Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıl Saçın Cazibesi ,Evde Kızıla Ulaşmak ve Rengini Korumak Çok Kolay Artık -resimli

kızlar evde kendiniz nasıl boyuyorsunuz ya ben de istiyorum da anneme boyatsm beceremez üstelik sevmiyor da boyamayı, kuaföre fazladan 2 kat para gidiyor of
Can'ım kızılı en güzel yakalayan Matrix' boyaları Benim kuaförümü onun ile boyar ve renk çok güzel oturur

Can'ım kızılı en güzel yakalayan Matrix' boyaları Benim kuaförümü onun ile boyar ve renk çok güzel oturur
canım benim saçım bakır tonda 1 hafta önce boyattım yine ama tabi soluyor, dün cila attım ilk kez denedim ama oldu valla, tabi acemilik ilk seferi. bi dahakine daha iyi cila atıcam, allahtan bunu öğrendim.

ben şöyle bi renk istiyorum, palette de vs göremedim, acaba hangi markada vardır. saçım şu an kiralık aşktaki kızınki gibi, belki 1 tık koyusudur. ama akar zaten yine.

ben bu tonlar istiyorum acaba hangi markanın hangi tonudur bu, matrix'te marketlerde yok ki kutuda göreyim :/

a2e0db34bdb7f0a26788bfec8ca6527d.jpg
d012efcd258d2ee3_christina-hendricks-met-gala.jpg
karen-elson-and-red-hair-gallery.jpg

canım benim saçım bakır tonda 1 hafta önce boyattım yine ama tabi soluyor, dün cila attım ilk kez denedim ama oldu valla, tabi acemilik ilk seferi. bi dahakine daha iyi cila atıcam, allahtan bunu öğrendim.

ben şöyle bi renk istiyorum, palette de vs göremedim, acaba hangi markada vardır. saçım şu an kiralık aşktaki kızınki gibi, belki 1 tık koyusudur. ama akar zaten yine.

ben bu tonlar istiyorum acaba hangi markanın hangi tonudur bu, matrix'te marketlerde yok ki kutuda göreyim :/

Eki Görüntüle 1746703 Eki Görüntüle 1746704 Eki Görüntüle 1746705
hangi boyayla kiralık aşktaki kızın saçına ulaştınız söylerseniz sevinirim

kızlarr saçım şuan koyu kızıl ve ben kor ateş kızılı aldım henuz boyamadım ama çok mu açık olur?

X