Doktor hormonal düzenimle oynamamak için ilaç vermiyor bana

X