Saç Rengi ve Saç Boyama kızılda sarıya yıpranmadan 30 dakikada dönüş

pinkwhite0

Guru
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2011
2.606
117
kızlar bi sitede gördüm bunu deneyen varmı kızıl boyalarda çok etkiliymiş indolanın jel şeklinde silicisi. sitede şöle denmiş bi kuaför tarafından,
kızıllarda saça komple geçiyorsunuz.diplerde ana saç olması önemli değil çünkü sadece boyalı kısmı siliyor.ana saça hiç etkisi olmuyor.efasorda kullandım ama efasorda ılık suyla dahi hazırlandığında ana saçı etkiliyor yani.bu silici 30 dakika bekledikten sonra 4 şampuan yapılıyor.kıram balsam gibi bakım kremi gibi yumuşatıcı kullanılmıyor.sonucu mükemmel bir sarı.yaklaşık 8.3- tonlara geliyor.ve üzerine boya röfle ne isterseniz rahatlıkla yapılabiliyor.inanın saçta hiç bir yıpranma olmuyor.çünkü saçın yağ tabakasını bozmuyor.

varmıymıs gercekten?? :2: kızıla boyattım daha yenıı ama yaza dogru sarı karamel tarzı bı renk ıstıyorum..faydalı olabılır eger dogruysaa..ıyıce arastırmak gerek:KK6:

varmıymıs gercekten?? :2: kızıla boyattım daha yenıı ama yaza dogru sarı karamel tarzı bı renk ıstıyorum..faydalı olabılır eger dogruysaa..ıyıce arastırmak gerek:KK6:

bir kuaför yazmış bunu bnmde dikkatimi çekti saçlarım sarıydı sıkıldım kızıla boyadım bikez baya akıttım hevesmi aldım bundanda sarı tonları dönüp dolaşıcağım renk olucak hep sanırım özledim:) denicem ama kesinlikle

sen dene bakalım bı bende karartıp gzumu denerım ayrıca.:KK3: bu arada bu markanın adı varmı yhanııı bılıyormusun adınıı..

kızlar indolayı duymadınız mı hiç? kuaför malzemeleri satan yerlerde bulunuyor diye biliyorum ben. market boyası gbi değil yani oralarda bulunmuyo ayrıca internetten araştırırsanızda bilgi sahibi olabilirsiniz benim şuan ayağım kırık olduğundan dolayı deneyemiyorum inşallah ayağa kalkar kalkmaz değişiklik istiyorum denicem:KK55:

arkadaşlar bu silici kızıl boyayı siliyorsa,siyah boyayı da siler öyle değil mi?ben 2 bucuk ay önce siyaha boyadım da saçlarımı karamel istiyorum şimdi ama saçları da gözden çıkarmak pek istemiyorum.Eğer bilgisi olan varsa cevap versin çok memnun olurum.

canım bunu kızıl boyalar için yazmışlar valla diğer renkleri katmamışlar bile o yuzden bilemicem. bi de şey yazıyodu silme işleminden sonra yapılacak boyanın herzaman 1yada2ton acık yapılması gerekiyomuş

kızlar indolayı duymadınız mı hiç? kuaför malzemeleri satan yerlerde bulunuyor diye biliyorum ben. market boyası gbi değil yani oralarda bulunmuyo ayrıca internetten araştırırsanızda bilgi sahibi olabilirsiniz benim şuan ayağım kırık olduğundan dolayı deneyemiyorum inşallah ayağa kalkar kalkmaz değişiklik istiyorum denicem:KK55:

tmm cnm bı bakayım soyle bugunn paylasırım sızınle ınceleyınce..:KK49:

canım benim geçmiş olsun,bakalım bir internetten araştıralım indolayı:)

teşekkür ederim canım. belki bunu daha önce kullananlarda vardır aslında öle olsa ne güzel olur biz de hemen denerdik

X