Kız bebek için alışveriş

Mrbktn01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2019
152
53
34
Merhaba hanımlar bugün 31+1 haftalık oldum kız bebeğim olcak inşallah 🙏 alışveriş nerelerden yaptınız fikir verseniz. Bn biraz aldım ama kız bebek için ikili güzel takımlar istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum 🥰

Ben ilk dönem için çokta pahalı şeyler almadım açıkçası. Çok hızlı kilo alıp uzuyorlar özellikle ilk sene.
İnternetten beğendiğim takımları sipariş verdim veya e bebek, babymall mağazalarından aldım genelde.

Bulunduğum yerde e bebek,lcw, koton ve defacto olduğu için buralardan yaptım. Çok az kıyafet almıştım. Yaz bebeği olduğu için .Şimdi 4 aylık ihtiyaç duyduğum şeyleri bedenine uygun çıkıp alıyorum .

Merhaba hanımlar bugün 31+1 haftalık oldum kız bebeğim olcak inşallah 🙏 alışveriş nerelerden yaptınız fikir verseniz. Bn biraz aldım ama kız bebek için ikili güzel takımlar istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum 🥰
Benimde kızım olucak nasipseee ben bizim burada bebek mağazası vardı herşeyi ordan aldım tırnak makasından ateş ölçerine kadar 0 3 aylık 6 tane takım aldım sadece hastane çıkışıda içinde bir de resim için ayrı biraz daha gösterişli bi takım aldım 3 6 aylık için de 8 takım aldım 0 3 aylık olanların hepsini eldivenli şapkalı takım aldım
Battaniyeleri alt açması çorabı ağız mendili ( kesinlikle en çok ağız mendili aldım) zıbın ıvır zıvır mevresm takımı hepsini gittim bi mağazadan aldım

X