Kız bebek isimleri 🎀

tubaufuk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2023
12
6
31
çok beğendiğiniz kız isimlerini yazar mısınız? hem bana hem diğer annelere tavsiye olsun. yabancı olabilir.

Rana
Lilya
Aysima
Bende kız olursa Rana koymak istiyorum

Mihra, Mila , Alya, Arya, Arven bunlardan birini koyasim var ama eşim ne der bilemiyorum kızım olacak nasip olursa🙏🙏🙏🙏

😂 kız İspanyolca nerden çıktı 😂 bizde uzatarak söyleriz ama büyüyünce İspanyaya giderse s...çtk😂😂
Valla hiç belli olmaz ,gidebilir bence 😄 Ben 32 yaşında Meksika'ya taşındım birkaç ay içerisinde hiç akılda ,planda yokken . Buranın ana dili de İspanyolca . Mesela tr de yine bu aralar meşhur olan isimlerden "Pera" var , armut demek , " Mira " bakmak anlamına geliyor , "Mila " milagros'un kısaltılmışi , mucize demek ama burda çok beğenilmeyen ,eski ,daha çok köylerde konulan bir isim vs vs . Bence isim koyarken biraz global düşünmek gerekiyor , o kadar çok kişi tanıyorum ki gittikleri ülkede isimleri yüzünden sıkıntı yaşayıp , kendine yeni takma isim bulan . Ha bu demek değil ki illa yabancı isim koyalım ama en azından telaffuzu zor olmayan ,içinde ç,ş,ö vs gibi harflerin olmadığı isimler olması iyi olur

X