Kitap Günü Etkinliği

bana da iki türlü de uyar :KK73:
konumuzu SiziSeviyorumDemismiydim SiziSeviyorumDemismiydim açacak idi, gelsin o da bakalım
sayı böyle kalsın diyorum ben de, katılım olsun, hatta katılacaklara soralım bakın aktif olacaksınız di mi ona göre diye :KK8:
yoksa sadece kitap yollamak hiç zevkli olmuyor

Ustume alinip cevapliyorum:KK48:

Bu sene kaynasacagim söz. Ben de kotu hissettim kendimi burada aktif olmayinca.o_O

bana da iki türlü de uyar :KK73:
konumuzu SiziSeviyorumDemismiydim SiziSeviyorumDemismiydim açacak idi, gelsin o da bakalım
sayı böyle kalsın diyorum ben de, katılım olsun, hatta katılacaklara soralım bakın aktif olacaksınız di mi ona göre diye :KK8:
yoksa sadece kitap yollamak hiç zevkli olmuyor
konuya burdan devam edicektik sanırım.

Ben bolunmeyelim diyorum 4 ay iki sefer göndermek mantıklı bence

Geçen sene ilk başta gerçekten aktif şekilde katiliyordum ama sonra hoşuma gitmeyen bazı şeyler oldu çevirsin uzaklaşmam gerektiğini düşündüm çünkü aynı şeyleri görürsem günümü negatif enerjiyle geçirmek istemedim
Bu sene böyle bi problem olacağını sanmıyorum ama...

geçmiş msjları okumaya başlamadan yorumumu yazayım kızlar. 2 grup olacaksa ben katılmam grubunuz bozulmadan devam edin. Geçen sene biliyosunuz ikinci grup ta kaldım pekte mutlu kaldığım söylenemez.
Bir kaç ay 2 kişiye gün yapmak sorun yaratmayacaksa benimde çözümüm bu. Mesajları okuyaraktan geliyorum.

geçmiş msjları okumaya başlamadan yorumumu yazayım kızlar. 2 grup olacaksa ben katılmam grubunuz bozulmadan devam edin. Geçen sene biliyosunuz ikinci grup ta kaldım pekte mutlu kaldığım söylenemez.
Bir kaç ay 2 kişiye gün yapmak sorun yaratmayacaksa benimde çözümüm bu. Mesajları okuyaraktan geliyorum.
ben de 2 grup olursa yokum :KK53:

Kış aylarında çift göndermek daha mantıklı geldi bana ama kararınıza her türlü uyarım.

2017 günü katılım list.
  1. xyzt-5544 xyzt-5544
  2. minerva1988 minerva1988
  3. _meLinDa_ _meLinDa_
  4. kalinkaselin kalinkaselin
  5. Skosnob Skosnob
  6. __giz__ __giz__
  7. loliss loliss
  8. @kitap_asigi
  9. SiziSeviyorumDemismiydim SiziSeviyorumDemismiydim
  10. @melikeeee
  11. azra2004 azra2004
  12. DonukPudra DonukPudra
  13. _Lavin_ _Lavin_
  14. @__ATALANTE
  15. _bloom_ _bloom_
  16. Y yesil_zeytin_
Son liste budur değil mi kızlar?
Yeni başlık açacağım ve kura hazırlayacağım. Sabah yoğundum bakamadım.
Son msjları okuduğuma göre liste budur ve 4 ay çift kişinin günü olacaktır konusunda hem fikir mi herkes?
Onaylayanlar msjı beğenirse bende gönül rahatlığıyla kura hazırlığına girişeyim.
Çift olacak ayları da seçelim tabi.

2017 günü katılım list.
  1. xyzt-5544 xyzt-5544
  2. minerva1988 minerva1988
  3. _meLinDa_ _meLinDa_
  4. kalinkaselin kalinkaselin
  5. Skosnob Skosnob
  6. __giz__ __giz__
  7. loliss loliss
  8. @kitap_asigi
  9. SiziSeviyorumDemismiydim SiziSeviyorumDemismiydim
  10. @melikeeee
  11. azra2004 azra2004
  12. DonukPudra DonukPudra
  13. _Lavin_ _Lavin_
  14. @__ATALANTE
  15. _bloom_ _bloom_
  16. Y yesil_zeytin_
Son liste budur değil mi kızlar?
Yeni başlık açacağım ve kura hazırlayacağım. Sabah yoğundum bakamadım.
Son msjları okuduğuma göre liste budur ve 4 ay çift kişinin günü olacaktır konusunda hem fikir mi herkes?
Onaylayanlar msjı beğenirse bende gönül rahatlığıyla kura hazırlığına girişeyim.
Çift olacak ayları da seçelim tabi.
ben hemfikirim :rapci:

X