Doğuma Hazırlık Kiz Bebiş Olmasi Için Ne Yapmali

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
benim iki oglum var 3. de erkek ve 20 haftalik pasam suan allaha herkezin gonlune gore versin tabi bende kiz olsun iosterdim ama hep hayirli evlat versindiye dua ettim allaha demekki benim icin hayirlisi bu:)
ben ikinci oglumdada belki kiz olur diyodum ve cok kiz bebek istiyodum simdi milyonlarca kiz verseler oglumu degismemmmmmmmmmmmm

allah olmayanlara versin herkezin gonlune gore versin tabi insan degisik olsun onuda tadayim diyor ama elimizdekiler icinde bize verilen emanetler icinde sukredelim

arkadaşlar adetten hemen sonra olursa erkek ben denedim oldu ama kızla ilgili birşey diyemiyeceğim çünkü bende kız istiyorum Allah nasip ederse

benim doktordan duyduğumda kız bebek isteyenlerin tatlı şeyler yemesi kız olmasını destekliyormuş inşallah olur en önemliside sağlıklı bir evladın olmasıdır allah gönlüne göre sağlıklı bir evlat nasip etsin:KK69:

Benimde iki oğlum var..kız bebek bende çok istiyordum bize süpriz yapıp kendi gelmeye karar verdi hatayla hamile kaldım ve 36 haftalığız şimdi merakla kızımızı bekliyorum artık..rabbim hakkımızda hayırlısını versin inş..

bayanlar ne yapıyosunuz? Manavdan armut seçmiyosunuz lütfen... Ayrıca cinsiyetin bu yöntemlerle bi alakası yok meraklısına duyurulur, eğer ki eşinizin y kromozomu fazlaysa erkek çocuk olma ihtimali yüksektir, bazı erkeklerde çoktur bazı erkeklerde x kromozomu daha çoktur kız olur.... Allah sağlıklı bir bebek nasip etsin, oğullarınız varsa da ileride gelinleriniz olucak, torunlarınız olucak bunu düşünün...

tamamen yanlış yorum..doktorlar tıp ne diyorsa odur..bazı erkeklerin xi az bazılarının çok diye bişey yoktur..

canım bu işlerle profesyonel olarak ilgilenen insanlar var.para karşılığında sana anlatıyorlar ne yapacağını hatta istediğin cinsiyet olmassa paranı da iade ediyorlarmış:-) geçen de tvde İbrahim saraçoğlu birseyler anlatıyordu bununla alakalı olarak.Madem bu kadar kız istiyorsun istersen onlara bi bak.ibrahim saraçoğluna mail atıp da sora da bilirsin.Ama ne olursa olsun Sağlıklı olsun:-)

Kizlar bugün doktoruma gittim, follikillime baktirdim, cumartesi pazar yumurtlama günün dedi. yarin tek iliskiye gir dedi, ama ben bu aksam girerim.dünde ve ondan öncesi günde girdik.

Bol sütlü gidalarin faydasi oldugunu söyledi bana.

benim icin dua edin neolur arkadaslar....

12 VE 9 YAŞINDA İKİ OĞLUM VAR. ÇOK FENA BİR ŞEKİLDE KIZ İSTİYORUM.GERÇİ HAYIRLISI AMA ACABA NE YAPMALI. BİLGİSİ OLANLAR YAZARSA SEVİNİRİM.kafamçokkarıştı

canım herkesin gönlüne göre versin rabbim. benimde iki kızım var şimdi de oğluşum olsun istiyorum senin tam tersin acaba anlatabilir misin oğlanlara hamile kaldığında nasıl besleniyordun kız bebek erkek bebek diyetleri var duymuşsundur ne zaman hamile kaldın anlat da erkek isteyen anne adayları feyz alsın:KK9:ben iki kızıma da adetten hemen sonra başlayan sık ilişkilerle hamile kaldım ortalarına doğru yani yumurtlamaya yakın eşim de ben de bıkıyorduk sonlara doğru hemen hemen hiç ilişki olmuyordu tabii o zamanlar evde bilgisayar ,internet yok yumurtlama günü ne demek onu bile bilmiyordum ve süt ağırlıklı beslenirim kendimi bildim bileli ve hep zayıftım iki kızımada 45 kiloyken hamile kaldım kahvaltı yapmam öğretmen olduğum için hergün belirli bir stres düzeyim var günün belli saatinde okulda olduğum için iyi yemeği sadece akşamları yerdim sen nasıl besleniyorsun diye ondan sordum tabi her tenefüs çay yada kahve bir de sigara alışkanlığım var işallah oğlan içim bünyemi kuvvetlendirmem lazım en kısa zamanda bırakacam hatta bayağı azalttım.ilişkiden de zevk almam çok nadirdir fazla sulanmıyorum bu da etkiliymiş kızda ...aklıma şimdilik gelenler bunlar ...

canım herkesin gönlüne göre versin rabbim. benimde iki kızım var şimdi de oğluşum olsun istiyorum senin tam tersin acaba anlatabilir misin oğlanlara hamile kaldığında nasıl besleniyordun kız bebek erkek bebek diyetleri var duymuşsundur ne zaman hamile kaldın anlat da erkek isteyen anne adayları feyz alsın:KK9:ben iki kızıma da adetten hemen sonra başlayan sık ilişkilerle hamile kaldım ortalarına doğru yani yumurtlamaya yakın eşim de ben de bıkıyorduk sonlara doğru hemen hemen hiç ilişki olmuyordu tabii o zamanlar evde bilgisayar ,internet yok yumurtlama günü ne demek onu bile bilmiyordum ve süt ağırlıklı beslenirim kendimi bildim bileli ve hep zayıftım iki kızımada 45 kiloyken hamile kaldım kahvaltı yapmam öğretmen olduğum için hergün belirli bir stres düzeyim var günün belli saatinde okulda olduğum için iyi yemeği sadece akşamları yerdim sen nasıl besleniyorsun diye ondan sordum tabi her tenefüs çay yada kahve bir de sigara alışkanlığım var işallah oğlan içim bünyemi kuvvetlendirmem lazım en kısa zamanda bırakacam hatta bayağı azalttım.ilişkiden de zevk almam çok nadirdir fazla sulanmıyorum bu da etkiliymiş kızda ...aklıma şimdilik gelenler bunlar ...

ben ogluma hamile kalmadan önce kilo bile aldim, cok seker cikolata yerdim... kivir zivir iste...
suan bende kiz dieti yaptim ve 5 kg verdim ayni senin gibi 45 oldum, sütten igreniyorum ama iciyorum...Benim kiz kardesimde oglu olsun cok istiyor..
Erkek duasi var canim, kardesimin eltisi yapti ve duasi kabul oldu.. istersen sende o duayi dene..Insallah dualarimiz dilegimiz kabul olur canim...

Naz 81 işallah canım benim oğluşum seninde bir Naz kızın olur... benim de küçük kızmın adı Naz büyüğün ki Didem...

Naz 81 işallah canım benim oğluşum seninde bir Naz kızın olur... benim de küçük kızmın adı Naz büyüğün ki Didem...

Ay ne guzel, sen kizlarinda hatirliyormusun iliskiye zamanlarini?

Ben yanilmiyorsam yumurtlama gununde ve sonraki gun girdim iliskiye.ama dedigim Gibi gidada faydasi varmis, ben suan tek sutlu seyler yiyorum. Ama cok zayifladim bu kez, hallende veriyorum.
Sana tavsiyem dua yi yap, ama icten yapmalisin, ben inaniyorum dua her derde devadir canim.
Birbirimiz icin dua edelim canim.

Optum

yok canım ya tam günlerini hatırlıyamıyorum ama dediğim gibi biz bebek yapacaz diye adet biter bitmez başlıyorduk çalışmalara sonra da ortalara doğru sıkılıyorduk buna göre yumurtlama çatlamasından önce geldi kızlarım...​

yok canım ya tam günlerini hatırlıyamıyorum ama dediğim gibi biz bebek yapacaz diye adet biter bitmez başlıyorduk çalışmalara sonra da ortalara doğru sıkılıyorduk buna göre yumurtlama çatlamasından önce geldi kızlarım...​

benim adetim cok düzensiz oldugu icin doktora gittim, bugün gene ovulasion testi yaptim halen negativ insallah pazar pazartesi olur yumurtlamam.

X