Kız ismi sorunsalı 🙄 fikirlerinizi bekliyorum 😊

Kızimin ismi hangisi olsun 😊

• Ela Asel

• Ela Sare

• Eylül Vera

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Eşim çok beğeniyor :) ben pek klasik isimci değilim ama eşim ısrar ediyor Zeynep ela konusunda bakalım :)
Hadi ya içime doğmuş demek ki klasik isim deyince ilk akla zeynep geliyor ama tanıdığım zeynepler beni hiç şaşırtmadı muhteşem oluyorlar . Ela ile de çok uyuyor .Yeni isminiz hayırlı olsun. İkinizin dediği de olacak işte düşünmeyin bence 😊

Isim analizi yapıyorum. Ozelden soyadınızı yazarsaniz gereken harfleri söyleyebilirim. Soyadinizi bilmeden yaziyorum, eger gereken harfler soyadinizda yoksa bu 3 seçenekte de kızınızın hem anneyle hem babayla iletişim sorunlari olur.

Belki başka dillerde de anlamları vardır ama asıl kökeni arapça ve ayetlerde geçiyor
Hic bilmiyordum cok guzel isim👌🏼 İtalyanca vero dogru demek mesela, Latince Vera nın kökeni de oymus, Yunan mitolojisinde de tanrıça berenice = veronika = Vera şeklinde bir dönüşümü olmus, bir de slavik dillerde de kader anlamına geliyormus

Merhaba hanımlar .
Hayırlısıyla bir kızım olacak inşAllah . Erkek olsa ismi hazırdı kıza bı turlu karar veremiyorum . İki isim istiyoruz. Ben kulağa hos gelen modern bı isim eşimde dinimizce anlamlı bı isim istiyor . O yüzden bı isim benim istediğim gibi diğer isim eşimin istediği gibi olacak .

Benim en beğendiğim kız ismi Ela . Çok çok hoşuma gidiyor . Ama yanına pek isim bulamadık . Bulabildiğimiz ve içimize daha çok sinenler ankette . Lütfen oy verin :)

Ayrıca bu isimlerden başka istediğim özelliklerde öneriniz varsa da alırım :) şimdiden teşekkürler :))
Sen şu instadaki kaymaklı mısın yoksa🤪🤔

Benim ismim Ece. Kendi kendime koydum normalde yabanciyim baska ismim var. Ece guzel. 🥰🥰

Asel kotu.
Ela guzel ama gozleri ela olmazsa ben yakistirmam.
Eylul guzel.
Vera guzel.
Sare pek hosuma gitmedi ama aselden guzel.

Eylul vera diyerek bitiriyorum.

Benim ismim Ece. Kendi kendime koydum normalde yabanciyim baska ismim var. Ece guzel. 🥰🥰

Asel kotu.
Ela guzel ama gozleri ela olmazsa ben yakistirmam.
Eylul guzel.
Vera guzel.
Sare pek hosuma gitmedi ama aselden guzel.

Eylul vera diyerek bitiriyorum.
Büyük ihtimal ela olmaz gözleri m ama Eylülde de doğmayacak o zaman Eylül de olmaz böyle düşünürsek :)

Ben pek beğenmedim isimleri, aslında güzeller ama çevremde bu isimlerden çok var o sebeple sıkıcı buluyorum artık. Tek tek yine daha iyiler ama ikili olarak sevemedim ben. Ama siz sevdiyseniz elbette kimseye laf düşmez.
Gülce ve Gökçe çok sevdiğim isimlerden.
Sağlıkla kavuşun inşallah.

X