Kist ve mantar gebeliğe engel mi

ruyalaralemindenbircicek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2019
163
24
Arkadaşlar bir kaç gün önce konu açmıştım kist ve mantarla ilgili bugun doktora gittim doktor kistin hastalıksız doğal kist olduğunu adetle söküleceğini söyledi mantar içinde fitil ve krem verdi gebeliğe engel olup olmadığını sordum ve hiçbir sorun olmadığını gebe kalabileceğimi söyledi fakat burada o kadar yorum okudum ki psikolojim bozuldu ya gebelikte sıkıntı olursa diye her ay düzenli adet olurum ve yumurtlama dönemimde düzenli şekilde geçer içinizde benim gibi olup gebe kalanlar varsa söyleyebilir mi lütfen 🙏

Arkadaşlar bir kaç gün önce konu açmıştım kist ve mantarla ilgili bugun doktora gittim doktor kistin hastalıksız doğal kist olduğunu adetle söküleceğini söyledi mantar içinde fitil ve krem verdi gebeliğe engel olup olmadığını sordum ve hiçbir sorun olmadığını gebe kalabileceğimi söyledi fakat burada o kadar yorum okudum ki psikolojim bozuldu ya gebelikte sıkıntı olursa diye her ay düzenli adet olurum ve yumurtlama dönemimde düzenli şekilde geçer içinizde benim gibi olup gebe kalanlar varsa söyleyebilir mi lütfen 🙏
Ben keseyi görmek için doktora gittim geçen gün benimde kistim varmıs mesela ama zararsız normal bir kist hamile kalmıştım yani

Mantar sorun olmuyor ama hamile iken daha da artıyor tedavini olmayı ihmal etme

Mantar sorun olmuyor ama hamile iken daha da artıyor tedavini olmayı ihmal etme
Eşimle sürekli beraber olamıyoruz görevi nedeniyle 2 ay sonra inşallah tamamen yanımda o zamana kadar fitil tedavisi işe yarar inşallah 🙏 çok korkuyordum mantar yüzünden sıkıntı çıkar diye çok teşekkür ederim

Kist olup sulu pembe akıntı yani biraz kanlı olan oldu mu? Doktora gittim 26 mm kist dedi reglde düşer dedi ama reglime var Bişiler oluyor şimdi bayramda doktoruma gidemiyorum..

X