Bebek İkinci El KIZ-ERKEK bebek ayakkabı ARIYORUZ-SATIYORUZ

Cok guzel bi konu acilmis..bende aradigimi yazayim bulurum belki..23-24 no gumus rengi kiz icin babet ariyorum..beyaz gumus islemeli gelinlik tipi elbisemizin altina giydiricem..
Bir de erkek cocuk icin 31 no yagmur cizmesi ariyorum..

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398717403.990039.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398717468.630158.jpg 21 no bayby clup marka sifir keten sandalet 10 tl

babet sandalet 33 no
babet sandalet 21 no
resim yüklerseniz değerlendiririm :KK55::KK55::KK55::nazar:En Büyük KK

Hayır satılmadı hepsi duruyor size özelden msj atıyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bu topik çok güzel olmuş.bunlarda benden olsun.

beyaz chicco 21 numara ortopedik ilk adım sandalet bütün yaz giydirebilirsiniz
mavi chicco 22 numara ortopedik ilk adım sandalet bütün yaz giydirebilirsiniz
lacivert sandalet 18 numara yumuşak taban topuguna basınca ses çıkıyor
siyah timberland sandalet suya denize kuma dayanıklı çok rahat yaz için ideal
mavi timberland 22 numara rahat spor ayakkabı

ilk sandaletin fiyatı ve kargo ücreti hakkında bilgi verirmisiniz teşekkürler

$IMG_8669.JPG $IMG_8670.JPG $IMG_8672.jpg

Suya dayanıklıdır
Çamaşır makinasında yıkanabilir
Tabanı iz yapmaz ve kir tutmaz
Anti-mikrobiyal file kısımları rahatlık ve havalandırma içindir
Ayakkabının burun kısmı dayanıklılık için güçlendirilmiştir
Deri ve file malzeme
İç taban grafikleri, çocukların doğru ayağa doğru ayakkabı giymesini sağlar

Son düzenleme:
Olbeycim sana bişi sorcam bu stride riteları çorapsız giydirdinmi sen? Oğlumun da var ama çorapla ayskları baya terliyo bi sorayım dedim

Bendede bunlar var kizlar vicco spor ayakkabi 21 numara 20 tl ve ilk adim ayakkabisi 19 numara 15 tl

Eklentiler

• $1401959670485.jpg
    $1401959670485.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 66
Vicco ayakkabimiz

Eklentiler

• $1401959802610.jpg
    $1401959802610.jpg
    23,8 KB · Görüntüleme: 44
  • $1401959820869.jpg
    $1401959820869.jpg
    19,7 KB · Görüntüleme: 91
Olbeycim sana bişi sorcam bu stride riteları çorapsız giydirdinmi sen? Oğlumun da var ama çorapla ayskları baya terliyo bi sorayım dedim

Bu seriyi corapsiz giydirdim yikanabildigi icin. Kislis ya da mevsimlik ayakkabilarini corapla giyiyor ama yogun bi terleme yasamiyoruz hic. Gerci terleme biraz yapi ile de ilgili birsey sanirim.

iPhone 'den gönderildi

Bu seriyi corapsiz giydirdim yikanabildigi icin. Kislis ya da mevsimlik ayakkabilarini corapla giyiyor ama yogun bi terleme yasamiyoruz hic. Gerci terleme biraz yapi ile de ilgili birsey sanirim.

iPhone 'den gönderildi

canım havalar sıcak ya sanırım bizimkinin ayakları terliyor, bende çorapsız giydireyim madem, hem ayakları rahat etsin hem de terlemesin, yıkanabildiğini bilmiyorum, mağazada söylemediler bize, sizinkinin laciverti ve 22 nosu zaten bizimkinin ayakkabıları da, daha büyük stride rite var mı bu arada elinde?

canım havalar sıcak ya sanırım bizimkinin ayakları terliyor, bende çorapsız giydireyim madem, hem ayakları rahat etsin hem de terlemesin, yıkanabildiğini bilmiyorum, mağazada söylemediler bize, sizinkinin laciverti ve 22 nosu zaten bizimkinin ayakkabıları da, daha büyük stride rite var mı bu arada elinde?

sizinki de Made 2 Play serisi ise yikayabilirsin hic bir deformasyon olmuyor. ama sandalet modelleri birbirine cok benzer stride rite da o yuzden emin ol ayni seri olduguna :) hatta linkini vereyim http://........../lavcwn tam olarak bu... Ogden, Kyle, Ty modelleri de Made 2 Playa benzer ama onlar yikanmiyor :/

Su an giydigi sandaleleri ve artik kucuk gelen 22 numara woody model ayakkabilarimiz var.. woodynin de linki bu http://........../m97ofj

linkleri vermeye calistim ama cikmiyor cok enteresan...

Son düzenleme:
sizinki de Made 2 Play serisi ise yikayabilirsin hic bir deformasyon olmuyor. ama sandalet modelleri birbirine cok benzer stride rite da o yuzden emin ol ayni seri olduguna :) hatta linkini vereyim http://www............../stride-rite/made-2-play-baby-perry/koyu-kahverengi tam olarak bu... Ogden, Kyle, Ty modelleri de Made 2 Playa benzer ama onlar yikanmiyor :/

Su an giydigi sandaleleri ve artik kucuk gelen 22 numara woody model ayakkabilarimiz var.. woodynin de linki bu http://www............../stride-rite/srt-woody/espresso

canım bizimki srt ruben diye geçiyor, çok bilmiyorum serileri, ilk ayakkabımız bu çünkü, ilk adım diye gittik ayakları büyük diye ilk adım vermediler :))

canım bizimki srt ruben diye geçiyor, çok bilmiyorum serileri, ilk ayakkabımız bu çünkü, ilk adım diye gittik ayakları büyük diye ilk adım vermediler :))

yok canim baktim ona da o da yikanmiyor. sakin atma makineye falan :)))

yok canim baktim ona da o da yikanmiyor. sakin atma makineye falan :)))

tamam canım çok tşk ederim, sizin 22 numaralar da bizimkine şimdi olur, ben daha sonrası için sormuştum büyük numara var mı diye?
ayakları çok çabuk büyüyor çünkü yaramazların :)

X